Wildcard SSL Fiyatları

Uygun fiyata e-ticaret, haber sitesi, portal ve kurumsal siteleriniz için Google'da yükselin, üst seviye güvenlik elde edin!

Özellikler

Ücretsiz Wildcard SSL

Get Wildcard

Sectigo Wildcard

Doğrulama Türü Domain Domain Domain
Yenileme Süresi 80 Gün 1 Yıl 1 Yıl
Güvenlik ve Şifreleme 128-bit / 256-bit 128-bit / 256-bit 128-bit / 256-bit
Tarayıcı Uyumluluğu 99% 99% 99%
Garanti 50.000$ 50.000$
Belge Gerekliliği
Güven Mührü
Subdomain Desteği
Kurulum Desteği
Fiyat
0 $
0 ₺
3.75 $/ ay
118.74 ₺/ ay
Periyot Fiyat
1 Yıl 45.00$ 1424.93₺
6.66 $/ ay
210.84 ₺/ ay
Periyot Fiyat
1 Yıl 79.90$ 2530.05₺
wildcard ssl

Wildcard SSL Sertifikası Nedir?

Wildcard SSL sertifikası, bir ana etki alanı ve tüm alt etki alanları için geçerli olan bir SSL sertifikası türüdür. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikaları, internet üzerindeki iletişimin güvenli olmasını sağlar ve kullanıcıların bilgilerinin şifrelenerek korunmasına yardımcı olur.

Bir ana etki alanı, bir web sitesinin temel etki alanıdır (örneğin, hostixo.com). Alt etki alanları ise ana etki alanının altında yer alan ve farklı hizmetlere veya alt bölümlere sahip olan etki alanlarıdır (örneğin, blog.hostixo.com, shop.hostixo.com, mail.hostixo.com).

Wildcard SSL sertifikası, bir ana etki alanı ve tüm alt etki alanları için geçerlidir. Bu, tek bir sertifika ile birden çok alt etki alanında kullanımı kolaylaştırır ve ayrı ayrı sertifika almanız gerekmeksizin tüm alt etki alanlarını kapsar. Örneğin, *.hostixo.com wildcard sertifikası, blog.hostixo.com, shop.hostixo.com, mail.hostixo.com gibi tüm alt etki alanlarını kapsar.

Bu tür bir sertifika, maliyetleri ve yönetim işlerini azaltabilir, çünkü tek bir sertifika tüm alt etki alanları için geçerlidir. Ayrıca, bir web sitesinin ziyaretçilerine güvenli bir bağlantı sağlaması için tüm alt etki alanlarında güvenli (HTTPS) bağlantılar kurulmasını sağlar.

Wildcard SSL sertifikası, özellikle büyük kuruluşlar veya büyük ölçekli web siteleri için faydalıdır.

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! 0850 441 51 67 Sizi Arayalım

wildcard ssl wildcard ssl

Wildcard SSL Sertifikası Özellikleri

Rekabetçi fiyatlarla sağladığımız uygun fiyatlı SSL Sertifikasının en temel avantajları.
Güçlü Şifreleme

128/256 Bit şifreleme özelliği ile siteniz üzerinden yapılan tüm işlemler kötü gözlerden saklanır.

Yüksek Garanti Teminatı

Yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için SSL sertifikasıyla ilgili herhangi bir güvenlik sorunu olması durumunda, yüksek garanti teminatı sunulmaktadır.

wildcard ssl
Seo Uyumlu

Web sitenizin Google'ın organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına katkıda bulunur.

%100 Uyumluluk

SSL Sertifikalarımız hem masaüstü hem mobil, modern tüm tarayıcılarla %100 uyumlu olarak çalışır.

Wildcard SSL Sertifikası SSL Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Neden Wildcard SSL SSL Sertifikasına İhtiyacımız Var ?

SSL Sertifikaları internet güvenliğinin temelidir. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında güvenli bir şekilde iletilmesine izin vermek için kullanılır.

  • Tarayıcı ve sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar.
  • Hassas bilgilerinizi korumak için aradaki bağlantıyı şifreler.
  • Tarayıcıda web adresinizin yanına güvenli olduğunu belirten bir asma kilit yerleştirir.
  • Bir kuruluşun kimliğini doğrular.
wildcard ssl
Wildcard SSL Sertifikası

Sıkça Sorulan Sorular

Wildcard SSL Sertifikası hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL sertifikası satın almadan önce hosting kontrol panelinizden CSR kodu oluşturarak sipariş adımında veya daha sonrasında bu kodu bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Eğer firmamızda hosting hesabınız bulunuyor ise sadece sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Kurulum tarafımızca ücretsiz yapılacağı için CSR tarafımızca oluşturulacaktır.

Sağladığımız tüm sertifikalar bankalar tarafından kabul görmekte ve ödeme yöntemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

Teknik olarak sertifikalar birbirleri ile aynıdır. SSL sertifikası için sunulan garanti sigorta miktarları ve kurulum süreleri değişkenlik göstermektedir.

SSL sertifika hizmetimiz bilinen tüm popüler mobil veya masaüstü tarayıcıları desteklemektedir.

Arama motorları için güvenlik önemli bir kriterdir ve ssl sertifikası çok etkilidir. Arama motorları tarafından ssl sertifikası olmayan web siteleri sıralamalara alınmamaktadır. Ek olarak tarayıcılar tarafında çıkan güncellemeler ile ssl sertifikası olmayan web siteleri "güvenli değil" olarak gözükmektedir. Bu durumda ziyaretçiler tarafından olumsuz karşılanmaktadır.

SSL firması tarafından sertifika kaynaklı oluşacak teknik aksaklık veya güvenlik problemi için kullanıcıya ödemeyi garanti ettiği tutardır. Bu tutarlar sertifika türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Tüm onaylama işlemleri gerçekleştikten sonra sonra işlemler yaklaşık 10 ila 30 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.

Hayır , farklı firmadaki hosting hesabınız için firmamızdan SSL sertifikası satın alabilirsiniz.

Firmamızdaki tüm hosting paketleri için ücretsiz kurulum desteği sunmaktayız. Farklı firmadaki hosting paketleri için uyumlu kontrol paneli yani cpanel ve plesk gibi kontrol paneline sahip olunması olması durumunda ücretsiz kurulum desteği sunulmaktadır.

Ana alan adınızı kapsıcak şekilde tüm standart ssl sertifikalarını satın alabilirsiniz.

Tüm alt domainler ve ana domain için Wildcard SSL sertifikası türünü satın almanız gerekmektedir.

Standart ssl sertifikaları için belge gerekmemektedir. EV ve OV SSL gibi Premium SSL Sertifikaları için belge gerekmektedir. Paket listesinde belirtilmiştir.