Xenforo Hosting

Xenforo Hosting hizmetlerimiz ile %100 Xenforo uyumlu hosting ihtiyaçlarınıza yönelik hızlı ve yüksek performanslı barındırma servisine en uygun fiyatlarla hemen sahip olun.

Ücretsiz SSL
Xenforo Uyumlu
Uygun Fiyat

UYGUN FİYATLI XENFORO HOSTİNG PAKETLERİ

Xenforo  özel olarak optimize edilmiş alt yapısı ile xenforo hosting paketleri tam size göre.
Ücretsiz Taşıma , Ömür Boyu Ücretsiz SSL ve jet hızında açılan performansı ile tam bir bütçe dostu.

XENFORO HOSTİNG PAKETLERİ
Domain SayısıDisk AlanıTrafikMysqlRam/CPUFİYAT
1 Site Barındırma1 GB NVME SSD10 GB1 Adet2 GB/1 Core$0.36/ay
3 Site Barındırma3 GB NVME SSD15 GB3 Adet2 GB/1 Core$0.49/ay
5 Site Barındırma5 GB NVME SSD20 GB3 Adet2 GB/1 Core$0.66/ay
1 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSD50 GB5 Adet2 GB/1 Core$0.83/ay
1 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$0.99/ay
5 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$1.59/ay
10 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$2.39/ay
Limitsiz Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$3.29/ay

*  Limitli paketlerde belirtilen tutarlar aylık birim fiyatlardır  ve karşılaştırma amaçlıdır. Sipariş esnasında yıllık olarak fiyatlandırılmaktadır.

%100 HAZIR YAZILIM UYUMLULUĞU

Yüzlerce hazır yazılımdan dilediğinizi paneliniz üzerinden seçerek tek tıkla hemen kurun , web sitenizi düzenlemeye başlayın.

ekonomik hosting

WordPress

Moda, Teknoloji, Gezi veya Kişisel Blog Sayfanızı WP uyumlu paketlerimiz ile hemen oluşturun.

ekonomik hosting

Joomla!

Joomla ile içerik yönetim sistemini kullanarak fikirlerinizi web ortamına taşıyın.

ekonomik hosting

Drupal

Drupali tek tıkla kurun tecrübelerinizi binlerce kişiyle hemen web sitenizde paylaşın.

ekonomik hosting

Opencart

Bir e-ticaret web sitesine tek tıkla kolayca kurarak işinizi internete taşıyarak hemen büyütün.

ekonomik hosting

PrestaShop

Tamamen Ücretsiz Açık kaynak kodlu PrestaShop ile e-ticaret sitenizi tek tıkla hemen yayınlayın.

ekonomik hosting

Magento

Magento ile işletmenizi büyüterek bir e-ticaret sitesine tek tıkla hemen şimdi sahip olun.

PHP SÜRÜMÜNÜZÜ TEK TIKLA DEĞİŞTİRİN !

Linux Hosting paketlerimizde tek tıkla php sürümünüzü hemen değiştirin. Özel kontrol paneli sayesinde dilediğiniz php sürümüne hemen geçiş yapın. Hosting paneliniz üzerinden PHP 5.6 , PHP 7.0 , PHP 7.1 , PHP 7.2 ve PHP 7.3 sürümlerini kolayca seçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra PHP bileşenlerini aktif / pasif konuma getirme özelliği ile yazılımınızın gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.

Xenforo Hosting
Xenforo Hosting

Türkçe Kontrol Paneli

Kontrol Panelimiz web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı arabirimlerini sağlar. Kontrol paneli ile, web sitesi sahipleri kolayca e-posta hesapları, veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirler.

Hostixo panel ile hiçbir ek programa gerek duymadan sitenizi internet veyahut mobil üzerinden yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Sadece bilgisayarınızdan , tabletinizden veya telefonunuzun internet tarayıcısını kullanarak nerede olursanız olun web sitenize ulaşabilir ve gerekli tüm ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

GÜVENLİK & PERFORMANS

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahale etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

Xenforo Hosting
Xenforo Hosting

Gelişmiş Güvenlik ve İzolasyon

Tüm sunucularımız Cloudlinux ve CageFS yapısı üzerine kurulu olmasından dolayı kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak hem kaynak hemde güvenlik olarak sistem stabilitesini artırmaktadır. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan kullanıcılar diğer kullanıcıları etkilememektedir.Aynı zamanda hesaplar arası güvenlik üst düzeyde olmaktadır.

Xenforo Hosting

Kolay Kurulum Ve Uyumluluk

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu olacak şekilde özel yapılandırılmıştır. Softaculous yazılımı sayesinde de müşterilerimize 250’den fazla hazır yazılım sunuyoruz.Herhangi bir dosya indirmeden, ayar yapmadan sadece saniyeler içerisinde birkaç tık ile istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz.

Xenforo Hosting

Hızlı Destek

Destek ekibimiz müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır.Alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz, her an size hizmet vermek için hazır durumdadır.İletmiş olduğunuz talepler kısa sürede yanıtlanarak çözüm odaklı bilgiler iletilmekteyiz.
Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

Xenforo Hosting

Ücretsiz SSL

Firmamızdan satın alacağınız tüm hosting paketlerinde Let’s Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Google’ın yakın bir zamanda duyurmuş olduğu SSL sertifikası olan web sitelerinin arama sonuçlarının değerlendirilirken öncelik vermesi avantajına da ücretsiz SSL sertifikası ile sahip olacaksınız!

ÜCRETSİZ TAŞIYORUZ !

Web sitenizi taşımak oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Sitenizi riske atmayın. Bu zahmetli süreçte hızlı çözümler üreterek alanında uzman ekibimiz tarafından web sitenizi ücretsiz taşıyoruz. Tüm verilerinizi yeni sunucunuza aktararak web sitenizin yayın almasını sağlıyoruz.

Size sadece sitenizi yönetmek kalıyor. Sizde hemen bir linux hosting paketi satın alarak bu hizmetimizden ücretsiz faydalanın !

Xenforo Hosting

Hosting Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Sınırsız Hosting

Statik IP Adresi

Arama Motoru sıralamanızı iyileştirmek veya SSL için satın alabilirsiniz.   2$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

3 Günlük Yedekleme

Verilerinizi garantiye almak için 3 günlük yedekleme hizmeti alabilirsiniz.   2$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

Ek 1 Ghz İşlemci

1 Core CPU 1 GHZ Kullanım – Maksimum İşlem Süresi 120 Saniye  9.9$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

Günlük Yedekleme

Verilerinizi garantiye almak için günlük yedekleme hizmeti alabilirsiniz.   3$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

Comodo SSL Sertifikası

Web sitenizdeki güvenliği güçlü şifreleme ile arttırın.   9.9$ / Yıllık

 

Sınırsız Hosting

Ek 2 Ghz İşlemci

1 Core CPU 2 GHZ %100 Kullanım – Maksimum İşlem Süresi 120 Saniye    14$ / Aylık

 

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting Nedir ?

Web Hosting kavramı , web sitenizin yayın alması için dosyalarınızın ( yazılım ) , mail servisinizin veya veritabanı gibi alt yapının barındığı özel olarak optimize edilmiş güçlü sunucular ve yüksek hızlı internet bağlantısının bulunduğu verimerkezi üzerinden barındırılma hizmetidir.

Türkçe Panel ve Litespeed Desteğiniz bulunmakta mıdır ?

Tüm linux hosting alt yapımızda Türkçe Hosting otomasyonu kullanmaktadır. Sitenizi kolayca yöneterek ; veritabanı oluşturma , dosya kontrolü ve email hesabı açma gibi işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca apache web servisinden 10 kat daha hızlı litespeed web servisi kullanmaktayız.

Paketim PHP Ve MYSQL Destekliyor Mu ?

