cPanel Hosting

Yeni Nesil cPanel Hosting, ücretsiz taşıma ve yüksek performansıyla karşınızda. En ekonomik hosting fiyatları ile sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Türkiye Lokasyon
Ücretsiz SSL Sertifikası
Ücretsiz Taşıma

cPanel HOSTİNG PAKETLERİ

PHP ve MYSQL tabanlı yazılımlarınız için  özel olarak optimize edilmiş alt yapısı ile cpanel hosting paketleri tam size göre.
Ücretsiz Taşıma , Ömür Boyu Ücretsiz SSL ve jet hızında açılan performansı ile tam bir bütçe dostu.

LİNUX HOSTİNG PAKETLERİ
Domain Sayısı Disk Alanı Trafik Mysql Ram/CPU FİYAT
1 Site Barındırma 1 GB NVME SSD 10 GB 1 Adet 2 GB/1 Core $0.36/ay
3 Site Barındırma 3 GB NVME SSD 15 GB 3 Adet 2 GB/1 Core $0.49/ay
5 Site Barındırma 5 GB NVME SSD 20 GB 3 Adet 2 GB/1 Core $0.66/ay
1 Site Barındırma Limitsiz NVME SSD 50 GB 5 Adet 2 GB/1 Core $0.83/ay
1 Site Barındırma Limitsiz NVME SSD Limitsiz Limitsiz 4 GB/2 Core $0.99/ay
5 Site Barındırma Limitsiz NVME SSD Limitsiz Limitsiz 4 GB/2 Core $1.59/ay
10 Site Barındırma Limitsiz NVME SSD Limitsiz Limitsiz 4 GB/2 Core $2.39/ay
Limitsiz Site Barındırma Limitsiz NVME SSD Limitsiz Limitsiz 4 GB/2 Core $3.29/ay

*  Limitli paketlerde belirtilen tutarlar aylık birim fiyatlardır  ve karşılaştırma amaçlıdır. Sipariş esnasında yıllık olarak fiyatlandırılmaktadır.

%100 HAZIR YAZILIM UYUMLULUĞU

Yüzlerce hazır yazılımdan dilediğinizi paneliniz üzerinden seçerek tek tıkla hemen kurun , web sitenizi düzenlemeye başlayın.

ekonomik hosting

WordPress

Moda, Teknoloji, Gezi veya Kişisel Blog Sayfanızı WP uyumlu paketlerimiz ile hemen oluşturun.

linux hosting

Joomla!

Joomla ile içerik yönetim sistemini kullanarak fikirlerinizi web ortamına taşıyın.

ekonomik hosting

Drupal

Drupali tek tıkla kurun tecrübelerinizi binlerce kişiyle hemen web sitenizde paylaşın.

ekonomik hosting

Opencart

Bir e-ticaret web sitesine tek tıkla kolayca kurarak işinizi internete taşıyarak hemen büyütün.

ekonomik hosting

PrestaShop

Tamamen Ücretsiz Açık kaynak kodlu PrestaShop ile e-ticaret sitenizi tek tıkla hemen yayınlayın.

ekonomik hosting

Magento

Magento ile işletmenizi büyüterek bir e-ticaret sitesine tek tıkla hemen şimdi sahip olun.

cPanel Hosting

PHP SÜRÜMÜNÜZÜ TEK TIKLA DEĞİŞTİRİN !

Linux Hosting paketlerimizde tek tıkla php sürümünüzü hemen değiştirin. Özel kontrol paneli sayesinde dilediğiniz php sürümüne hemen geçiş yapın. Hosting paneliniz üzerinden PHP 5.6 , PHP 7.0 , PHP 7.1 , PHP 7.2 ve PHP 7.3 sürümlerini kolayca seçebilirsiniz.

