img

Uzak Masaüstü Server Paketleri

Her ihtiyaca uygun yüksek performans uzak masaüstü server kiralama hizmetlerimizden aradığınız çözüme uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

CLOUDX S40

Sepette Ek %10 İndirim
28.33$
897.13₺

14.17 $  / ay

448.56 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 19.99$ 632.99₺
3 Ay 49.99$ 1582.94₺
6 Ay 94.99$ 3007.88₺
1 Yıl 169.99$ 5382.77₺
 • 4 vCpu Intel Xeon E5
 • 4 GB ECC Ram
 • 80 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

CLOUDX S120

Sepette Ek %15 İndirim
49.98$
1582.73₺

24.99 $  / ay

791.37 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 29.99$ 949.64₺
3 Ay 84.99$ 2691.23₺
6 Ay 149.99$ 4749.47₺
1 Yıl 299.90$ 9496.40₺
 • 6 vCpu Intel Xeon E5
 • 8 GB ECC Ram
 • 120 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

CLOUDX S180

Sepette Ek %20 İndirim
81.83$
2591.22₺

40.92 $  / ay

1295.61 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 49.99$ 1582.94₺
3 Ay 139.99$ 4432.81₺
6 Ay 249.95$ 7914.72₺
1 Yıl 490.99$ 15547.31₺
 • 8 vCpu Intel Xeon E5
 • 16 GB ECC Ram
 • 180 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

CLOUDX S240

Sepette Ek %30 İndirim
133.00$
4211.42₺

66.50 $  / ay

2105.71 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 79.78$ 2526.25₺
3 Ay 229.00$ 7251.34₺
6 Ay 395.68$ 12529.29₺
1 Yıl 797.99$ 25268.53₺
 • 12 vCpu Intel Xeon E5
 • 32 GB ECC Ram
 • 240 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

* Belirtilen fiyatlar 12 aylık alımda aylık baz fiyatı belirtir ve karşılaştırma amaçlıdır.


limitsiz hosting

Heran Yanınızda Uzak Masaüstü Sunucu

Uzak masaüstü sunucu hizmeti, windows uzak masaüstü ( RDP ) sayesinde bilgisayardan başka bir bilgisayara bağlantı sağlayarak , bağlandığınız bilgisayarı kendi bilgisayarınız gibi kullanmanızı sağlayan hizmet türüdür.

RDP (Uzak Masaüstü Protokolü), Microsoft tarafından geliştirilen ve internetteki uzak bir Windows sunucusu ile bağlantı kurmayı sağlayan bir araçtır. Bağlantı sağladıktan sonra kendi bilgisayarınızdaki tüm işlemleri uzak sunucuda gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde hemen bir Windows Uzak Masaüstü Sunucu satın alarak 7/24 aktif bir uzak sunucuya sahip olun.

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! 0850 441 51 67 Sizi Arayalım

img

RDP Sunucu Avantajları

RDP Sunucu Kiralama hizmeti ile projelerinizi Türkiye’nin en hızlı cloud alt yapısında barındırın!
img
%100 Paylaşımsız

Web sitelerinizi ve uygulamalarınızın gücünü artırmak için paylaşımsız Windows sunucu kaynaklarından yararlanın!

img
Ölçeklendirilebilir

Trafik arttıkça, taşıma işlemine ihtiyaç duymadan kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. İster RAM ister CPU olsun, istediğiniz gibi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz.

img
Tam Yönetim

Sunucunuza SSH veya Uzak Masaüstü bağlantıları üzerinden tam yetki ve kontrol sağlayarak sunucunuzun tam kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

img
img
Uygun Fiyat

Fiziksel sunucudaki gibi ek donanım ve teknik altyapı masrafı olmadan Windows sunucunuzu en uygun fiyatlara oluşturun.

img
Ücretsiz Panel

Linux alt yapısında Ücretsiz Cyberpanel sayesinde hem sitelerinizi kolayca yönetin hem de ek kontrol paneli masrafından kurtulun.

img
Ücretsiz Kurulum

Sunucu kullanmanız için teknik bir bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Sunucu kurulumu ve tüm yapılandırmalar, teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır ve size teslim edilir.

img img img
Yüksek Performans RDP Sunucu

Benzersiz Uzak Masaüstü Server Performansı

Daha güçlü ve daha yüksek performans yeni nesil RDP Server alt yapısının yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.
RDP Sunucu ile Neler Yapabilirsiniz?
Standart sanal sunucu çözümlerine göre daha yüksek kaynak ve trafik çözümü sunan Hostixo RDP Sunucu ile neler yapabileceğinizi keşfedin.
Web Sitelerinizi Barındırın

Firmanıza ait web sitenizi veya yüksek kaynak , trafik gerektiren web siteleriniz için en ideal çözümdür.

Uygulamalarınızı Çalıştırın

Mobil veya web tabanlı uygulamalarınızı barındırarak , sunucunuzda çalıştırabilirsiniz.

Uzak Masaüstü

Sunucunuza uzak masaüstü erişimi yaparak verilerinizi , programlarınızı saklayabilir ve sürekli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Veritabanı Sunucusu

MSSQL , MySQL ve PostgreSQL tarzı veritabanı sunucusu olarak yapılandırarak , veritabanlarınızı barındırabilirsiniz.

Mail Server

Mail sunucusu olarak yapılandırarak kurumsal veya bireysel olarak maillerinizi kendinize özel sunucuda saklayabilirsiniz.

