Windows Bayi Hosting

Sunucu Yönetim Maliyeti Olmadan Windows Bayi Hosting Hizmeti ile SSD Diskli Sunucularda Web Sitelerinizi En İyi Fiyatlara Barındırın !

ASP .NET Desteği
.NET Core Uyumluluğu
Ücretsiz SSL Sertifikası

YÜKSEK PERFORMANSLI WİNDOWS BAYİ HOSTİNG PAKETLERİ

Daha yüksek kaynaklar ve özel olarak optimize edilmiş alt yapısı ile yavaş açılan web siteleri unutun !

Windows Bayi Hosting Paketleri
Hesap SayısıDisk AlanıTrafikMSSQLRam/CPUFİYAT
5 Site Barındırma5 GB NVME SSD50 GB5 Adet2 GB/1 Core$11.88/yıl
15 Site Barındırma15 GB NVME SSD150 GB15 Adet2 GB/1 Core$2.59/ay
25 Site Barındırma25 GB NVME SSD250 GB25 Adet2 GB/1 Core$3.99/ay
45 Site Barındırma45 GB NVME SSD450 GB45 Adet2 GB/1 Core$4.99/ay
30 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$5.99/ay
50 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$8.59/ay
70 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$9.99/ay
100 Site BarındırmaLimitsiz NVME SSDLimitsizLimitsiz4 GB/2 Core$11.99/ay
Windows Bayi Hosting

HER BÜTÇEYE UYGUN 
WİNDOWS BAYİ HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

Sunucu çözümleri bütçenizi mi zorluyor ? Daha ekonomik veya limitsiz özellikli bir windows tabanlı bayi hosting çözümüne mi ihtiyacınız bulunuyor ? O zaman Uygun fiyatlı Windows Bayi Hosting paketlerimiz tam size göre.

Tamamen bütçe dostu ve başlangıç için ihtiyaçlara daha uygun şekilde tasarladığımız paketlerimiz ile web sitelerinizi yayınlayabilirsiniz. İster limitsiz özellikli isterseniz limitli özellikli bayi paketlerimiz ile web siteleriniz kaliteli barınma çözümleri sunmaktayız.

SSD Disk Performansı

SSD Disk Performansı

Tüm alt yapımız SSD yüksek hızlı disk ve son teknoloji donanımlar ile donatılmıştır.

Windows Bayi Hosting

Ücretsiz SSL

Tüm sitelerinizde tamamen ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikası kullanabilirsiniz.

Windows Bayi Hosting

Tek Tıkla Kurulum

Paneliniz ile sıkça kullanılan WordPress ve Joomla gibi uygulamaları tek tıkla kurun.

Windows Bayi Hosting

Hızlı Destek

Destek ekibimiz her zaman yanınızda.Kolayca alabileceğiniz pratik , güler yüzlü ve  çözüm odaklı hızlı Türkçe ticket desteği!

Windows Bayi Hosting

Esnek Paketler

Müşterilerinize dilerseniz limitsiz dilerseniz de istediğiniz gibi esnek hosting paketleri oluşturabilirsiniz.

Windows Bayi Hosting

IIS 10 Farkı

IIS 10 özel olarak optimize edilmiş profesyonel  windows tabanlı sunucularda web siteleriniz her zaman daha hızlı açılsın.

Windows Bayi Hosting

GÜLER YÜZLÜ KALİTELİ HİZMET

Müşteri memuniyeti bizim en önemli ilkemizdir. Tüm personelimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için maksimum çabayı sarfetmektedir. Destek ekibimiz taleplerinizi çözmek her zaman hazırdır. Sorun yaşadığınız zaman destek ekibimiz çözüm odaklı olarak her zaman yanınızda. Hızlı ve Türkçe ticket desteği için en yüksek seviyede güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında kararsız kalmanız durumunda bize Canlı Destek , Telefon ve Mail üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet için her zaman hazır ve çözüm üretmek için buradayız.

