PANEL GİRİŞİ

SSL Standart SSL

En Ucuz SSL Sertifikaları

Siteniz için daha fazla güvenlik|bilinirlik|trafik sahibi olun

Uygun fiyatlı SSL sertifikaları ile siteniz için üst düzey güvenlik sahibi olun, SEO performansınızı yükseltin.
 • Ücretsiz Kurulum Desteği
 • Organik Trafiğinizi Arttırın!
 • Tüm Tarayıcılarla %100 Uyumlu

En Uygun SSL Sertifikaları

Uygun fiyata e-ticaret, haber sitesi, portal ve kurumsal siteleriniz için Google'da yükselin, üst seviye güvenlik elde edin!
$0.50/ ay
6.25/ ay
$5.99/ yıl
74.82/ yıl

Sectigo Positive SSL

 • Hemen Kurulum
 • 128 / 256 Bit Şifreleme
 • $10.000 Garanti Bedeli
 • Belge Gerektirmez
 • Ücretsiz Kurulum
SATIN AL
Kampanya
$1.00/ ay
12.49/ ay
$11.99/ yıl
149.76/ yıl

RapidSSL Standart

 • Hemen Kurulum
 • 128 / 256 Bit Şifreleme
 • $10.000 Garanti Bedeli
 • Belge Gerektirmez
 • Ücretsiz Kurulum
SATIN AL
$2.42/ ay
30.23/ ay
$29.00/ yıl
362.21/ yıl

Thawte SSL123

 • Hemen Kurulum
 • 128 / 256 Bit Şifreleme
 • $500.000 Garanti Bedeli
 • Belge Gerektirmez
 • Ücretsiz Kurulum
SATIN AL

Temel Özellikler

Rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız SSL sertifikalarının en temel özellikleri.

Güçlü Şifreleme

128/256 Bit şifreleme özelliği ile siteniz üzerinden yapılan tüm işlemler kötü gözlerden saklanır.
Şimdi Satın Alın

%100 Uyumluluk

SSL Sertifikalarımız hem masaüstü hem mobil, modern tüm tarayıcılarla %100 uyumlu olarak çalışır.
Şimdi Satın Alın

Ücretsiz Kurulum

Sipariş verdiğiniz SSL sertifikaları teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak sitenize kurulur.
Şimdi Satın Alın

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
SSL Sertifikası

Nedir?

SSL sertifikası network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. 1996 yılında 3.0 versiyonunun çıkarılmasıyla hemen bütün Internet tarayıcılarının (Microsoft Explorer, Netscape Navigator vb) desteklediği bir standart haline gelmiş ve çok geniş uygulama alanları bulmuştur.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Web Sitenize

Prestij Kazandırın

İnternet üzerindeki adresiniz olan websitenizde SSL sertifikasına sahip olduğunuzda ziyaretçilerinizin verilerini koruyarak müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. Müşterileriniz web adresinizin size ait olduğunu teyit eden site mührü veya tarayıcı üzerinde güvenli ibaresini görmesi ziyaretçilerinize güven katar.

Kurumsal firmalar için özel olarak tanımlanan ve EV (Extended Validation) SSL olarak adlandırılan genişletilmiş doğrulama yöntemine sahip SSL sertifikasına sahip olmanız web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara daha yüksek güven sağlar. Şirketinizin ünvanı kullanıcılar tarafından görülmesi şirketinize ek olarak güven kazandırır ve işlerinizde size daha fazla prestij katar.

Aramalarda

Üst Sıralara Çıkın

Arama motorlarından gelen organik trafikler web siteniz için oldukça değerlidir. Arama motoru devi Google resmi blog sayfasında yakın zamanda duyurduğu açıklamaya göre, arama sonuçlarında SSL sertifikası olan web sitelerini SSL sertifikası olmayan web sitelerine göre daha üst sıralarda çıkaracağını açıkladı.

Yeni güncellemelerle birlikte bir çok tarayıcı tarafından SSL sertifikası olmayan web siteleri “güvensiz” olarak tanımlandıktan sonra SSL sertifikaları daha da önem kazanmıştır. Sizde hemen web sitenize SSL sertifikası satın alarak web sitenizi güvenli siteler arasına ekleyin ve rakiplerinizin önüne geçin.

Yüksek Garanti

Teminatı

SSL Sertifika hizmetlerinde türlerine göre farklı garanti teminatı bedellerine sahiptir. SSL firması tarafından herhangi bir aksilik durumunda size ödemeyi taahhüt ettiği ücrettir. SSL sertifikasından kaynaklı bir güvenlik sorunu yaşanması durumunda bu teminatı yüksek miktarda ödemeyi taahhüt etmektedir.