Bunun yanı sıra PHP bileşenlerini aktif / pasif konuma getirme özelliği ile yazılımınızın gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.

cPanel HOSTİNG KEYFİNİ YAŞAYIN

Bir hosting firmasında aradığınız herşey. Hızlı, güvenli ve ekonomik hosting hizmetinin yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

ekonomik hosting

Yüksek Performans

En iyi performansı alabilmeniz için altyapımızda özel SSD Disk , çift İşlemcili ve son teknoloji donanımlar kullanmaktayız. Böylece rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

ekonomik hosting

Litespeed İle Daha Hızlı

Sunucularımızda apache web servisinden 10 kat daha hızlı çalışan  Litespeed Enterprise Web Servisi Kullanıyoruz. Böylece siteleriniz daha hızlı yayın almaktadır.

ekonomik hosting

Limitsiz SSD Disk

Linux Limitsiz Hosting paketlerimiz ile sınırları kaldırıyoruz. Sınırsız Trafik , Disk ve Email oluşturma özelliklerini özgürce sitenizde hemen kullanın !

cPanel Hosting

Uygun Fiyat

Müşterilerimize her zaman en uygun fiyata en yüksek kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdayız. Tüm fiyatlarımızı sadece müşteri menfaatine olacak yönde tanımlıyoruz.

cpanel hosting

Türkçe cPanel Kontrol Paneli

Kontrol Panelimiz web sitesi sahipleri için dünyanın en tanıdık kullanıcı arabirimlerini sağlar. Kontrol paneli ile, web sitesi sahipleri kolayca e-posta hesapları, veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirler.

Hostixo panel ile hiçbir ek programa gerek duymadan sitenizi internet veyahut mobil üzerinden yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Sadece bilgisayarınızdan , tabletinizden veya telefonunuzun internet tarayıcısını kullanarak nerede olursanız olun web sitenize ulaşabilir ve gerekli tüm ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

GÜVENLİK & PERFORMANS

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahale etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

cPanel Hosting
cPanel Hosting

Gelişmiş Güvenlik ve İzolasyon

Tüm sunucularımız Cloudlinux ve CageFS yapısı üzerine kurulu olmasından dolayı kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak hem kaynak hemde güvenlik olarak sistem stabilitesini artırmaktadır. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan kullanıcılar diğer kullanıcıları etkilememektedir.Aynı zamanda hesaplar arası güvenlik üst düzeyde olmaktadır.

cPanel Hosting

Kolay Kurulum Ve Uyumluluk

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu olacak şekilde özel yapılandırılmıştır. Softaculous yazılımı sayesinde de müşterilerimize 250’den fazla hazır yazılım sunuyoruz.Herhangi bir dosya indirmeden, ayar yapmadan sadece saniyeler içerisinde birkaç tık ile istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz.

cPanel Hosting

Hızlı Destek

Destek ekibimiz müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır.Alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz, her an size hizmet vermek için hazır durumdadır.İletmiş olduğunuz talepler kısa sürede yanıtlanarak çözüm odaklı bilgiler iletilmekteyiz.
Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

linux hosting

Ücretsiz SSL

Firmamızdan satın alacağınız tüm hosting paketlerinde Let’s Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Google’ın yakın bir zamanda duyurmuş olduğu SSL sertifikası olan web sitelerinin arama sonuçlarının değerlendirilirken öncelik vermesi avantajına da ücretsiz SSL sertifikası ile sahip olacaksınız!

ÜCRETSİZ TAŞIYORUZ !

Web sitenizi taşımak oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Sitenizi riske atmayın. Bu zahmetli süreçte hızlı çözümler üreterek alanında uzman ekibimiz tarafından web sitenizi ücretsiz taşıyoruz. Tüm verilerinizi yeni sunucunuza aktararak web sitenizin yayın almasını sağlıyoruz.

Size sadece sitenizi yönetmek kalıyor. Sizde hemen bir linux hosting paketi satın alarak bu hizmetimizden ücretsiz faydalanın !

cPanel Hosting

Hosting Paketleriniz İçin Ek Özellikler

Sınırsız Hosting

Statik IP Adresi

Arama Motoru sıralamanızı iyileştirmek veya SSL için satın alabilirsiniz.   2$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

3 Günlük Yedekleme

Verilerinizi garantiye almak için 3 günlük yedekleme hizmeti alabilirsiniz.   2$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

Ek 1 Ghz İşlemci

1 Core CPU 1 GHZ Kullanım – Maksimum İşlem Süresi 120 Saniye  9.9$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

Günlük Yedekleme

Verilerinizi garantiye almak için günlük yedekleme hizmeti alabilirsiniz.   3$ / Aylık

 

Sınırsız Hosting

Comodo SSL Sertifikası

Web sitenizdeki güvenliği güçlü şifreleme ile arttırın.   9.9$ / Yıllık

 

Sınırsız Hosting

Ek 2 Ghz İşlemci

1 Core CPU 2 GHZ %100 Kullanım – Maksimum İşlem Süresi 120 Saniye    14$ / Aylık

 

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting Nedir ?

