bulut sunucu
NVME Cloud Server

Ultra Hızlı Bulut Sunucu Fiyatları

Ücretsiz yedekleme ve ücretsiz kontrol paneli avantajlarını kaçırmayın!
CLOUDX S40
Sepette Ek %10 İndirim

40.00$

1327.25₺

20.00 $  / ay

663.62 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 24.99$ 829.23₺
3 Ay 59.97$ 1989.96₺
6 Ay 119.00$ 3948.73₺
1 Yıl 239.99$ 7963.49₺
 • 4 vCpu Intel Xeon E5
 • 4 GB ECC Ram
 • 80 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon
 • Ücretsiz Plesk Panel
 • Ücretsiz Windows Server
CLOUDX S120
Sepette Ek %15 İndirim

59.97$

1989.85₺

29.98 $  / ay

994.93 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 34.99$ 1161.06₺
3 Ay 89.97$ 2985.44₺
6 Ay 179.94$ 5970.88₺
1 Yıl 359.80$ 11939.10₺
 • 6 vCpu Intel Xeon E5
 • 8 GB ECC Ram
 • 120 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon
 • Ücretsiz Plesk Panel
 • Ücretsiz Windows Server
CLOUDX S180
Sepette Ek %20 İndirim

99.98$

3317.43₺

49.99 $  / ay

1658.72 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 54.99$ 1824.71₺
3 Ay 149.97$ 4976.39₺
6 Ay 299.94$ 9952.79₺
1 Yıl 599.85$ 19904.58₺
 • 8 vCpu Intel Xeon E5
 • 16 GB ECC Ram
 • 180 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon
 • Ücretsiz Plesk Panel
 • Ücretsiz Windows Server
CLOUDX S240
Sepette Ek %30 İndirim

159.17$

5281.56₺

79.58 $  / ay

2640.78 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 84.78$ 2813.22₺
3 Ay 239.00$ 7930.64₺
6 Ay 478.00$ 15861.28₺
1 Yıl 955.00$ 31689.38₺
 • 12 vCpu Intel Xeon E5
 • 32 GB ECC Ram
 • 240 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon
 • Ücretsiz Plesk Panel
 • Ücretsiz Windows Server

* Belirtilen fiyatlar 12 aylık alımda aylık baz fiyatı belirtir ve karşılaştırma amaçlıdır.


cloud server

Daha Hızlı Cloud Sunucu

Yüksek performanslı daha hızlı cloud sunucu hizmetiyle işinizi ileri taşımayı hedefliyoruz. Özel olarak hazırlanmış yeni nesil bulut sunucu alt yapımız, maksimum performansı sağlamak için son teknolojiye dayalı bileşenlerle donatılmıştır. En önemlisi, sunucularımız standart SSD disklerine kıyasla 10 kat daha hızlı olan %100 kurumsal NVME disklerle ve yeni nesil işlemcilerle güçlendirilmiştir. Yüksek I/O (okuma-yazma) hızı ile diğer sıradan bulut sunucu veya sanal sunuculara oranla kat kat hızlı çalışır.

Ayrıca, sağladığımız cloud sunucu hizmeti Türkiye/İstanbul konumlu olup, anlık 100 Mbit bağlantı hızıyla yurt içinden erişim sağlamaktadır. Bu, uygulamalarınıza veya web sitelerinize yurt dışı lokasyonlara göre yurt içinde daha hızlı erişim imkanı sağlar. İşletmenizin hedef kitlesiyle yakın bir konumda bulunmak, düşük gecikme süreleri ve hızlı yanıtlarla hizmet sunmanızı sağlar.

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! 0850 441 51 67 Sizi Arayalım

bulut sunucu
Cloud Hosting

Bulut Sunucu Avantajları

Cloud Sunucu Kiralama hizmeti ile projelerinizi Türkiye’nin en hızlı cloud alt yapısında barındırın!
bulut sunucu

%100 Paylaşımsız

Web sitelerinizi ve uygulamalarınızın gücünü artırmak için paylaşımsız bulut sunucu kaynaklarından yararlanın!

bulut sunucu

Ölçeklendirilebilir

Trafik arttıkça, taşıma işlemine ihtiyaç duymadan kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. İster RAM ister CPU olsun, istediğiniz gibi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz.

bulut sunucu

Tam Yönetim

Sunucunuza SSH veya Uzak Masaüstü bağlantıları üzerinden tam yetki ve kontrol sağlayarak sunucunuzun tam kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

bulut sunucu
bulut sunucu

Uygun Fiyat

Fiziksel sunucudaki gibi ek donanım ve teknik altyapı masrafı olmadan bulut sunucunuzu en uygun fiyatlara oluşturun.

bulut sunucu

Ücretsiz Panel

Linux alt yapısında Ücretsiz Cyberpanel sayesinde hem sitelerinizi kolayca yönetin hem de ek kontrol paneli masrafından kurtulun.

bulut sunucu

Ücretsiz Kurulum

Sunucu kullanmanız için teknik bir bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Sunucu kurulumu ve tüm yapılandırmalar, teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır ve size teslim edilir.

bulut sunucu
Geniş İşletim Sistemi Seçenekleri
Dilediğiniz Linux ve Windows İşletim Sistemlerinin Arasından Seçiminizi Yapın.
Ubuntu
AlmaLinux
Debian
Ubuntu
CloudLinux
Windows
bulut sunucu bulut sunucu bulut sunucu
Uygun Fiyatlı
Dilediğiniz Kontrol Panelini Seçin
Geniş kontrol paneli seçenekleriyle sunucunuz için en uygun hosting kontrol panelini seçebilirsiniz.
 • bulut sunucu

  cPanel / WHM

  Hostixo cPanel Inc. firmasının Türkiye'deki sayılı resmi çözüm ortağı firmalarından biri olmasından dolayı müşterilerimiz Bulut Sunucuları için en uygun cPanel/WHM lisansı hizmeti alma avantajına sahip olurlar.

 • bulut sunucu

  Plesk

  Plesk panelin sunduğu özellikler sayesinde web sitelerinizi yönetmeniz için uzman olmanıza gerek yok. Linux veya Windows tabanlı bulut sunucularınızı, uygun fiyatlı Plesk lisanslarına sahip olarak , web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. .

 • bulut sunucu

  CyberPanel

  Linux Bulut Sunucu hizmetinde sunulan Ücretsiz Cyberpanel kontrol paneli ile hem sitelerinizi kolayca yönetin hem de kontrol panel maliyetinden kurtulun.

ucuz bulut sunucu
bulut sunucu bulut sunucu bulut sunucu
Yüksek Performans Bulut Sunucu

Benzersiz Cloud Sunucu Deneyimi

Daha güçlü ve daha yüksek performans yeni nesil Cloud Server alt yapısının yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

Bulut Sunucu ile Neler Yapabilirsiniz?

Standart sanal sunucu çözümlerine göre daha yüksek kaynak ve trafik çözümü sunan Hostixo Cloud ile neler yapabileceğinizi keşfedin.

Web Sitelerinizi Barındırın

Firmanıza ait web sitenizi veya yüksek kaynak , trafik gerektiren web siteleriniz için en ideal çözümdür.

Uygulamalarınızı Çalıştırın

Mobil veya web tabanlı uygulamalarınızı barındırarak , sunucunuzda çalıştırabilirsiniz.

Uzak Masaüstü

Sunucunuza uzak masaüstü erişimi yaparak verilerinizi , programlarınızı saklayabilir ve sürekli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Veritabanı Sunucusu

MSSQL , MySQL ve PostgreSQL tarzı veritabanı sunucusu olarak yapılandırarak , veritabanlarınızı barındırabilirsiniz.

Mail Server

Mail sunucusu olarak yapılandırarak kurumsal veya bireysel olarak maillerinizi kendinize özel sunucuda saklayabilirsiniz.

Geliştirme Ortamı

Yazılımlarınız için test ve geliştirme ortamı olarak kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Bulut Sunucu Müşterilerimiz Neler Diyor ?

Mutlu Müşteriler

bulut sunucu
bulut sunucu

Kadir A.

Yazılım

Çok uzun zamandır sunucu çözümlerinden faydalanıyorum. Çevremdekilerede öneriyorum. Anında destek almak ve sorunsuz hizmet almak çok güzel. Devamı

bulut sunucu

Segir M.