Geliştirme Ortamı

Yazılımlarınız için test ve geliştirme ortamı olarak kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Sunucu Müşterilerimiz Neler Diyor ?

Mutlu Müşteriler

img
img
Kadir A.
Yazılım

Çok uzun zamandır sunucu çözümlerinden faydalanıyorum. Çevremdekilerede öneriyorum. Anında destek almak ve sorunsuz hizmet almak çok güzel. Devamı

img
Segir M.
Otomotiv

Gerek fiyat politikaları gerek destek kısımları gerçekten takdir edilmesi gereken bir firma. Her yönü ile hangi saat dilimi olsa yazdığım da hızlıca dönüş yapmaktadırlar. Tavsiye ederim.Devamı

img
Cihan K.
Eticaret

Hostixo'daki ilgil ve alaka çok iyi. Eski sunucularımı da kademeli olarak taşıyorum. Ekipteki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hizmet kalitesi ve iş takibatı konusunda oldukça iyiler.Devamı

img
Aykut Ö.
Blogger

Hostixo ile uzun süredir aktif olarak çalışıyorum. Sunucu hizmeti dışında görevleri olmamasına rağmen destek aldığım bir çok konu var. Bu konuda teşekkür ediyorum.Devamı

img
Yusuf S.
Yazılım

Web tasarım yapıyorsanız arkanızda sonuna kadar yardımcı olan profesyonel bir sunucu destek ekibide edinmiş oluyorsunuz. Çok memnunuz fiyat ve hizmet konusunda bizi üzmüyor.Devamı

img
Müslüm A.
Seo & Dijital Pazarlama

10 yıldan uzun süredir hizmet alıyoruz, bu güne kadar her sorunumuz için birebir destek sağlamış bir firmadır. UPGO olarak gözümüz kapalı güvendiğimiz bir firma olduğunu bildirmek isteriz.Devamı

Merak Edilenler

RDP Server Sıkça Sorulan Sorular

RDP Sunucu hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular ve cevapları.

Uzak Masaüstü Sunucusu, kullanıcıların bir ağ üzerindeki başka bir bilgisayara uzaktan erişmelerini sağlayan bir Microsoft teknolojisidir. Bu sunucu, kullanıcılara masaüstü, uygulama ve dosya erişimi sağlar.

 • Uzaktan Erişim: Uzak Masaüstü Sunucusu, kullanıcılara herhangi bir yerden, herhangi bir cihaz üzerinden güvenli bir şekilde uzaktan erişim imkanı sağlar.
 • Merkezi Yönetim: Uzak Masaüstü Sunucusu, tüm kullanıcı hesaplarını ve uygulamaları merkezi bir şekilde yönetme imkanı sunar. Bu, yönetimin kolaylaştırılmasına ve güvenlik politikalarının uygulanmasına yardımcı olur.
 • Paylaşılan Kaynaklar: Uzak Masaüstü Sunucusu, kaynakları paylaşarak verimli bir şekilde çalışmayı sağlar. Kullanıcılar, aynı sunucu üzerindeki uygulamalara erişebilir ve dosyaları paylaşabilir.

 • Uzaktan Çalışma: Şirketler, çalışanlarının uzaktan erişim sağlamasını ve evden veya farklı bir konumdan çalışmasını istediklerinde Uzak Masaüstü Sunucusu kullanabilir.
 • Uygulama Sanallaştırma: Uygulama sanallaştırma ihtiyacı olan şirketler, Uzak Masaüstü Sunucusu ile uygulamaları merkezi bir sunucu üzerinde çalıştırabilir ve kullanıcılara erişim imkanı sağlayabilir.
 • Veri Güvenliği: Uzak Masaüstü Sunucusu, verilerin merkezi bir sunucuda depolanmasını sağlar, bu da veri güvenliğini artırır ve veri kaybı riskini azaltır.

RDP sunucu siparişi verdiğinizde ödeme işleminden sonra sistem tarafından otomatik kurulum başlamaktadır. Online panel sayesinde dilediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz. Yalın bir işletim sistemi ile birlikte çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ancak kurulum desteği talep ettiğinizde tam olarak sunucu ve panel optimizasyonu biraz zaman aldığı için teslim süremiz 6-12 saat arasında değişmektedir. Bu süre yoğunluğa göre uzayıp, kısalabilir.

Windows sunucularımızda bütün Wibdows Server dağıtımları ve Almalinux , Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimi yapabilirsiniz.

Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel , Plesk ve Directadmin kontrol paneli tercih edebilirsiniz.

Bir üst pakete sunucunuzdaki verilere herhangi bir işlem yapmadan geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işleminde sunucunuz yeniden başlatılması gerekmektedir.

Sayfamızda bulunduğu gibi yıllık alımlarda ek indirimler bulunmaktadır. Sipariş ekranında indirim kuponunu uygulayarak faydalanabilirsiniz.

Windows Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir ancak yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.

Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Ücretsiz yedekleme hizmeti ile Windows sunucu servisinizde işletim sistemi bazlı ( snapshot ) olarak haftalık otomatik olacak şekilde yedekleme hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Ancak veri garantisi sunulmamakla birlikte yedekleme sorumluluğu öncelikli olarak kullanıcılarımıza aittir.

Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Telehouse verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz. Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Tabiki , ekibimiz ile görüşerek ücretli olarak destek paketi satın alabilirsiniz.

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.