hostixo-sitepad-silme-islemi-nasil-yapilir

SitePad web sitesi silme işlemi için uygulamanız gereken birkaç basit ayar bulunmaktadır. Bu ayarları uygulayabilmeniz için cPanel hesabınıza girmeli ve hemen ardından aşağıda anlatılan adımları takip etmelisiniz. Söz konusu adımları takip ettikten sonra web siteniz oldukça hızlı bir şekilde silinecektir.

Ayrıca, silme işleminin tamamlanmasıyla birlikte yayınladığınız tüm yazılar ve içerikler de internet ortamından kaldırılacaktır. Peki, SitePad web sitesi silme işlemi nasıl yapılır? İşte, merak edilen bu soru için hazırladığımız geniş kapsamlı rehber…

Sadece 3 Farklı Adımda  SitePad Web Sitesi Silme İşlemi

SitePad web sitesi silme işlemi için Hostixo ailesi olarak sizlere detaylı bir rehber hazırladık. Sizlerde, hazırladığımız bu rehber içeriği inceleyebilir ve bu içerikte yer alan adımları takip ederek internet sitenizi kolaylıkla silebilirsiniz. İşte, adım adım web sitesi silme işlemi.

1.     cPanel Hesabınıza Giriş Yapınız

hostixo-cpanel-hesabiniza-giris-yapiniz-1

Web sitesi silme işlemi için öncelikli olarak cPanel hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen seçenekler de “Yazılım” menüsüne giriniz. Ardından, söz konusu menünün altında bulunan “Hazır Site” seçeneğini seçiniz.

2.     Web Sitesi Seçin

hostixo-web-sitesi-secin

Hazır site seçeneğini seçtikten sonra oluşturduğunuz web siteleri karşınıza gelecektir. Karşınıza gelen web sitelerinden silmek istediğinizi seçiniz ve hemen ardından ekrana gelecek olan “Delete” simgesine tıklayınız.

3.     SitePad Web Sitesi Silme İşlemi

hostixo-sidepad-web-sitesi-silme-islemi

Delete simgesine bastıktan sonra karşınıza yukarıda bulunan görseldeki gibi bir seçenek gelecektir. Bu seçenekte var olan internet sitenizin detayları bulunmaktadır. Bu detayları inceledikten sonra hala internet sitenizi silmek istiyorsanız “Remove Site” butonuna basın ve işlemi başarıyla tamamlayın. Yukarıda da görüldüğü üzere web sitesi silme işlemi oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

SitePad web sitesi silme işlemi nasıl yapılır sorusunu sizler için ayrıntılı olarak inceledik. Sizlerde, hazırladığımız bu kapsamlı rehberimizi okuyabilir ve konu hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca, Hostixo ailesi olarak yayınladığımı diğer konulara göz atabilir ve aradığınız rehber içeriği de sadece birkaç tıklama ile ulaşabilirsiniz.