Otomotiv

Gerek fiyat politikaları gerek destek kısımları gerçekten takdir edilmesi gereken bir firma. Her yönü ile hangi saat dilimi olsa yazdığım da hızlıca dönüş yapmaktadırlar. Tavsiye ederim.Devamı

bulut sunucu

Cihan K.

Eticaret

Hostixo'daki ilgil ve alaka çok iyi. Eski sunucularımı da kademeli olarak taşıyorum. Ekipteki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hizmet kalitesi ve iş takibatı konusunda oldukça iyiler.Devamı

bulut sunucu

Aykut Ö.

Blogger

Hostixo ile uzun süredir aktif olarak çalışıyorum. Sunucu hizmeti dışında görevleri olmamasına rağmen destek aldığım bir çok konu var. Bu konuda teşekkür ediyorum.Devamı

bulut sunucu

Yusuf S.

Yazılım

Web tasarım yapıyorsanız arkanızda sonuna kadar yardımcı olan profesyonel bir sunucu destek ekibide edinmiş oluyorsunuz. Çok memnunuz fiyat ve hizmet konusunda bizi üzmüyor.Devamı

bulut sunucu

Müslüm A.

Seo & Dijital Pazarlama

10 yıldan uzun süredir hizmet alıyoruz, bu güne kadar her sorunumuz için birebir destek sağlamış bir firmadır. UPGO olarak gözümüz kapalı güvendiğimiz bir firma olduğunu bildirmek isteriz.Devamı

Merak Edilenler

Bulut Sunucu Sıkça Sorulan Sorular

Cloud Server hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular ve cevapları.

Bulut sunucu kavramı , sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir. Bu sunucu üzerinde sitelerinizi rahatlıkla çalıştırabilir ve müşterilerinize profesyonel hizmet sağlayabilirsiniz.

Fiziksel sunucu gibi olmadığı için yaşanacak donanımsal teknik sorunlardan etkilenmezsiniz. Eğer size ayrılan sunucu bölümünde bir sıkıntı yaşanırsa siz bunun farkına bile varmadan sorun çözümlenmiş olur. Sürekli olarak son teknoloji sunucular almak yerine bulut sunucu hizmeti aldığınızda çok uygun fiyata son teknolojiyi kullanırsınız. Sunucu panelleri üzerinden yapmak istediğiniz değişiklik ve güncellemeleri kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Bulut Sunucu hizmeti kurumsal ve bireysel kullanıcılar için uygun olmakla beraber paylaşımlı hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda daha yüksek kaynak için kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca kurumsal firmaların tamamiyle paylaşımsız bir alt yapıda kurumsal bir hizmet almaları için gereken bir alt yapı hizmetidir.

Bulut sunucu siparişi verdiğinizde ödeme işleminden sonra sistem tarafından otomatik kurulum başlamaktadır. Online panel sayesinde dilediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz. Yalın bir işletim sistemi ile birlikte çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ancak kurulum desteği talep ettiğinizde tam olarak sunucu ve panel optimizasyonu biraz zaman aldığı için teslim süremiz 6-12 saat arasında değişmektedir. Bu süre yoğunluğa göre uzayıp, kısalabilir.

Bulut sunucularımızda bütün Wibdows Server dağıtımları ve Almalinux , Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimi yapabilirsiniz.

Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel , Plesk ve Directadmin kontrol paneli tercih edebilirsiniz.

Bir üst pakete sunucunuzdaki verilere herhangi bir işlem yapmadan geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işleminde sunucunuz yeniden başlatılması gerekmektedir.

Sayfamızda bulunduğu gibi yıllık alımlarda ek indirimler bulunmaktadır. Sipariş ekranında indirim kuponunu uygulayarak faydalanabilirsiniz.

Bulut Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir ancak yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.

Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Ücretsiz yedekleme hizmeti ile bulut sunucu servisinizde işletim sistemi bazlı ( snapshot ) olarak haftalık otomatik olacak şekilde yedekleme hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Ancak veri garantisi sunulmamakla birlikte yedekleme sorumluluğu öncelikli olarak kullanıcılarımıza aittir.

Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Telehouse verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz. Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Tabiki , ekibimiz ile görüşerek ücretli olarak destek paketi satın alabilirsiniz.

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.