Litespeed Lisans

Web sitelerinizi hızlandırmak ve sunucu performansınızı artırmak için litespeed web servisine uygun fiyatlara hemen sahip olun.

Online Yönetim
Hızlı Aktivasyon
Uygun Fiyat

LİTESPEED LİSANSI İLE SUNUCUNUZU HIZLANDIRIN !

Uygun Fiyatlı ve Hemen Aktivasyon Litespeed Lisansları
Sunucunuzu Hızlandıracak Litespeed Lisansı
Lisans AdıTürüDomain LimitRam LimitCPUFİYAT
Litespeed VPSVPS/VDS/CLOUDLİMİTSİZ2 GB1 CPU$13.00
LiteSpeed Ultra VPSVPS/VDS/CLOUDLİMİTSİZ8 GB1 CPU$19.00
Site OwnerDedicated & VDS5 ADET8 GB RAM1 CPU$8.50
Site Owner PlusDedicated & VDSLİMİTSİZ8 GB1 CPU$14.00
LiteSpeed 1 CPUDedicated & VDSLİMİTSİZ8GB+1 CPU$32.00
Web Host ProfessionalDedicated & VDSLİMİTSİZLİMİTSİZ2 CPU$42.00
Web Host EnterpriseDedicated & VDSLİMİTSİZLİMİTSİZ4 CPU$58.00
Web Host EliteDedicated & VDSLİMİTSİZLİMİTSİZ8 CPU$82.00

RESMİ PLATİNUM LİSANS SAĞLAYICISI

Firmamız Litespeed firmasının Dünya’da ve Türkiye’de sayılı olan platinum seviyede lisans sağlayıcısıdır. Bundan dolayı lisans fiyatlarımız daha ekonomik olmaktadır. Satın aldığınız lisansları dilerseniz firmamızdan aldığınız sunucular için dilerseniz de farklı lokasyonda bulunan sunucularınız için sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Lisanslarınız hızlıca aktif olarak güvenli şekilde sitenizi veya sunucunuzu hızlandırarak işlem yapabilmektesiniz.

litespeed lisans

EKONOMİK LİSANS ÇÖZÜMLERİ VE %100 UYUMLULUK

Daha yüksek performans, güvenlik ve tüm kontrol panelleri ile %100 uyumluluk sağlayan litespeed lisansı artık daha uygun fiyatlara sizlerle.

ekonomik hosting

%100 Uyumlu

cPanel, Plesk, DirectAdmin , Cyberpanel gibi kontrol panellerinin yanı sıra CloudLinux İşletim Sistemi ile birlikte uyumlu olacak şekilde sorunsuz çalışmaktadır.

ekonomik hosting

Hızlı Web Siteleri

Litespeed özel yapısı ile yüksek performans sağlayarak Apache web servisinden 10 kat daha hızlı çalışır. Böylece siteleriniz daha hızlı yayın almaktadır.

ekonomik hosting

Lscache Desteği

Gelişmiş önbellek yönetimi araçları ve optimizasyon özellikleriyle, web sitenizin performans optimizasyonlarını yapmanızı sağlayarak sitenizin hızlı açılmasını sağlar.

Litespeed Lisansı

Daha Hızlı PHP

PHP-FPM’e göre SuEXEC destekli olarak LSPHP kat kat yüksek performans sağlayarak PHP işlemlerinizin daha hızlı sonuçlanmasını sağlar ve siteniz daha hızlı çalışır.

litespeed lisans

Litespeed ile Web Sitenizi Hızlandırın !

Litespeed web servisi , en eski web servislerinden birisi olan Apache’ye göre daha az işlemci tüketimi gerçekleştirerek sunucunuzdaki kaynak kullanımını azaltmaktadır. Bundan dolayı sunucunuzun load değerinin dengelemektedir.Sunucunuzun ağır şartlarda çalışmasını hafifleten bu sistem ile Apache server çalışmasında etkin olarak sitem üzerinde % 60’a varan değerde bir rahatlama sağlayarak sunucunuzun daha performanslı olarak çalışmasını sağlamaktadır.

Litespeed VPS Lisansı Nedir ?

Sadece VPS Lisansı olmakla beraber 2GB RAM ve 500 eşzamanlı bağlantı ile sınırlıdır.

Litespeed Ultra VPS Lisansı Nedir ?

Sadece VPS Lisansı olmakla beraber 8GB RAM ve 800 eşzamanlı bağlantı ile sınırlıdır.

LiteSpeed Site Owner Lisansı Nedir ?

Site Owner Lisansı 8GB RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.

Litespeed Site Owner Plus Lisansı Nedir ?

Site Owner Plus Lisansı sınırsız RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.

LiteSpeed 1 CPU Lisansı Nedir ?

1 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 8 GB üzerinde RAM ve 6 çekirdeğe kadar özel sunucular ile VPS’ler için önerilir.

LiteSpeed Web Host Professional Lisansı Nedir ?

2 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 16 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.

LiteSpeed Web Host Enterprise Lisansı Nedir ?

4 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 32 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.

LiteSpeed Web Host Elite Lisansı Nedir ?

8 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 64 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.

Litespeed Cache Hangi Paketlerde Bulunuyor ?

SİTE OWNER , SİTE OWNER PLUS , WEB HOST PROFESSİONAL , WEB HOST ENTERPRİSE VE WEB HOST ELİTE paketlerinde Litespeed cache dahil olmaktadır.

Litespeed Lisansım Ne Zaman Aktif Olur ?

Satın alma işleminden kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.

Litespeed Lisansımı Sunucuma Nasıl Yüklerim ?

Size iletilen Keyi litespeed arayüzünden kolayca yükleyebilirsiniz.

Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?

Lisanslama  işlemi  IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.
Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşteriler üye olurken isim , soyisim, adres bilgilerini mutlaka doğru girmek zorundadırlar. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

* Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
* Lisans Hizmetlerinde hiç bir ücret iadesi yoktur.
* Lisans IP Adresi değiştirilemez.
* Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
* Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
* Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
* Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +