cPanel Lisansı

Dünyanın en çok tercih edilen hosting kontrol paneline uygun fiyatlara hemen sahip olun.

Online Yönetim
Hızlı Aktivasyon
Uygun Fiyat
cPanel Lisansı 1

CPANEL LİSANSI İLE SUNUCUNUZU KOLAYCA YÖNETİN !

Uygun Fiyatlı Hemen Aktivasyon cPanel VPS/VDS ve Dedicated Lisansları
VPS / VDS veya Dedicated cPanel Lisansı
Lisans Adı Türü Hesap Sayısı İşletim Sistemi Yenileme FİYAT
cPanel Admin Cloud VPS/VDS/CLOUD 5 DOMAİN LİNUX AYLIK $14.00
cPanel Pro Cloud VPS/VDS/CLOUD 30 DOMAİN LİNUX AYLIK $20.00
cPanel Plus Cloud VPS/VDS/CLOUD 50 DOMAİN LİNUX AYLIK $28.00
cPanel Premier Cloud 100 VPS/VDS/CLOUD 100 DOMAİN LİNUX AYLIK $35.00
cPanel Premier Cloud 150 VPS/VDS/CLOUD 150 DOMAİN LİNUX AYLIK $40.00
cPanel Premier Cloud 200 VPS/VDS/CLOUD 200 DOMAİN LİNUX AYLIK $45.00
cPanel Premier Cloud 250 VPS/VDS/CLOUD 250 DOMAİN LİNUX AYLIK $50.00
cPanel Premier Cloud 300 VPS/VDS/CLOUD 300 DOMAİN LİNUX AYLIK $55.00
cPanel Premier Cloud 350 VPS/VDS/CLOUD 350 DOMAİN LİNUX AYLIK $60.00
cPanel Premier Cloud 400 VPS/VDS/CLOUD 400 DOMAİN LİNUX AYLIK $65.00
cPanel Premier Cloud 450 VPS/VDS/CLOUD 450 DOMAİN LİNUX AYLIK $70.00
cPanel Premier Cloud 500 VPS/VDS/CLOUD 500 DOMAİN LİNUX AYLIK $75.00
cPanel Premier Metal 100 DEDİCATED SUNUCU 100 DOMAİN LİNUX AYLIK $35.00
cPanel Premier Metal 150 DEDİCATED SUNUCU 150 DOMAİN LİNUX AYLIK $40.00
cPanel Premier Metal 200 DEDİCATED SUNUCU 200 DOMAİN LİNUX AYLIK $45.00
cPanel Premier Metal 250 DEDİCATED SUNUCU 250 DOMAİN LİNUX AYLIK $50.00
cPanel Premier Metal 300 DEDİCATED SUNUCU 300 DOMAİN LİNUX AYLIK $55.00
cPanel Premier Metal 350 DEDİCATED SUNUCU 350 DOMAİN LİNUX AYLIK $60.00
cPanel Premier Metal 400 DEDİCATED SUNUCU 400 DOMAİN LİNUX AYLIK $65.00
cPanel Premier Metal 450 DEDİCATED SUNUCU 450 DOMAİN LİNUX AYLIK $70.00
cpanel lisansı

cPanel Kontrol Paneli

cPanel lisansı ile cPanel web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı arabirimlerini sağlar. CPanel yazılımı ile, web sitesi sahipleri kolayca e-posta hesapları, veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirler.

cPanel® hiçbir ek programa gerek duymadan sitenizi internet veyahut mobil üzerinden yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Sadece bilgisayarınızdan , tabletinizden veya telefonunuzun internet tarayıcısını kullanarak nerede olursanız olun web sitenize ulaşabilir ve gerekli bütün cPanel ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

cPanel Lisansı 2

WHM Panel ile Kolayca Yönetim

WHM PANEL Web Host Manager kelimelerinin kısaltmalarıyla oluşmuştur. Türkçe Web Barındırma Yönetimi anlamına gelmektedir.Arayüzü ile tam kontrol sağlamakla beraber dilerseniz Türkçe olarakta yönetebilmektesiniz.