Örnek olarak Comodo Positive SSL Sertifikası hizmeti için $10,000 garanti teminatı verilirken , Comodo EV SSL hizmeti için $250,000 miktarına varan garanti teminatı verilmektedir.

Türkiye

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
En Ucuz SSL Sertifikası

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
SSL Sertifikası nedir?
SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
SSL Sertifikası nasıl satın alınır ?
SSL sertifikası satın almadan önce hosting kontrol panelinizden CSR kodu oluşturarak sipariş adımında veya daha sonrasında bu kodu bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Eğer firmamızda hosting hesabınız bulunuyor ise sadece sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Kurulum tarafımızca ücretsiz yapılacağı için CSR tarafımızca oluşturulacaktır.
Tüm bankalarla ve ödeme yöntemleri ile uyumlu mu ?
Sağladığımız tüm sertifikalar bankalar tarafından kabul görmekte ve ödeme yöntemleri ile uyumlu çalışmaktadır.
SSL Sertifikalarının birbirlerinden farkı nedir ?
Teknik olarak sertifikalar birbirleri ile aynıdır. SSL sertifikası için sunulan garanti sigorta miktarları ve kurulum süreleri değişkenlik göstermektedir.
Bütün tarayıcılar ile uyumlu mudur ?
SSL sertifika hizmetimiz bilinen tüm popüler mobil veya masaüstü tarayıcıları desteklemektedir.
Arama motoru tarafında bir etkisi varmıdır ?
Arama motorları için güvenlik önemli bir kriterdir ve ssl sertifikası çok etkilidir. Arama motorları tarafından ssl sertifikası olmayan web siteleri sıralamalara alınmamaktadır. Ek olarak tarayıcılar tarafında çıkan güncellemeler ile ssl sertifikası olmayan web siteleri "güvenli değil" olarak gözükmektedir. Bu durumda ziyaretçiler tarafından olumsuz karşılanmaktadır.
Garanti sigorta tutarı nedir ?
SSL firması tarafından sertifika kaynaklı oluşacak teknik aksaklık veya güvenlik problemi için kullanıcıya ödemeyi garanti ettiği tutardır. Bu tutarlar sertifika türlerine göre değişiklik göstermektedir.
SSL sertifikası ne zaman hazır olur ?
Tüm onaylama işlemleri gerçekleştikten sonra sonra işlemler yaklaşık 10 ila 30 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.
SSL sertifikası için sizden hosting almak zorundamıyım ?
Hayır , farklı firmadaki hosting hesabınız için firmamızdan SSL sertifikası satın alabilirsiniz.
Ücretsiz kurulum desteği nasıl oluyor ?
Firmamızdaki tüm hosting paketleri için ücretsiz kurulum desteği sunmaktayız. Farklı firmadaki hosting paketleri için uyumlu kontrol paneli yani cpanel , plesk , directadmin gibi kontrol paneline sahip olunması olması durumunda ücretsiz kurulum desteği sunulmaktadır.
Sadece ana domain için hangi tür ssl almam gerekir ?
Ana alan adınızı kapsıcak şekilde tüm standart ssl sertifikalarını satın alabilirsiniz.
Tüm subdomainler için hangi tür ssl sertifikası gerekir ?
Tüm alt domainler ve ana domain için Wildcard SSL sertifikası türünü satın almanız gerekmektedir.
SSL Sertifikası için belge gerekiyor mu?
Standart ssl sertifikaları için belge gerekmemektedir. EV ve OV SSL gibi Premium SSL Sertifikaları için belge gerekmektedir. Paket listesinde belirtilmiştir.

Hala Karar Veremediniz mi?

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

SİZİ ARAYALIM

Hizmet ve Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları ile birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

SSL Sertifikası Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • SSL Sertifikasının sağlıklı olarak çalışması için Statik IP gerekebilir. Bundan dolayı oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • SSL Sertifikalarında onay aşamasında oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Belge gerektiren sertifikalarda iletilen belgelerde oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Ücretisiz kurulum desteği için sık kullanılan cPanel, Plesk tarzı panellerde destek sağlanmaktadır. Özel yapılandırılmış sunucular için destek sağlanmayabilir. Bu aşamada oluşacak problemlerden firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • SSL Sertifikasının farklı bir alan adı ile değiştirilmesi mümkün olmamaktadır.
 • SSL Sertifikası satın alma geri dönülemez bir işlemdir. SSL sertifikalarında iade mümkün değildir.
Hostixo
Mesajınız başarıyla iletildi. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.
Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz.
Hostixo 6698 sayılı KVKK madde 10 aydınlatma yükümlülükleri çerçevesinde kişisel verilerinizi hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasalara uygun olarak kullanmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek ve hizmetlerimizi kullanarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.