sanal sunucu
Ultra Hızlı

Sanal Sunucu Kiralama Fiyatları

Gelişmiş sanallaştırma teknolojisi ve %100 size özel kaynaklarla kaliteli sanal sunucu hizmetine hemen sahip olun!
+%10 İndirim

Paket

VPS S40

CPU

4 Core

Ram

4 GB

Disk

80 GB

Hat

100Mbps

Lokasyon

İstanbul

Kampanya

33.25$
1081.62₺

Fiyat

22.17 $ / ay
721.08 ₺ / ay
Periyot Fiyat
1 Ay 24.99$ 812.95₺
3 Ay 69.97$ 2276.20₺
6 Ay 135.00$ 4391.70₺
1 Yıl 265.99$ 8652.96₺
+%15 İndirim

Paket

VPS S120

CPU

6 Core

Ram

8 GB

Disk

120 GB

Hat

100Mbps

Lokasyon

İstanbul

Kampanya

48.73$
1585.08₺

Fiyat

32.48 $ / ay
1056.72 ₺ / ay
Periyot Fiyat
1 Ay 34.99$ 1138.26₺
3 Ay 99.97$ 3252.14₺
6 Ay 199.94$ 6504.28₺
1 Yıl 389.80$ 12680.64₺
+%20 İndirim

Paket

VPS S180

CPU

8 Core

Ram

16 GB

Disk

180 GB

Hat

100Mbps

Lokasyon

İstanbul

Kampanya

76.23$
2479.89₺

Fiyat

50.82 $ / ay
1653.26 ₺ / ay
Periyot Fiyat
1 Ay 54.99$ 1788.89₺
3 Ay 159.97$ 5204.01₺
6 Ay 309.94$ 10082.70₺
1 Yıl 609.85$ 19839.12₺
+%30 İndirim

Paket

VPS S240

CPU

12 Core

Ram

32 GB

Disk

240 GB

Hat

100Mbps

Lokasyon

İstanbul

Kampanya

120.63$
3924.07₺

Fiyat

80.42 $ / ay
2616.05 ₺ / ay
Periyot Fiyat
1 Ay 84.78$ 2757.99₺
3 Ay 249.00$ 8100.25₺
6 Ay 488.00$ 15875.20₺
1 Yıl 965.00$ 31392.55₺

* Belirtilen fiyatlar 12 aylık alımda aylık baz fiyatı belirtir ve karşılaştırma amaçlıdır.


sanal sunucu
Dilediğiniz İşletim Sistemini Seçin
Geniş İşletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerimiz ile ister linux sanal sunucu ister windows sanal sunucunuzu hemen oluşturabilirsiniz.
Ubuntu
AlmaLinux
Debian
Ubuntu
CloudLinux
Windows
sanal sunucu sanal sunucu sanal sunucu
Sanal Sunucu'yu Yönetmek Çok Kolay
Geniş kontrol paneli seçenekleriyle sunucunuz için en uygun hosting kontrol panelini seçebilirsiniz.
 • sanal sunucu

  cPanel / WHM

  Hostixo cPanel Inc. firmasının Türkiye'deki sayılı resmi çözüm ortağı firmalarından biri olmasından dolayı müşterilerimiz Bulut Sunucuları için en uygun cPanel/WHM lisansı hizmeti alma avantajına sahip olurlar.

 • sanal sunucu

  Plesk

  Plesk panelin sunduğu özellikler sayesinde web sitelerinizi yönetmeniz için uzman olmanıza gerek yok. Linux veya Windows tabanlı bulut sunucularınızı, uygun fiyatlı Plesk lisanslarına sahip olarak , web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. .

 • sanal sunucu

  CyberPanel

  Linux Bulut Sunucu hizmetinde sunulan Ücretsiz Cyberpanel kontrol paneli ile hem sitelerinizi kolayca yönetin hem de kontrol panel maliyetinden kurtulun.

sanal sunucu

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! 0850 441 51 67 Sizi Arayalım

sanal sunucu kiralama

Yüksek Performanslı Sanal Sunucu

Hostixo Sanal Sunucular, özel cloud teknolojisinin yanı sıra %100 kurumsal hızlı NVMe diskler ve yeni nesil işlemciler ile donatılmıştır. Bu sayede, web siteniz veya uygulamanız için en yüksek performansı elde edebilirsiniz.

Hostixo Sanal Sunucularda, sunucunuzu istediğiniz gibi ölçeklendirebilir ve dilediğiniz kaynaklara yükseltme yapabilirsiniz. Tanımladığınız kaynaklar tamamiyle size özeldir ve %100'ü sunucunuza adanmıştır.

Satın almış olduğunuz sunucu, standart bir sanal sunucudan daha yüksek performansa sahip olmakla birlikte bir fiziksel sunucu gibi çalışmaktadır. Bu sayede, web siteniz veya uygulamanız için kesintisiz ve yüksek performans elde edebilirsiniz.

Hostixo Sanal Sunucuların Avantajları

 • Yüksek performans
 • Esneklik
 • Kişiselleştirilebilirlik
 • Kesintisizlik
 • Güvenilirlik

Hostixo Sanal Sunucuları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

sanal sunucu sanal sunucu sanal sunucu
En Hızlı

Benzersiz Sanal Sunucu Deneyimi

Daha güçlü ve daha yüksek performans yeni nesil Sanal Sunucu alt yapısının yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.
Sanal Sunucu ile Neler Yapabilirsiniz?
Standart sanal sunucu çözümlerine göre daha yüksek kaynak ve trafik çözümü sunan Hostixo Sanal Sunucu hizmeti ile neler yapabileceğinizi keşfedin.
Web Sitelerinizi Barındırın

Firmanıza ait web sitenizi veya yüksek kaynak , trafik gerektiren web siteleriniz için en ideal çözümdür.