%100 UYUMLU  WİNDOWS BAYİ HOSTİNG KALİTESİNİN KEYFİNİ YAŞAYIN

Bir hosting firmasında aradığınız herşey.  Hızlı, güvenli ve ekonomik hosting hizmetinin yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

Windows Bayi Hosting

ASP .NET Uyumlu

Güncel ASP.NET desteği ile projenizi ve uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz.  ASP ya da .ASP.NET yazılımı ile bir web projesi yayınlamak için, uyum sorunları oluşturmayacaktır.

Windows Bayi Hosting

MSSQL & MYSQL Desteği

Güçlü Windows Server üzerinde hem MYSQL hem de MSSQL veritabanı desteği sunuyoruz. Hem geniş depolama alanı hemde uzaktan yönetim imkanı ile tam size göre !

Windows Bayi Hosting

Güncel .NET Core

Hosting Kontrol panelimiz üzerinden tümleşik şekilde çalışan son sürüm Net. Core yazılımlarınızla tam uyumlu çalışarak sizlere en ideal çözümü sunar.

Windows Bayi Hosting

MVC Framework

Windows Hosting paketlerinde yazılımlarınızın güncel framework ihtiyaçlarına yüksek uyumluluk sağlayarak sizin için en iyi windows hosting deneyimi yaşatmaktayız.

Yüksel Performans Sunucular

Windows Bayi Hosting Paketlerinde en iyi performansı alabilmeniz için altyapımızda tamamı Türkiye’de ve %100 şirket sermayemize ait olan SSD Disk , Çift İşlemcili ve son teknoloji kurumsal donanımlar kullanmaktayız.

Web sitelerinizin daha hızlı yayın alması için en iyi performans ve hızı sağlayabilmek adına alt yapımızı sürekli geliştiriyoruz. Intel Xeon E5 işlemcili kurumsal sunucular ve ECC registered belleklere sahip sunucular ile en iyi hizmeti vermekteyiz.

ÖZEL NAMESERVER DESTEĞİ

Windows Bayi Hosting hizmetimizde müşterilerinize kendi alan adınız üzerinden hizmet sağlayabileceğiniz özel nameserver kaydı desteği sağlamaktayız.
Bu sayede kullanıcılarınız sorgulamalarda sadece firmanızın kayıtlarını görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Müşterinize firmanızın özel olduğunu gösterebileceğiniz dns kayıtlarını oluşturmanız için yapmanız gereken ilettiğimiz ip adreslerine gerekli kayıtları oluşturmaktır. Bu konuda teknik ekibimizden detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

ücretsiz koruma

Windows Bayi Hosting

DAHA YÜKSEK RAM VE CPU ÖZELLİĞİ

Sınırsız Windows Bayi Hosting paketleri ile tüm web sitelerinizin %100 paylaşımsız işlemci ve ram kaynaklarına sahip oluyorsunuz. Tüm sitelerinize birbirinden farklı olarak tanımlayacağınız 2 Core CPU Limiti ve 4 GB Ayrılmış RAM özelliklerine sahip oluyorsunuz. Her web sitenizi kaynağı tamamiyle birbirinden ayrı olmaktadır.

Web siteleriniz birbirini etkilemeyerek çalışmakta kaynakları paylaşımsız şekilde yapılandırılmıştır. Böylece bir web siteniz kaynak aşımı yaptığında diğer web siteleriniz etkilenmeyecek ve tüm siteleriniz performanslı çalışacaktır.

GÜVENLİK & PERFORMANS

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahale etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 erişebilirlik garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

Windows Bayi Hosting
Windows Bayi Hosting

Gelişmiş Kontrol Paneli

Tüm windows sunucularımız plesk panel üzerine kurulu olmasından dolayı yönetim olarak oldukça kolaydır.Tanımlanan arayüz üzerinden kolayca eposta oluşturabilir , dosyalarınızı düzenleyebilir ve MSSQL veritabanı oluşturabilirsiniz.

Windows Bayi Hosting

Yeni Microsoft Teknolojileri

Sunucularımızda uygulamalarınızı dağıtmak için ihtiyacınız olan IIS 8 ile MSSQL, ASP.NET 4.x, MVC Çerçevesi, Ajax, ADO.NET, ODBC , Persist Bileşenleri ve daha fazlası bulunuyor. Windows paketlerimiz ile , en sevdiğiniz web uygulamalarını çalıştırmak için güçlü bir platform sağlar.

Windows Bayi Hosting

Hızlı Destek

Destek ekibimiz müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır.Alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz, her an size hizmet vermek için hazır durumdadır.İletmiş olduğunuz talepler kısa sürede yanıtlanarak çözüm odaklı bilgiler iletilmekteyiz.
Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

Windows Bayi Hosting

Ücretsiz SSL

Firmamızdan satın alacağınız tüm hosting paketlerinde Let’s Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Google’ın yakın bir zamanda duyurmuş olduğu SSL sertifikası olan web sitelerinin arama sonuçlarının değerlendirilirken öncelik vermesi avantajına da ücretsiz SSL sertifikası ile sahip olacaksınız!

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting Nedir ?

Web Hosting kavramı , web sitenizin yayın alması için dosyalarınızın ( yazılım ) , mail servisinizin veya veritabanı gibi alt yapının barındığı özel olarak optimize edilmiş güçlü sunucular ve yüksek hızlı internet bağlantısının bulunduğu verimerkezi üzerinden barındırılma hizmetidir.

Paketim MSSQL ve MYSQL Destekliyor Mu ?

Sunucularımız MS Access , MySQL, SQL Server 2017  desteği bulunmaktadır. Sağladığımız panel üzerinden veritabanınızı kolayca oluşturarak Management Studio aracılığı ile kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz.

Paketim PHP Destekliyor Mu ?

Sunucularımız html , Php 5.6 , 7.x sürümleri için desteğimiz bulunmaktadır.Php sürümünüzü paneliniz üzerinden dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.  Ancak php tabanlı yazılımlar için kesinlikle linux hosting önerilmektedir.

Sunucularınız WordPress veya Joomla Destekliyor mu ?

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi php tabanlı bir çok yazılım ile uyumlu şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Ancak bu tür yazılımlar için kesinlikle linux hosting önerilmektedir. Sağlıklı çalışabilmesi için linux alt yapısında çalışması gerekmektedir.

Paketimde istediğim içeriği barındırabilir miyim ?

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif hakları ile sözleşmemize aykırı olmayan ve depolama gibi amaçlarda kullanımı olmayan bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.

Windows Hosting Nedir ?

Windows hosting, Windows tabanlı sunucular üzerinde sağlanan Microsoft teknolojilerini ve ASP, ASP.NET gibi yazılım dilleri için uygun olan barındırma çözümüdür. Bu yazılım dilleri için Windows Hosting kullanılması gerekmektedir ve yazılımların sorunsuz çalışmaları için önerilmektedir.

Paketim ASP , .NET , MVC veya Net core destekliyor mu ?

Tüm Windows hosting paketlerimizde ASP , ASP.NET ve MVC çerçevesi ile tabanlı yazılımları sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.Sunucularımızda Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.7  , MVC 5 ve .Net core 3.1 sürümü desteği mevcuttur. Daha detaylı bilgi için ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Farklı Firmadaki Hosting Hesabımı Taşıyabilir misiniz?

Web sitesi taşımak zahmetli bir iştir , bu durumun farkındayız. Bundan dolayı farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Tamamiyle ücretsiz olan taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz.

Limitlerini Aştığımızda Ne Yapıyorsunuz ?

Web sitenizin sürekli olarak yüksek ram ve cpu (işlemci) tüketmeniz halinde , kaynak kullanımınızın sunucularımızın kararlılığına, performansına veya çalışma süresine etki etmesi durumda sizi bilgilendirerek daha yüksek kaynağa sahip olan Bulut Sunucuya veya Kiralık (Dedicated) Sunucuya geçiş yapmanızı istemekteyiz.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +
BİZ SİZİ ARAYALIM

Özel bir çözümemi ihtiyacınız var veyahut paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız bulunuyor ? İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri birlikte üretelim.

X
BİZ SİZİ ARAYALIM