Sanal Sunucu

Gelişmiş Sanallaştırma Teknolojisi ile Özel Olarak Hazırlanmış %100 SSD Sanal Sunucu Hizmetimizde Performans Farkını Rakipsiz Fiyatlarla Hemen Yaşayın!

SSD Alt Yapı
Türkiye Lokasyon
Uygun Fiyat

LİNUX & WİNDOWS SSD Sanal Sunucu
Gelişmiş Sanallaştırma Teknolojisi ve  Güçlü SSD Sunucular ile
KALİTELİ  SANAL SUNUCU Hizmetine Hemen Sahip Olun !
Sanal Sunucu Paketleri
İŞLEMCİRAMDİSKHATTRAFİKFİYAT
1 vCpu Intel Xeon E51 GB ECC RAM15 GB NVME SSD100 Mbit200 GB$3.44
1 Core Intel Xeon E52 GB ECC RAM25 GB NVME SSD100 Mbit500 GB$7.79
2 Core Intel Xeon E54 GB ECC RAM40 GB NVME SSD100 Mbit1000 GB$14.99
4 Core Intel Xeon E56 GB ECC RAM40 GB NVME SSD100 Mbit1500 GB$19.99
4 Core Intel Xeon E58 GB ECC RAM80 GB NVME SSD100 Mbit2000 GB$22.99
6 Core Intel Xeon E516 GB ECC RAM120 GB NVME SSD100 Mbit2500 GB$44.99
8 Core Intel Xeon E532 GB ECC RAM240 GB NVME SSD100 Mbit3000 GB$69.99
12 Core Intel Xeon E564 GB ECC RAM480 GB NVME SSD100 Mbit4000 GB$94.99

DİLEDİĞİNİZ İŞLETİM SİSTEMİNİ SEÇİN !
HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN

Geniş İşletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerimiz ile ister linux tabanlı ister windows tabanlı sunucunuzu  hemen oluşturabilirsiniz.

Sanal Sunucu
Sanal Sunucu
Sanal Sunucu
Sanal Sunucu
Sanal Sunucu
Sanal Sunucu

BİLDİĞİNİZ SANAL SUNUCU DENEYİMLERİNİ UNUTUN !

Tüm Sanal Sunucu alt yapımız özel cloud teknolojisinin yanı sıra %100 kurumsal hızlı SSD diskler ve yeni nesil işlemciler ile donatılmış olup maksimum performansı alabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır.

Sağladığımız VPS / VDS hizmetinde sanal sunucunuzu istediğiniz gibi ölçeklendirebilir , dilediğiniz kaynaklara yükseltme yapabilirsiniz.  Tanımladığınız kaynaklar tamamiyle size özel olmakla birlikte %100’ü sunucunuza adanmıştır.

Satın almış olduğunuz sunucu standart bir sanal sunucu yani VPS / VDS hizmetinden daha yüksek performansa sahip olmakla birlikte bir fiziksel sunucu gibi çalışmaktadır.

Bulut Sunucu

Sanal Sunucu

SUNUCULARIMIZ TÜRKİYE’DE

Web sitenizin veya Uygulamanızın  Dünya üzerinde hangi konumda barındığı oldukça önemlidir. Bu durum web sitenizin ve işlemlerinizin erişim hızını etkilemektedir.
Kurumsal veya Ticari amaçlı barındırılan bir web sitesinin erişim hızı en iyi Türkiye lokasyonlu  yurt içinde barınan bir sunucu üzerinden olmaktadır.
Sağladığımız VPS / VDS hizmeti Türkiye / İstanbul konumlu olmakla birlikte anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bundan dolayı uygulamalarınızın veya web sitelerinize yurt dışı lokasyon göre erişim oldukça hızlı olmaktadır.

ÜCRETSİZ KONTROL PANELİ

Sunucu satın aldığınızda Kontrol Paneline ücret ödemeye son veriyoruz.Linux tabanlı bulut sunucu hizmetimizde Cyber Panel ve Openlitespeed hizmetini ücretsiz olarak sağlıyoruz.

  • Ücretsiz Litespeed
  • Sınırsız Hesap Ekleme
  • Sınırsız Mysql
  • Sınırsız Subdomain
  • FTP Hesabı
  • Seçilebilir Php
Sanal Sunucu

NEDEN SANAL SUNUCU ?

bulut sunucu

ÖZEL KAYNAKLAR

Sunucularımızda performans alınabilmesi için kaynaklar paylaşımsız %100 sunucunuza aittir.

bulut

HIZLI DESTEK

Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

bulut sunucu

GÜÇLÜ ALT YAPI

Altyapımızda en iyi performans ve hızı sağlayabilmek için çift işlemcili kurumsal sunucular ve SSD Diskli sunucular kullanmaktayız.

Sanal Sunucu

UZMAN KURULUM

Sunucunuz uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak tüm ayarları yapılarak size teslim edilir, siz kurulum detaylarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

SANAL SUNUCU TERCİH ETMENİZ İÇİN NEDENLER

10 senelik tecrübemizle size en iyi hizmeti vermek için altyapı ve müşteri hizmetleri ile hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz.

Güçlü Alt Yapı

Altyapımızda en iyi performans ve hızı sağlayabilmek için çift işlemcili sunucular ve SSD Diskli sunucular kullanmaktayız.

hostixo
Online Sunucu Paneli

Müşteri panelinizden trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

web hosting
Uygun Fiyat

Sunucu hizmetlerinde kalitemize güveniyoruz , ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

ucuz hosting

Sanal Sunucu

Hızlı Destek

Alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz ile iletmiş olduğunuz taleplere kısa sürede yanıt vererek çözüm odaklı bilgiler iletilmekteyiz.

Sanal Sunucu

Hızlı Aktivasyon

Artık saatler süren kurulumlara son.Gelişmiş yapımızla birlikte hizmetiniz kısa sürede aktif olmaktadır.

Sanal Sunucu

Ücretsiz Taşıma

Daha önce var olan sitelerinizi firmamıza taşımak isterseniz, uyumlu yapı olduğu sürece ücretsiz olarak taşıma yapmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Sunucu ( VPS - VDS ) Nedir?

Sanal sunucu kavramı , sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir. Bu sunucu üzerinde sitelerinizi rahatlıkla çalıştırabilir ve müşterilerinize profesyonel hizmet sağlayabilirsiniz.

Sanal Sunucu Avantajları Nelerdir ?

Fiziksel sunucudaki gibi kullanmadığınız için yaşanacak teknik sorunlardan da etkilenmezsiniz. Eğer size ayrılan sunucu bölümünde bir sıkıntı yaşanırsa siz bunun farkına bile varmadan sorun çözümlenmiş olur. Sürekli olarak son teknoloji sunucular almak yerine sanal sunucu hizmeti aldığınızda çok uygun fiyata son teknolojiyi kullanırsınız. Sunucu panelleri üzerinden yapmak istediğiniz değişiklik ve güncellemeleri kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Hangi İşletim Sistemleri Kurulabilir ?

Sanal sunucularımızda Windows Server 2008, Windows Server 2012 ,Windows Server 2016 , Windows Server 2019 ve Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimiyapabilirsiniz. Sipariş sırasında dilediğiniz işletim sistemini seçerek kurulumu başlatabilirsiniz.

Paketimde istediğim her türlü içeriği barındırabilir miyim ?

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu networkteki yapılara zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir saldırı amaçlı kullanım yapılamaz, spam veya toplu mail noktası olarak kullanılamaz.

Hizmetime ek kaynak nasıl satın alabilirim ?

Sunucu hizmetine ek kaynak satın almak isterseniz online yönetim panelinizden kolayca işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ek kaynakları paneliniz üzerinden yönetebilirsiniz. Daha farklı kaynaklar için telefon üzerinden satış ekibimiz ile irtibata geçebilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Sanal Sunucu Kimler İçin Uygundur ?

Sanal Sunucu hizmeti kurumsal ve bireysel kullanıcılar için uygun olmakla beraber paylaşımlı hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda daha yüksek kaynak için kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca kurumsal firmaların tamamiyle paylaşımsız bir alt yapıda kurumsal bir hizmet almaları için gereken bir alt yapı hizmetidir.

Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz ?

Sanal sunucu siparişi verdiğinizde ödeme işleminden sonra sistem tarafından otomatik kurulum başlamaktadır. Online panel sayesinde dilediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz. Yalın bir işletim sistemi ile birlikte çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ancak kurulum desteği talep ettiğinizde tam olarak sunucu ve panel optimizasyonu biraz zaman aldığı için teslim süremiz 6-12 saat arasında değişmektedir. Bu süre yoğunluğa göre uzayıp, kısalabilir.

Hangi Kontrol Panellerini Kurabilirsiniz ?

Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Centos Web Panel ( CWP ) veya Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel ve Plesk kontrol paneli tercih edebilirsiniz. Ücretli panellerde iyi niyete dayalı olarak destek sağlamaktayız.

Sunucumu Sizin Firmanıza Taşıyabilir miyim ?

Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Desteğiniz Nasıldır ?

Sanal Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir. Özel paneliniz üzerinden sunucunuzu yeniden başlatabilir , format atabilir veya konsol üzerinden işlem yapabilirsiniz. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.

İndirim Yapıyormusunuz ?

Sunucu hizmetinde 3 aylık alımda %10 , 6 aylık alımda 1 ay ücretsiz veya 12 aylık alımda 2 ay ücretsiz olacak şekilde peşin alımlarda indirim uygulamaktayız. Sipariş ekranında ödeme periyodunuzu seçerek bu indirim oranlarını aktif hale getirebilirsiniz.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +
BİZ SİZİ ARAYALIM

Özel bir çözümemi ihtiyacınız var veyahut paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız bulunuyor ? İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri birlikte üretelim.

X
BİZ SİZİ ARAYALIM