Litespeed Lisans

Litespeed lisans ile Web sitelerinizi hızlandırmak ve sunucu performansınızı artırmak için gereken litespeed web servisine uygun fiyatlara hemen sahip olun.

Uygun Fiyat
Hızlı Aktivasyon
Resmi Distribütör Firma

LİTESPEED LİSANSI İLE SUNUCUNUZU HIZLANDIRIN !

Uygun Fiyatlı ve Hemen Aktivasyon Litespeed Lisansları
Sunucunuzu Hızlandıracak Litespeed Lisansı
Lisans AdıDomainWorkerBellek ( RAM )Litespeed CacheFİYAT
Site Owner5 ADET1< 8 GBMevcut$8.29
Site Owner Plus5 ADET1LİMİTSİZMevcut$13.09
Web Host LiteLimitsiz1< 8 GBMevcut$21.33
Web Host EssentialLimitsiz1LİMİTSİZMevcut$32
Web Host ProfessionalLimitsiz2LİMİTSİZMevcut$37.79
Web Host EnterpriseLimitsiz4LİMİTSİZMevcut$53.55
Web Host EliteLimitsizLİMİTSİZLİMİTSİZMevcut$75.79

*  Belirtilen tutarlar  en düşük birim fiyatlardır. Sipariş ekranında aylık olarak da fiyatlandırılmaktadır.

RESMİ PLATİNUM LİSANS SAĞLAYICISI

litespeed lisans

Firmamız Litespeed firmasının Dünya’da ve Türkiye’de sayılı olan platinum seviyede lisans sağlayıcısıdır. Bundan dolayı lisans fiyatlarımız daha ekonomik olmaktadır. Satın aldığınız lisansları dilerseniz firmamızdan aldığınız sunucular için dilerseniz de farklı lokasyonda bulunan sunucularınız için sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Lisanslarınız hızlıca aktif olarak güvenli şekilde sitenizi veya sunucunuzu hızlandırarak işlem yapabilmektesiniz.

NEDEN LİTESPEED WEB SERVER ?

Sunucunuzda çalıştırdığınız yazılım bu kadar fark yaratabilir mi? Evet bu litespeed ise yapabilir.
LiteSpeed, Apache’den 9 kata kadar daha hızlı olacak şekilde tasarlanmış performans tabanlı bir web sunucusudur. Ücretli olmasına rağmen ücretinin karşılığını %100 alabileceğiniz bir yazılımdır.
Özellikle yüksek ziyaretçi kapasitesine sahip web siteleri için kullanıma uygundur.
LiteSpeed ​​Web Servisini sunucunuza kısa sürede kurun ve 15 dakika içinde sıfır kesinti ile Apache’den ve yavaşlıklardan kurtulun !

 

Litespeed Lisansı

ücretsiz koruma

DDOS KORUMA VE GELİŞMİŞ GÜVENLİK

Litespeed web servisinin en önemli özelliklerinden biride üst düzey güvenlik sağlamasıdır. Web sitelerinin güvenliğini otomatik olarak sağlayarak sizi dış tehlikelerden korur. Gerçek zamanlı DDos koruma modulü ile gelen bağlantıları analiz eder ve sizin yerinize korur.
Aynı zamanda popüler ModSecurity kuralları ile uyumlu çalışarak zararlı istekleri süzerek engeller. Güçlü bir yapıda çalışmasından dolayı diğer web servisleri gibi düşmeden saldırılara karşı sizi maksimum seviyede korur.

litespeed lisans

Litespeed ile Web Sitenizi Hızlandırın !

Litespeed web servisi , en eski web servislerinden birisi olan Apache’ye göre daha az işlemci tüketimi gerçekleştirerek sunucunuzdaki kaynak kullanımını azaltmaktadır. Bundan dolayı sunucunuzun load değerinin dengelemektedir.Sunucunuzun ağır şartlarda çalışmasını hafifleten bu sistem ile Apache server çalışmasında etkin olarak sitem üzerinde % 60’a varan değerde bir rahatlama sağlayarak sunucunuzun daha performanslı olarak çalışmasını sağlamaktadır.

LİTESPEED LİSANS ÇÖZÜMLERİ

Daha yüksek performans, güvenlik ve tüm kontrol panelleri ile %100 uyumluluk sağlayan litespeed lisansı artık daha uygun fiyatlara sizlerle.

ekonomik hosting

%100 Uyumlu

cPanel, Plesk, DirectAdmin , Cyberpanel gibi kontrol panellerinin yanı sıra CloudLinux İşletim Sistemi ile birlikte uyumlu olacak şekilde sorunsuz çalışmaktadır.

ekonomik hosting

Hızlı Web Siteleri

Litespeed özel yapısı ile yüksek performans sağlayarak Apache web servisinden 10 kat daha hızlı çalışır. Böylece siteleriniz daha hızlı yayın almaktadır.

ekonomik hosting

Lscache Desteği

Gelişmiş önbellek yönetimi araçları ve optimizasyon özellikleriyle, web sitenizin performans optimizasyonlarını yapmanızı sağlayarak sitenizin hızlı açılmasını sağlar.

Litespeed Lisansı

Daha Hızlı PHP

PHP-FPM’e göre SuEXEC destekli olarak LSPHP kat kat yüksek performans sağlayarak PHP işlemlerinizin daha hızlı sonuçlanmasını sağlar ve siteniz daha hızlı çalışır.

Sıkça Sorulan Sorular

Litespeed Ultra VPS Lisansı Nedir ?

Sadece VPS Lisansı olmakla beraber 8GB RAM ve 800 eşzamanlı bağlantı ile sınırlıdır.

LiteSpeed Web Host Elite Lisansı Nedir ?

8 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 64 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.

Litespeed Cache Hangi Paketlerde Bulunuyor ?

SİTE OWNER , SİTE OWNER PLUS , WEB HOST PROFESSİONAL , WEB HOST ENTERPRİSE VE WEB HOST ELİTE paketlerinde Litespeed cache dahil olmaktadır.

Worker Limiti Ne Anlama Gelmektedir ?

Lisans açıklamasındaki worker ( işlem ) sayısı kaç tane LiteSpeed işleminin üretileceğini gösterir. Yapılan çalışmalara şunlar dahildir: yönlendirme istekleri, SSL şifre çözme / şifreleme, önbellekleme, yeniden yazma, statik içerik sunma vb.

Litespeed Lisansımı Sunucuma Nasıl Yüklerim ?

Size iletilen Keyi litespeed arayüzünden kolayca yükleyebilirsiniz.

Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?

Lisanslama  işlemi  IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.

LiteSpeed Site Owner Lisansı Nedir ?

Site Owner Lisansı 8GB RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.

Litespeed Site Owner Plus Lisansı Nedir ?

Site Owner Plus Lisansı sınırsız RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.

LiteSpeed 1 CPU Lisansı Nedir ?

1 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 8 GB üzerinde RAM ve 6 çekirdeğe kadar özel sunucular ile VPS’ler için önerilir.

LiteSpeed Web Host Professional Lisansı Nedir ?

2 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 16 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.

LiteSpeed Web Host Enterprise Lisansı Nedir ?

4 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 32 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.

Litespeed Lisansım Ne Zaman Aktif Olur ?

Satın alma işleminden kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +