Linux Bayi Hosting

Linux Bayi Hosting hizmetimizde artık sınır yok ! Birden fazla web sitenizi indirimli fiyatlara güçlü alt yapımızda Linux Reseller Hosting paketlerimizde barındırın !

Kurumsal Firma
Ücretsiz SSL
Uygun Fiyat !

UYGUN FİYATLI  VE YÜKSEK PERFORMANSLI
LİNUX BAYİ HOSTİNG HİZMETİ

Cloudlinux ‘un güvenliğini ve stabilitesini ,   Litespeed Web Servisinin Performansını katarak sizler için Linux Reseller Hosting Hizmeti oluşturduk.
Özel olarak optimize edilmiş güvenli sunucularımız ile  tamamiyle Türkçe kontrol paneli ve  daha yüksek kaynaklara sahip
Türkiye’nin En iyi Linux Bayi Hosting Performansını yaşayın !

Linux Bayi Hosting Paketleri
Hesap SayısıDisk AlanıTrafikMysqlRam/CPUFİYAT
5 Site Barındırma5 GB NVME SSD50 GB5 Adet2 GB/1 Core$11.88/yıl
15 Site Barındırma15 GB NVME SSD150 GB15 Adet2 GB/1 Core$2.59/ay
25 Site Barındırma25 GB NVME SSD250 GB25 Adet2 GB/1 Core$3.99/ay
45 Site Barındırma45 GB NVME SSD450 GB45 Adet2 GB/1 Core$4.99/ay
30 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$5.99/ay
50 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$8.59/ay
70 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$9.99/ay
100 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$11.99/ay

İade Garantisi

İade Garantisi

Kafanız rahat olsun. Tüm Linux Hosting Paketlerimizde Koşulsuz Şartsız 15 Gün Geri Ödeme İade Garantisi Sunmaktayız.

Yüksek Performans

Yüksek Performans

Yaptığımız Özel Optimizasyonlar İle Siteleriniz Işık Hızında Açılsın. Web Sitenizden Maksimum Performansı Bizimle Alın.

Yurt içi Erişim

Yurt İçi Erişim

Sitelerinize Erişim Süresini Önemsiyoruz.Bundan Dolayı Sunucularımızı Yurt İçi Lokasyonda Barındırmaktayız.

Hızlı Destek

Hızlı Destek

Sorun Yaşadığınız Zaman Destek Ekibimiz Her Zaman Yanınızda. Çözüm Odaklı , Hızlı ve Türkçe Ticket Desteği!

Linux Bayi Hosting

HER SİTENİZE ÖZEL KAYNAKLAR

Linux Reseller hosting paketleri ile tüm web sitelerinizin ayrı işlemci , ram ve dosya sayısına sahip olursunuz. Her web sitenizi kaynağı tamamiyle birbirinden ayrı olmaktadır.

Web siteleriniz birbirini etkilemeyerek çalışmakta kaynakları birbirine etki etmeyecek şekilde yapılandırılmıştır. Böylece bir web siteniz kaynak aşımı yaptığında diğer web siteleriniz etkilenmeyecek ve tüm siteleriniz performanslı çalışacaktır.

MARKA VE LOGO OLMADAN
MÜŞTERİLERİNİZE HİZMET VERİN

Müşteri panelinizde hizmet aldığınız firmanın gözükmesini istemiyormusunuz ?
Profesyonel hizmet sağlamak için kendi markanızla hizmet sağlamak sizinde hakkınız. Müşterilerinize kendi markanız ile hosting hizmeti çok kolay.  Linux Bayi Hosting paketlerimiz ile markasız yani kendi hosting markanız ile hizmet verebilirsiniz.

Hosting panelinizde Hostixo veya farklı bir marka, logosu veya ibaresi bulunmaz. Firmanızın logosunu panelinize kolayca entegre edebilirsiniz.  Hem markanızın itibarı yükselsin hem de kendi logonuzu müşteriniz tanısın.

ücretsiz koruma

Linux Bayi Hosting

Güvenliğinizi Düşünüyoruz

Reseller hosting için özel olarak oluşturduğumuz sunucularımız Cloudlinux ve CageFS yapısı üzerine kurulu olmasından dolayı kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak hem kaynak hemde güvenlik olarak sistem stabilitesini artırmaktadır. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan kullanıcılar diğer kullanıcıları etkilememektedir.Aynı zamanda hesaplar arası güvenlik üst düzeyde olmaktadır.

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahale etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

HESAPLARINIZI TEK PANELDEN YÖNETİN

Reseller Hosting paketlerimizde web sitelerinizi her yönü ile basitçe yönetmenizi sağlayan Türkçe arayüze sahip kontrol paneli kullanmaktayız.Hiçbir ek programa gerek duymadan web sitelerinizi paneliniz üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Ayrıca müşterilerinize özel olarak kontrol paneli sağlayabilir ve yönetim hakkı tanımlayabilirsiniz. Kontrol Panelini üzerinden, kolayca e-posta hesapları oluşturabilir , veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirsiniz.

Linux Bayi Hosting
Linux Bayi Hosting

ÖZEL NAMESERVER DESTEĞİ

Tüm Linux Reseller Hosting ve Windows Bayi Hosting hizmetimizde müşterilerinize kendi alan adınız üzerinden hizmet sağlayabileceğiniz özel nameserver kaydı desteği sağlamaktayız.
Bu sayede kullanıcılarınız sorgulamalarda sadece firmanızın kayıtlarını görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Müşterinize firmanızın özel olduğunu gösterebileceğiniz dns kayıtlarını oluşturmanız için yapmanız gereken ilettiğimiz ip adreslerine gerekli kayıtları oluşturmaktır. Bu konuda teknik ekibimizden detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Tek Tıkla Uygulamanızı Kurun

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu olacak şekilde özel yapılandırılmıştır. Softaculous yazılımı sayesinde de müşterilerimize 250’den fazla hazır yazılım sunuyoruz.Herhangi bir dosya indirmeden, ayar yapmadan sadece saniyeler içerisinde birkaç tık ile istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz.

Linux Bayi Hosting

UYGUN FİYATLI KALİTELİ RESELLER HOSTİNG KEYFİNİ YAŞAYIN

Linux bayi hosting hizmetinden daha fazlası. Hızlı, güvenli ve ekonomik reseller hosting hizmetinin yanı sıra kaliteli teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

Linux Bayi Hosting

Yüksek Performans

En iyi performansı alabilmeniz için altyapımızda özel SSD Disk , çift İşlemcili ve son teknoloji donanımlar kullanmaktayız. Paketlerimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olun.

 

Linux Bayi Hosting

Litespeed İle Daha Hızlı

Sunucularımızda apache web servisinden kat kat daha hızlı çalışan Litespeed Enterprise Web Servisi Kullanıyoruz.Böylece siteleriniz daha hızlı yayın almaktadır.

limitsiz hosting

Ücretsiz Taşıma

Sitenizi taşımak için uzman olmanıza gerek yok.Web sitenizi riske atmayın.Firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimizin hosting hesaplarını ücretsiz taşıyoruz.

 

Linux Bayi Hosting

Uygun Fiyat

Müşterilerimize her zaman için en uygun fiyata en yüksek kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdayız.Tüm fiyatlarımızı sadece müşteri menfaatine olacak yönde tanımlıyoruz.

NEDEN LİNUX RESELLER HOSTİNG ?

Linux Bayi Hosting

Hızlı Sayfalar

Sunucularımız siteleriniz hızlı açılması için yazılımsal ve donanımsal olarak özel olarak optimize edilmiştir.

Linux Bayi Hosting

%99,5 Uptime

7/24 Monitör edilen sunucularımız ortalama %99.5 ve üzeri erişim sunmaktadır.

Linux Bayi Hosting

Anında Aktif

7 gün 24 saat kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişlerde anında aktivasyon sağlıyoruz.

Linux Bayi Hosting

Yüksek Disk & Trafik

Daha fazla limitlerle SSD Sınırsız Reseller hizmetinizi özgürce kullanın.

Linux Bayi Hosting

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketlerinde Let’s Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz.

Linux Bayi Hosting

SSD Disk Performansı

Tüm alt yapımız SSD yüksek hızlı disk ve son teknoloji donanımlar ile donatılmıştır.

LİMİTSİZ WİNDOWS RESELLER HOSTİNG Mİ ARIYORSUNUZ ?

SSD Diskli Yüksek Performanslı gerçek Sınırsız Reseller Hosting paketlerimiz tam size göre.

Sıkça Sorulan Sorular

Bayi (Reseller) Hosting Nedir ?

Bayi hosting Hosting kavramı , İngilizce ismiyle Reseller Hosting normal web hosting ile aynı olmakla beraber farklı siteler için kullanmanızı veya kendi müşterilerinize satabilmenizi sağlayan, birden çok web sitesi barındırılabilir bir yapıdır. WHM panel üzerinden yönetilen bu sistem ile kolayca birden fazla hesap oluşturabilirsiniz.

Özel Nameserver Oluşturabiliyormuyuz ?

Bayi Hosting paketinde kendi alan adınıza özel olacak şekilde nameserver oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize veya alan adlarınıza özel isim sunucularınızı tahsis edebilirsiniz. Bu konuda teknik ekibimiz size yardımcı olabilmektedir.

Kontrol Paneli Nedir ? Ne işe Yarar ?

Bayi hosting paketleri ile firmamızdaki üst seviye erişim alanınıza Kontrol Paneli arayüzüdür. Kontrol paneli ile mevcut kaynaklarınızı , hizmet sağladığınız alt kullanıcılar veya müşterileriniz için bölebilir, her alt hesaba Türkçe Panel arayüzü tanımlayabilirsiniz.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Sunucularınız WordPress veya Joomla Destekliyor mu ?

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Softaculous yazılımı sayesinde panel üzerinden 250’den fazla hazır yazılımı hızlıca tek tık ile kolayca kurabilirsiniz. Aynı zamanda müşterileriniz içinde kolayca kurulum sağlanmaktadır.

Bayi Hosting Kimler İçin Uygundur ?

Bayi Hosting , birden fazla alan adı barındırma ihtiyacı olan kişi veya web tasarım ajansları için uygun olmaktadır. En büyük avantajı müşterilerinize özel panel erişimi sağlanması ile beraber yazılım geliştiricileri , barındırma hizmeti sağlayan şirketler , kod geliştiricileri, tasarımcılar ve SEO uzmanları tarafından tercih edilir.

Paketim PHP Ve MYSQL Destekliyor Mu ?

Sunucularımız html , php ve mysql desteklemektedir.Php 5.6 , 7.0 , 7.1 , 7.2 ve 7.3 sürümleri için desteğimiz bulunmaktadır.
Php sürümünüzü paneliniz üzerinden dilediğiniz zaman değiştirebilir php eklentilerinizi de paneliniz aracılığı ile kolayca pasif veya aktif konuma getirebilirsiniz.

Farklı Firmadaki Hosting Hesabımı Taşıyabilir misiniz?

Web sitesi taşımak zahmetli bir iştir , bu durumun farkındayız. Bundan dolayı farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Tamamiyle ücretsiz olan taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir ancak sitenizi sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Paketimde istediğim içeriği barındırabilir miyim ?

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Litespeed ve LsCache Desteğiniz mevcut mudur ?

Tüm linux hosting alt yapımızda apache web servisinden kat kat daha hızlı litespeed web servisi kullanmaktayız. Litespeed firmasının sağladığı WordPress için özel Lscache teknolojisini tüm hosting paketlerinde ücretsiz olarak sunmaktayız.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +
BİZ SİZİ ARAYALIM

Özel bir çözümemi ihtiyacınız var veyahut paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız bulunuyor ? İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri birlikte üretelim.

X
BİZ SİZİ ARAYALIM