Sectigo SSL Sertifikası

Sectigo SSL Sertifikası ile siteleriniz için kapsamlı koruma ve güvenlik elde edin , SEO puanınızı yükseltin !

Özellikler

Sectigo PositiveSSL

Sectigo Essential SSL

Sectigo Wildcard

Sectigo EV SSL

Doğrulama Türü Domain Domain Domain Firma
Yenileme Süresi 1 Yıl 1 Yıl 1 Yıl 1 Yıl
Güvenlik ve Şifreleme 128-bit / 256-bit 128-bit / 256-bit 128-bit / 256-bit 128-bit / 256-bit
Tarayıcı Uyumluluğu 99% 99% 99% 99%
Garanti 50.000$ 10.000$ 10.000$ 1.000.000$
Belge Gerekliliği
Güven Mührü
Subdomain Desteği
Kurulum Desteği
Fiyat
0.83 $/ ay
26.56 ₺/ ay
Periyot Fiyat
1 Yıl 9.99$ 318.67₺
1.00 $/ ay
31.87 ₺/ ay
Periyot Fiyat
1 Yıl 11.99$ 382.47₺
6.66 $/ ay
212.40 ₺/ ay
Periyot Fiyat
1 Yıl 79.90$ 2548.75₺
8.25 $/ ay
263.17 ₺/ ay
Periyot Fiyat
1 Yıl 99.00$ 3158.02₺
sectigo ssl sectigo ssl

Sectigo SSL Sertifikası Avantajları

Ekonomik fiyatlara sağlanan Sectigo SSL Sertifikasının en temel avantajları.
Güçlü Şifreleme

128/256 Bit şifreleme özelliği ile siteniz üzerinden yapılan tüm işlemler kötü gözlerden saklanır.

Yüksek Garanti Teminatı

Yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için SSL sertifikasıyla ilgili herhangi bir güvenlik sorunu olması durumunda, yüksek garanti teminatı sunulmaktadır.

sectigo ssl
Seo Uyumlu

Web sitenizin Google'ın organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına katkıda bulunur.

%100 Uyumluluk

SSL Sertifikalarımız hem masaüstü hem mobil, modern tüm tarayıcılarla %100 uyumlu olarak çalışır.

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! 0850 441 51 67 Sizi Arayalım

sectigo ssl

SSL Sertifikası Nedir?

SSL sertifikası, "Secure Socket Layer" (Güvenli Giriş Katmanı) teknolojisinin kullanıldığı internet siteleri için verilen bir dijital sertifikadır. Temel amacı, web siteleri arasındaki veri iletişimini güvenli hale getirmektir. Bu sertifika, internet tarayıcısıyla sunucu arasındaki verilerin şifrelenmesi ve güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar.

SSL sertifikaları, bir web sitesinin sahipliğini ve kimliğini doğrulamak için dijital imzalama ve şifreleme tekniklerini kullanır. Bir web sitesi SSL sertifikası kullanıyorsa, tarayıcıda web sitesinin adresinin yanında genellikle bir kilit simgesi veya "https://" ön eki görünecektir. Bu, kullanıcıların web sitesiyle iletişimin güvenli olduğunu ve verilerin üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesini önlemek için şifrelendiğini gösterir.

SSL sertifikaları, özellikle e-ticaret siteleri, bankacılık platformları ve kullanıcıların kişisel bilgilerini girmek zorunda olduğu diğer web siteleri için çok önemlidir. Sertifikalar, kullanıcıların girdikleri verilerin (kredi kartı bilgileri, kullanıcı adları, parolalar, vb.) şifrelenerek güvenli bir şekilde sunucuya iletilmesini sağlar ve dolayısıyla bu bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engeller.

Sectigo SSL Sertifikası SSL Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Neden Sectigo SSL Sertifikasına İhtiyacımız Var ?

SSL Sertifikaları internet güvenliğinin temelidir. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında güvenli bir şekilde iletilmesine izin vermek için kullanılır.

  • Tarayıcı ve sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar.
  • Hassas bilgilerinizi korumak için aradaki bağlantıyı şifreler.
  • Tarayıcıda web adresinizin yanına güvenli olduğunu belirten bir asma kilit yerleştirir.
  • Bir kuruluşun kimliğini doğrular.
sectigo ssl
Sectigo SSL Sertifikası

Sıkça Sorulan Sorular

Sectigo SSL Sertifikası hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular

SSL network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL sertifikası satın almadan önce hosting kontrol panelinizden CSR kodu oluşturarak sipariş adımında veya daha sonrasında bu kodu bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Eğer firmamızda hosting hesabınız bulunuyor ise sadece sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Kurulum tarafımızca ücretsiz yapılacağı için CSR tarafımızca oluşturulacaktır.

Sağladığımız tüm sertifikalar bankalar tarafından kabul görmekte ve ödeme yöntemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

Teknik olarak sertifikalar birbirleri ile aynıdır. SSL sertifikası için sunulan garanti sigorta miktarları ve kurulum süreleri değişkenlik göstermektedir.

SSL sertifika hizmetimiz bilinen tüm popüler mobil veya masaüstü tarayıcıları desteklemektedir.

Arama motorları için güvenlik önemli bir kriterdir ve ssl sertifikası çok etkilidir. Arama motorları tarafından ssl sertifikası olmayan web siteleri sıralamalara alınmamaktadır. Ek olarak tarayıcılar tarafında çıkan güncellemeler ile ssl sertifikası olmayan web siteleri "güvenli değil" olarak gözükmektedir. Bu durumda ziyaretçiler tarafından olumsuz karşılanmaktadır.

SSL firması tarafından sertifika kaynaklı oluşacak teknik aksaklık veya güvenlik problemi için kullanıcıya ödemeyi garanti ettiği tutardır. Bu tutarlar sertifika türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Tüm onaylama işlemleri gerçekleştikten sonra sonra işlemler yaklaşık 10 ila 30 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.

Hayır , farklı firmadaki hosting hesabınız için firmamızdan SSL sertifikası satın alabilirsiniz.

Firmamızdaki tüm hosting paketleri için ücretsiz kurulum desteği sunmaktayız. Farklı firmadaki hosting paketleri için uyumlu kontrol paneli yani cpanel ve plesk gibi kontrol paneline sahip olunması olması durumunda ücretsiz kurulum desteği sunulmaktadır.

Ana alan adınızı kapsıcak şekilde tüm standart ssl sertifikalarını satın alabilirsiniz.

Tüm alt domainler ve ana domain için Wildcard SSL sertifikası türünü satın almanız gerekmektedir.

Standart ssl sertifikaları için belge gerekmemektedir. EV ve OV SSL gibi Premium SSL Sertifikaları için belge gerekmektedir. Paket listesinde belirtilmiştir.