Uygulamalarınızı Çalıştırın

Mobil veya web tabanlı uygulamalarınızı barındırarak , sunucunuzda çalıştırabilirsiniz.

Uzak Masaüstü

Sunucunuza uzak masaüstü erişimi yaparak verilerinizi , programlarınızı saklayabilir ve sürekli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Veritabanı Sunucusu

MSSQL , MySQL ve PostgreSQL tarzı veritabanı sunucusu olarak yapılandırarak , veritabanlarınızı barındırabilirsiniz.

Mail Server

Mail sunucusu olarak yapılandırarak kurumsal veya bireysel olarak maillerinizi kendinize özel sunucuda saklayabilirsiniz.

Geliştirme Ortamı

Yazılımlarınız için test ve geliştirme ortamı olarak kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Sanal Sunucu Müşterilerimiz Neler Diyor ?

Mutlu Müşteriler

sanal sunucu
sanal sunucu
Kadir A.
Yazılım

Çok uzun zamandır sunucu çözümlerinden faydalanıyorum. Çevremdekilerede öneriyorum. Anında destek almak ve sorunsuz hizmet almak çok güzel. Devamı

sanal sunucu
Segir M.
Otomotiv

Gerek fiyat politikaları gerek destek kısımları gerçekten takdir edilmesi gereken bir firma. Her yönü ile hangi saat dilimi olsa yazdığım da hızlıca dönüş yapmaktadırlar. Tavsiye ederim.Devamı

sanal sunucu
Cihan K.
Eticaret

Hostixo'daki ilgil ve alaka çok iyi. Eski sunucularımı da kademeli olarak taşıyorum. Ekipteki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hizmet kalitesi ve iş takibatı konusunda oldukça iyiler.Devamı

sanal sunucu
Aykut Ö.
Blogger

Hostixo ile uzun süredir aktif olarak çalışıyorum. Sunucu hizmeti dışında görevleri olmamasına rağmen destek aldığım bir çok konu var. Bu konuda teşekkür ediyorum.Devamı

sanal sunucu
Yusuf S.
Yazılım

Web tasarım yapıyorsanız arkanızda sonuna kadar yardımcı olan profesyonel bir sunucu destek ekibide edinmiş oluyorsunuz. Çok memnunuz fiyat ve hizmet konusunda bizi üzmüyor.Devamı

sanal sunucu
Müslüm A.
Seo & Dijital Pazarlama

10 yıldan uzun süredir hizmet alıyoruz, bu güne kadar her sorunumuz için birebir destek sağlamış bir firmadır. UPGO olarak gözümüz kapalı güvendiğimiz bir firma olduğunu bildirmek isteriz.Devamı

Merak Edilenler

Sanal Sunucu Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Sunucu hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular ve cevapları.

Sanal sunucu kavramı , sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir. Bu sunucu üzerinde sitelerinizi rahatlıkla çalıştırabilir ve müşterilerinize profesyonel hizmet sağlayabilirsiniz.

Fiziksel sunucudaki gibi kullanmadığınız için yaşanacak teknik sorunlardan da etkilenmezsiniz. Eğer size ayrılan sunucu bölümünde bir sıkıntı yaşanırsa siz bunun farkına bile varmadan sorun çözümlenmiş olur. Sürekli olarak son teknoloji sunucular almak yerine sanal sunucu hizmeti aldığınızda çok uygun fiyata son teknolojiyi kullanırsınız. Sunucu panelleri üzerinden yapmak istediğiniz değişiklik ve güncellemeleri kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Sanal Sunucu hizmeti kurumsal ve bireysel kullanıcılar için uygun olmakla beraber paylaşımlı hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda daha yüksek kaynak için kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca kurumsal firmaların tamamiyle paylaşımsız bir alt yapıda kurumsal bir hizmet almaları için gereken bir alt yapı hizmetidir.

Sanal Sunucu siparişi verdiğinizde ödeme işleminden sonra sistem tarafından otomatik kurulum başlamaktadır. Firmamız ilk kurulumu sorusnuz olması açısından ücretsiz gerçekleştirmektedir. Tam olarak sunucu ve panel optimizasyonu biraz zaman aldığı için teslim süremiz 6-12 saat arasında değişmektedir. Bu süre yoğunluğa göre uzayıp, kısalabilir.

Sanal sunucularımızda bütün Windows Server dağıtımları ve Almalinux , Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimi yapabilirsiniz.

Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel , Plesk ve Directadmin kontrol paneli tercih edebilirsiniz.

Bir üst pakete sunucunuzdaki verilere herhangi bir işlem yapmadan geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işleminde sunucunuz yeniden başlatılması gerekmektedir.

Sayfamızda bulunduğu gibi yıllık alımlarda ek indirimler bulunmaktadır. Sipariş ekranında indirim kuponunu uygulayarak faydalanabilirsiniz.

Sanal Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir ancak yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.

Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Ücretsiz yedekleme hizmeti ile sanal sunucu servisinizde işletim sistemi bazlı ( snapshot ) olarak haftalık otomatik olacak şekilde yedekleme hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Ancak veri garantisi sunulmamakla birlikte yedekleme sorumluluğu öncelikli olarak kullanıcılarımıza aittir.

Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Telehouse verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz. Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Tabiki , ekibimiz ile görüşerek ücretli olarak destek paketi satın alabilirsiniz.

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.