Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı - Affiliate

Affiliate programımızda yüksek komisyon| yüksek kazanç |detaylı raporlama sunuyoruz.

Satış ortaklığı programı ile referans olduğunuz müşterilerimizden yüksek komisyonlar alarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz.
    Limitsiz Kazanç   Yüksek Komisyon   Kolay Ödeme Alma
Üye Ol Sıkça Sorulan Sorular

Hostixo Satış Ortaklığı Programı

Referans olduğunuz her satıştan komisyon kazanın. İnternet üzerinden kolayca para kazanın.
Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı ile Kolayca Kazanın

Satış ortaklığı programımızla internet üzerinden kolay kazanç sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yapmanız gereken sadece önermek. Öner ve kazan mantığı ile yönlendirdiğiniz her müşteri için kazanç elde edebileceksiniz. Panelinizden oluşturacağınız özel referans bağlantısı üzerinden siteye giriş yapan ve alışveriş yapan her kullanıcı için komisyon alabilirsiniz.

Sizde hemen aşağıdaki linkten kayıt oluşturarak Satış Ortaklığı Programımıza katılabilirsiniz.

Programa Katılın

Yüksek Komisyon Oranları

Satış ortaklığı programımız sizlere yüksek komisyon oranıyla limitsiz kazanç fırsatı sunmaktadır. Referansınız olarak gerçekleşen her satış için minumum %20 kazanç elde edersiniz. Hizmet yenilendikçe kazanç devam eder. Bu komisyon oranı ister hosting olsun , ister sunucu hizmeti olsun tümü hizmetlerimizde geçerlidir.

Bu oranı yükseltme imkanı da bulunmaktadır. Daha çok referans daha yüksek oranlara ulaşmanıza imkan tanıyarak daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

Devamını oku
Satış Ortaklığı
Satış Ortaklığı

Özel Raporlama

Özel bağlantı üzerinden siteye giriş yapan kullanıcıların sunulan hizmetlerden herhangi birini satın almasıyla komisyon kazancı, hesabınıza otomatik olarak eklenmektedir. Referans linkiniz ile siteye giriş yapan bir kullanıcının 90 gün boyunca çerezleri aktif olacağı için bu süre içerisinde yapılacak alışverişler de komisyon sistemine alınmaktadır. Özel yönlendirici linkinizi almak ve hosting satışı ile gelir elde etmek için müşteri panelimize giriş yaparak, satış sistemini aktif hale getirebilirsiniz.

Programa dahil olduktan sonra “Yönlendirdikleriniz” kısmından linkiniz ile siteye gelen kişilerin etkinliklerini takip edebilir, tıklamalar kazandırılan müşteri sayısı ve dönüşüm oranı gibi istatistiki bilgilerle de durumunuzu takip edebilirsiniz.

Devamını oku
Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı Merak Edilenler

Affiliate programımıza ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
Satış Ortaklığı - Affiliate Programı nedir?
Satış ortaklığı kavramı, İngilizce olarak Affiliate olarakta geçmektedir. Bu programa katılarak referans olduğunuz satışlardan komisyon olarak kazanç sağlamanız anlamına gelmektedir.
Affiliate Programına nasıl katılabilirim ?
Programa katıl linkine tıklayarak , müşteri kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında panelinizden satış ortaklığı programınızı aktif ederek , referans URL'nizi edinebilirsiniz.
Satış Ortaklığı ücretli midir ?
Herhangi bir ek ücreti , süpriz fiyatlandırması veya kesintisi bulunmamaktadır.
Satış Ortaklığı komisyonu ne kadar ?
Her satış için minumum %20 kazanç ve her yenileme için %20 kazanç sağlanmaktadır. Bu oran özel durumlarda daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir.
Referans olunan satışın hesabımda gözükmesi ne kadar sürer ?
Yönlendirdiğiniz satış anlık olarak hesabınızda gözükecektir.
Yenilemelerden kazanç elde edebilir miyim ?
Her yenilemede aynı oranda kazanç sağlamaya devam edersiniz.
Nasıl kazanç elde edebilirim ?
Referans adresinizi web sitenizde , sosyal medyada ve yakınlarınıza ileterek kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz. Bunun için satış ortaklığı programımıza katılmanız gerekmektedir.
Nasıl satış yapabilirim ?
Web sitenizde , forumlarda ve sosyal medyada referans adresinizi paylaşarak , tanıdıklarınıza hizmetlerimizden satın almaya yönlendirerek satış yapabilirsiniz.
Ödeme ne zaman alabilirim ?
Ödeme eşiğine ulaştığınızda hesabınızdaki bakiyeyi çekebilir veya kredi olarak ekletebilirsiniz.

Hala Karar Veremediniz mi?

SİZİ ARAYALIM

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleriniz yasalara uygun olarak kullanılmaktadır. Hostixo.com'u kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. Tamam
X