Bu panel sayesinde hem müşterilerinize reseller hesabı oluşturabilir hemde root yetkilisi olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca reseller yani bayi hosting tarafında da bu panelin kullanımı mümkündür.
WHM panel sayesinde hesap oluşturabilir , paket oluşturabilir ve silme gibi yönetici seviyesinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Panelin sağladığı en büyük avantaj ise yedek yüklemek ve farklı sunucudan hesap transferidir. Transfer özelliği ile farklı firmadaki bir hesabı root yetkisi ile kolayca kendi sunucunuza taşıyabilirsiniz.
Ayrıca yedekleme zamanları tanımlayarak otomatik sunucunuzu yedekleyebilirsiniz.

cPanel Nedir ?

cPanel kullanıcılarına kolay kullanım sunan ve bir çok sunucu bileşeni ile uyumlu çalışan linux alt yapı destekli VPS , VDS ve Dedicated sunucu lisans türü bulunan lisanslı sunucu kontrol panelidir. Bir diğer adı ile hosting kontrol otomasyonudur.
cPanel’in hem sanal sunucu hemde fiziksel sunucu olarak iki tür lisansı bulunmaktadır.

WHM Nedir ?

cPanel kontrol panelinin iki arayüzü bulunmaktadır. Standart hosting kontrolü için cPAnel , sunucu yani root yönetimi ve reselller yönetimi için WHM kontrol paneli bulunmaktadır. Bu şekilde yönetim dahada kolay olmaktadır.

SOLO LİSANS NEDİR ?

cPanel firması tarafından yeni üretilen ve sanal sunucular için desteklenen bir lisanslama modelidir. Sadece cPanel arayüzünü kullanmayı sağlayan ve sadece 1 adet domain barındırmaya yarayan lisanslama türüdür.

ADMIN 5 DOMAİN LİSANSI NEDİR ?

cPanel firması tarafından yeni üretilen ve sadece sanal sunucular için desteklenen bir lisanslama modelidir. WHM ve cPanel arayüzlerini birlikte kullanmayı sağlayan ve  5 adet domain barındırmaya yarayan lisanslama türüdür.

PRO 30 DOMAİN LİSANSI NEDİR ?

cPanel firması tarafından yeni üretilen ve sadece sanal sunucular için desteklenen bir lisanslama modelidir. WHM ve cPanel arayüzlerini birlikte kullanmayı sağlayan ve  30 adet domain barındırmaya yarayan lisanslama türüdür.

PREMIER 100 DOMAİN LİSANSI NEDİR ?

cPanel firması tarafından yeni üretilen sanal ve fiziksel sunucular için desteklenen bir lisanslama modelidir. WHM ve cPanel arayüzlerini birlikte kullanmayı sağlayan ve sadece 100 adet domain barındırmaya yarayan lisanslama türüdür. Yükseltme için domain başı ek ücretlendirme yapılmaktadır.

100 DOMAİNDEN FAZLA BARINDIRABİLİRMİYİZ ?

Yeni lisanslama modellerinden Premier lisans sonrası ek domain başı ücretlendirme yapılmakta olup buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ek domain fiyatlandırması için satış ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

cPanel Lisansım Ne Zaman Aktif Olur ?

Satın alma işleminde kredi kartı ile ödemelerde  kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.Havale ile ödemelerde ödeme bildirimi sonrası aktif olmaktadır.

cPanel Lisansımı Sunucuma Nasıl Yüklerim ?

/usr/local/cpanel/cpkeyclt veya /usr/local/cpanel/cpkeyclt –update

Komutu ile SSH üzerinden cPanel lisansınızı yükleyebilirsiniz.

Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?

Lisanslama  işlemi  IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.
Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşteriler üye olurken isim , soyisim, adres bilgilerini mutlaka doğru girmek zorundadırlar. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

* Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
* Lisans Hizmetlerinde hiç bir ücret iadesi yoktur.
* Lisans IP Adresi değiştirilemez.
* Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
* Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
* Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
* Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +