.COM Kayıt / Transfer 6.99$

Hosting Paketlerinde %20 Ek İndirim #20OFF

Bayi Hosting'de %30 Ek Tanışma İndirimi! #30OFF

Bulut Sunucu'ya Hemen %30 İndirimli Geçiş Yapın! #30OFF

Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

%100 yerli sermaye ile Hostixo, kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri memnuniyeti esaslarını ilke edinmiştir.
    Ücretsiz SSL Sertifikası   Ücretsiz Yedekleme  
    Ücretsiz Domain   Yüksek Performans  

Google Müşteri Yorumları 5 / 5 4.5 yıldız Hostadvice Müşteri Yorumları 5 / 5 4.5 yıldız Paketleri İncele Sıkça Sorulan Sorular

Emin Ellerdesiniz

Hostixo.com olarak olarak kaliteli hizmet ve güçlü destek yapımızdan taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz.
Hostixo

Firmamız Hakkında

Hostixo İnternet Bilişim Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İnternet Servis Sağlayıcılığı ( ISS ) ve Telekomünikasyon alanında Dünya çapında Hosting ve Sunucu Hizmetleri sağlayabilmek adına tamamiyle yerli sermayesi ile Niğde’de kurulmuştur.2007 yılından bu yana edindiği tecrübe ile müşterilerimize kesintisiz, ve hızlı internet hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız üst düzey müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti amaç edinmiştir.Bundan dolayı alt yapı olarak hizmet kalitesini artırmak adına her geçen gün yeni yatırımlar yapmaktadır. Sağladığımız hizmetler arasında Alan Adı Kayıt işlemleri, Web Hosting (Barındırma) , Sanal Sunucu Hizmetleri (VPS-VDS) , Fiziksel Sunucu (Dedicated Server ) Hizmetleri, E-Mail Servislerinin yanı sıra SSL Sertifikaları bulunmaktadır.

Devamını oku

Misyonumuz

Uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde internetin ve internet sitelerinin yalnızca belli bir kesim tarafından değil, herkes tarafından kullanılabilmesini hedeflerken bu süreçte müşteri odaklı olmayı benimsedik.

Her zaman için yeniliklere açık olmayı hedefledik ve yenilikçi, çözümcü yapımızla bilişim sektöründe geçirdiğimiz her gün bir önceki günden daha iyi olarak var olmaya devam ediyoruz.

Devamını oku

Vizyonumuz

Hostixo İnternet Bilişim Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak hem global hemde Türkiye pazarında başarılı bir konuma gelebilmek, Hosting sektöründeki pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Global anlamda Hosting sektöründe firmamızın adını duyurmaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Devamını oku

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın

Neden Hostixo?

Rekabetçi fiyatlarla, üst düzey müşteri iletişimi ve yüksek performanslı altyapısı ile Hostixo'yu tercih etmeniz için nedenler.

%99.8 Uptime

Gelişmiş ağ ve sunucu alt yapımız sayesinde her an her zaman web sitelerinizi ulaşılabilir konumdasınız.
Bize Ulaşın

Hızlı Destek

Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.
Bize Ulaşın

%100 Yerli Sermaye

Hostixo ödenmiş bir sermayeye sahip bir şirkettir. Daha gelişmiş altyapı için yatırımlarımıza devam ediyoruz.
Bize Ulaşın
Kullanıcılarımız Neler Söyledi?

Müşteri Yorumları

Hostadvice kayıtlarına göre müşterilerimizden gelen yorumlar

Hala Karar Veremediniz mi?

SİZİ ARAYALIM

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleriniz yasalara uygun olarak kullanılmaktadır. Hostixo.com'u kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. Tamam
X