Sunucularımız html , php ve mysql desteklemektedir.Php 5.6 , 7.0 , 7.1 , 7.2 ve 7.3 sürümleri için desteğimiz bulunmaktadır.
Php sürümünüzü paneliniz üzerinden dilediğiniz zaman değiştirebilir php eklentilerinizi de paneliniz aracılığı ile kolayca pasif veya aktif konuma getirebilirsiniz. Böylece Php & Mysql tabanlı uygulamalarınızı sorunsuz şekilde barındırabilirsiniz.

Farklı Firmadaki Hosting Hesabımı Taşıyabilir misiniz?

Web sitesi taşımak zahmetli bir iştir , bu durumun farkındayız. Bundan dolayı farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Tamamiyle ücretsiz olan taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir ancak sitenizi sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Ekonomik Hosting Nedir ?

Ekonomik Web Hosting ; disk alanı ve trafik kotası gibi özellik olarak limitleri bulunan yeni başlangıç yapanlar veyahut başlangıç seviyesinde kullanım için özel olarak hazırlanmış uygun fiyatlı oluşturulan paketler ile sunulan barındırma çözümlerinin tümüdür.

Wordpress veya Joomla Destekliyor mu ?

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Softaculous yazılımı sayesinde de 250’den fazla hazır yazılımı hızlıca tek tık ile kolayca kurabilirsiniz.

Fiyatlarınız Neden Ucuz ?

Paketlerimiz kişisel, küçük ölçekli şirket ve organizasyon web siteleri için veyahut başlangıç seviyesinde kullanım için müşterilerimizin bütçesi düşünülerek özel olarak yapılandırılmıştır. Prensibimiz müşterilerimize en iyi hizmeti, en minimum fiyatta ihtiyacınız olan her anda sizlere sunmaktır. Fiyat/performans ve kaliteli hosting kavramından ödün vermeden hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

Disk Alanı veya Trafik Limiti Aşımında Ne Yapmalıyız ?

Disk alanı veyahut trafik kullanımında paket limitlerinizi aşarak web sitenize erişiminizde problemler yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bir üst pakete geçiş yapma imkanı sağlamaktayız. Ayrıca Limitsiz Hosting veya Bulut Sunucu paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu konuda Teknik ekibimiz ile irtibata geçerek çözümlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Her türlü içeriği barındırabilir miyim ?

Yasalara uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Herhangi yedekleme , dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Satış Sözleşmesi ve İade Koşulları‘na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

 

1 –  Limitsiz Hosting paketlerindeki ücretsiz Alan adı  com , net ve org uzantıları yeni kayıt ve transferini kapsamaktadır.

2-  Ücretsiz Domain ilk yıl geçerli olmakla beraber ,  sonraki yıllarda liste fiyatından yenilenmektedir.

3 – Hediye Alan adı hakkı sipariş esnasında kullanılabilir  daha sonra kullanımı mümkün olmamaktadır.

4 – Limitsiz Hosting paketlerinde 200.000  , Limitli hosting paketlerinde 100.000 INODE ( Dosya sayısı limiti ) bulunmaktadır.

5 – Kaynak kullanımı ( CPU , RAM )  aynı sunucudaki  diğer  web sitelerine zarar vermesi durumunda ( saldırı , hatalı yazılım ve      yüksek ziyaretçi ) tanımlanan limitler Hostixo tarafından düşürülebilir.

6 – Ücretsiz sunulan yedekleme hizmeti haftalık periyotlarda sunulmakla beraber veri garantisi vermemektedir.

7 – Limitsiz tanımlamalar anlık yoğunluklarda erişim problemi yaşanmaması adına oluşturulmuş olup 5GB ve üstü kullanımlar      kontrollere tabiidir.

8 – Taşıma hizmeti yoğunluk durumuna göre gerçekleştirilmekte ve veri garantisi verilmemektedir.İade  işlemlerinde alan adı          ücreti paket fiyatından düşülmektedir.

9 – İade işlemlerinde alan adı ücreti paket fiyatından düşülmektedir.

📣 Limitsiz Hosting Paketlerinde .COM ve .NET Domain Kaydı Bizden Hediye HEMEN İNCELE
+ +