Web Hosting kavramı , web sitenizin yayın alması için dosyalarınızın ( yazılım ) , mail servisinizin veya veritabanı gibi alt yapının barındığı özel olarak optimize edilmiş güçlü sunucular ve yüksek hızlı internet bağlantısının bulunduğu verimerkezi üzerinden barındırılma hizmetidir.

Limitsiz Hosting Nedir ?

Limitsiz Hosting , birden fazla web sitesini tek bir hosting paketinde barındırmanızı sağlayan ve limitli bir pakette anlık trafik , disk kotası gibi aşımlarda yaşanacak problemleri engellemek amaçlı sınırsız olarak tanımlanan özel hazırlanmış web barındırma paketleridir.

Sınırsız Hosting’in kapsamı nedir?

Hosting paketlerimiz kişisel, küçük ölçekli şirket ve organizasyon web siteleri için özel olarak yapılandırılmıştır. Kullanım sözleşmemize uygun olduğu sürece sitenizin kullanabileceği depolama alanını ve bant genişliğini sınırlandırılmamaktadır. Böylede limitli bir hesapta yaşanılan trafik kotası tükenmesi , disk alanı dolması gibi problemler yaşamazsınız.

Limit Aşımında Ne Olmaktadır ?

Web sitenizin sürekli olarak yüksek ram ve cpu (işlemci) tüketmeniz halinde , kaynak kullanımınızın sunucularımızın kararlılığına, performansına veya çalışma süresine etki etmesi durumda sizi bilgilendirerek  daha yüksek kaynağa sahip olan Bulut Sunucuya veya Kiralık (Dedicated) Sunucuya geçiş yapmanızı istemekteyiz.Böylece çalışmalarınız aksamadan web sitenizin yayını devam edecektir.

Farklı Firmadaki Hosting Hesabımı Taşıyabilir misiniz?

Web sitesi taşımak zahmetli bir iştir , bu durumun farkındayız. Bundan dolayı farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz.  Tamamiyle ücretsiz olan taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir ancak sitenizi sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Paketimde istediğim hangi tür içeriği barındırabilirim ?

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Paketim PHP Ve MYSQL Destekliyor Mu ?

Sunucularımız html , php ve mysql desteklemektedir.Php 5.6 , 7.0 , 7.1  , 7.2 ve 7.3 sürümleri için desteğimiz bulunmaktadır.
Php sürümünüzü paneliniz üzerinden dilediğiniz zaman değiştirebilir php eklentilerinizi de paneliniz aracılığı ile kolayca pasif veya aktif konuma getirebilirsiniz. Böylece Php & Mysql tabanlı uygulamalarınızı sorunsuz şekilde barındırabilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı Kaydı ve Transferi Nasıl Oluyor ?

Ücretsiz Alan Adı Limitsiz X5 , Limitsiz X10 ve Limitsiz X++ paketlerimizde yıllık alımlarda ilk yıl hediye olarak com , net ve org domainleri kapsıcak şekilde tanımlanmaktadır.  Satın alma aşamasında tanımlanır ve sonraki süreçte yenileme fiyatları baz alınarak yenileme yapılır. İlk alımda kullanılabilir ve kullanılmaz ise hak kaybedilmiş olur.

Sunucularınız WordPress veya Joomla Destekliyor mu ?

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Softaculous yazılımı sayesinde de 250’den fazla hazır yazılımı hızlıca tek tık ile kolayca kurabilirsiniz.

Türkçe Panel ve Litespeed Desteğiniz var mıdır ?

Tüm linux hosting alt yapımızda Türkçe Hosting otomasyonu kullanmaktadır. Sitenizi kolayca yöneterek ; veritabanı oluşturma , dosya kontrolü ve email hesabı açma gibi işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca apache web servisinden 10 kat daha hızlı litespeed web servisi kullanmaktayız.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Inode Limitiniz Bulunuyor mu ?

Limitsiz hosting paketlerimizde dosya sayısı limiti bulunmaktadır. Paylaşımlı hosting alt yapısında  daha yüksek performans sağlamak adına hesap başına 200.000 adet olacak şekilde limitlendirme yapmaktayız.