Hosting Bayi Hosting

Ödüllü Bayi Hosting

En iyi reseller hosting ödülü

Web siteleriniz için yüksek güvenlik|hız|uptime sunuyoruz.

Bayi Hosting paketlerimizde web sitelerinizi marka , logo olmadan indirimli fiyatlara yurt içi güçlü alt yapımızda barındırın!
  • Linux / Windows
  • Ücretsiz SSL Sertifikası
  • WHM / Plesk
Paketleri İncele Sıkça Sorulan Sorular

Bayi Hosting ( Reseller )

Özel olarak optimize edilmiş güvenli sunucularımızla %100 Türkçe cPanel / WHM ve Plesk kontrol paneli ve daha yüksek kaynaklara sahip, en iyi ödüllü bayi hosting performansını deneyimleyin!
Paket Domain Disk Alanı Trafik Email MySQL CPU RAM OS Fiyat
WHM X5+ 5 Site Limitsiz Disk Limitsiz Limitsiz Limitsiz 2 Core 4 GB $3.33 /ay ₺73.26 /ay $39.99 /yıl ₺879.78 /yıl SATIN AL
WHM X10+ 10 Site Limitsiz Disk Limitsiz Limitsiz Limitsiz 2 Core 4 GB $4.92 /ay ₺108.24 /ay $58.99 /yıl ₺1297.78 /yıl SATIN AL
WHM X15+ 15 Site Limitsiz Disk Limitsiz Limitsiz Limitsiz 2 Core 4 GB $5.83 /ay ₺128.26 /ay $69.99 /yıl ₺1539.78 /yıl SATIN AL
WHM X20+ 20 Site Limitsiz Disk Limitsiz Limitsiz Limitsiz 2 Core 4 GB $6.67 /ay ₺146.74 /ay $79.99 /yıl ₺1759.78 /yıl SATIN AL
WİN BAYİ WX5 5 Site 5 GB Disk Limitsiz Limitsiz 5 Adet 1 Core 2 GB $1.99 /ay ₺43.78 /ay $23.88 /yıl ₺525.36 /yıl SATIN AL
WİN BAYİ WX15 15 Site 15 GB Disk Limitsiz Limitsiz 15 Adet 1 Core 2 GB $2.38 /ay ₺52.36 /ay $28.50 /yıl ₺627.00 /yıl SATIN AL
WİN BAYİ WX30 30 Site Limitsiz Disk Limitsiz Limitsiz 30 Adet 2 Core 4 GB $6.07 /ay ₺133.54 /ay $72.88 /yıl ₺1603.36 /yıl SATIN AL
WİN BAYİ WX50 50 Site Limitsiz Disk Limitsiz Limitsiz 50 Adet 2 Core 4 GB $9.09 /ay ₺199.98 /ay $109.08 /yıl ₺2399.76 /yıl SATIN AL
* Belirtilen tutarlar yıllık ödeme bazında aylık birim fiyatlardır ve karşılaştırma amaçlıdır. Sipariş esnasında aylık olarak ödeme yapılabilmektedir.

Linux Reseller Özellikler

Cloudlinux'un gücünü ve güvenliğini, LiteSpeed'in performansını kullanarak sizler için en ideal Linux reseller hosting hizmeti altyapısını oluşturduk.

SSD Disk Performansı

Tüm alt yapımız SSD yüksek hızlı disk ve son teknoloji donanımlar ile donatılmıştır.
Sipariş Verin

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketlerinde Let's Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz.
Sipariş Verin

Uygun Fiyatlar

Sektördeki en uygun bayi paketi fiyatlarını sunmak için özel gayret gösteriyoruz.
Sipariş Verin

Hızlı Destek

Destek ekibimiz her zaman yanınızda. Çözüm odaklı hızlı ve Türkçe ticket desteği!
Sipariş Verin

Ücretsiz Taşıma

Firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimizin sitelerini ücretsiz taşıyoruz.
Sipariş Verin

Anında Aktif

Kredi kartı ile verilen siparişlerde 7 gün 24 saat anında aktivasyon sağlıyoruz.
Sipariş Verin

Ödüllü Linux Bayi Hosting

Sizde Hostixo'nun ödüllü Linux Bayi hosting hizmetiyle müşterilerinize mükemmel hosting deneyimi yaşatın !

Her Siteye Özel Kaynaklar

Linux Reseller hosting paketleri ile tüm web sitelerinizin ayrı işlemci, RAM ve dosya sayısına sahip olursunuz. Her web sitenizi kaynağı tamamiyle birbirinden ayrı olmaktadır.

Web siteleriniz birbirini etkilemeyerek çalışmakta kaynakları birbirine etki etmeyecek şekilde yapılandırılmıştır. Böylece bir web siteniz kaynak aşımı yaptığında diğer web siteleriniz etkilenmeyecek ve tüm siteleriniz performanslı çalışacaktır.

Devamını oku

Marka Yok, Logo Yok

Müşteri panelinizde hizmet aldığınız firmanın gözükmesini istemiyor musunuz? Profesyonel hizmet sağlamak için kendi markanızla hizmet sağlamak sizin de hakkınız.

Müşterilerinize kendi markanız ile hosting hizmeti çok kolay. Linux Bayi Hosting paketlerimiz ile markasız yani kendi hosting markanız ile hizmet verebilirsiniz. Hosting panelinizde Hostixo veya farklı bir marka, logosu veya ibaresi bulunmaz. Firmanızın logosunu panelinize kolayca entegre edebilirsiniz. Hem markanızın itibarı yükselsin hem de kendi logonuzu müşteriniz tanısın.

Devamını oku

Tek Tıkla Kurulum

Bayi Hosting paketlerimizin bulunduğu sunucularımız dünya çapında sıkça kullanılan WordPress, Joomla, Opencart, PrestaShop, phpBB, SMF, Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu olacak şekilde özel yapılandırılmıştır.

Softaculous yazılımı sayesinde de müşterilerimize 250’den fazla hazır yazılım sunuyoruz. Herhangi bir dosya indirmeden, ayar yapmadan sadece saniyeler içerisinde birkaç tık ile istediğiniz yazılımı kurabilirsiniz.

Devamını oku

Üst Düzey Güvenlik

Reseller hosting için özel olarak oluşturduğumuz sunucularımız Cloudlinux ve CageFS yapısı üzerine kurulu olmasından dolayı kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak hem kaynak hemde güvenlik olarak sistem stabilitesini artırmaktadır.

Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan kullanıcılar diğer kullanıcıları etkilememektedir.Aynı zamanda hesaplar arası güvenlik üst düzeyde olmaktadır.

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahale etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

Devamını oku

Özel Nameserver

Tüm Linux Reseller Hosting ve Windows Bayi Hosting hizmetimizde müşterilerinize kendi alan adınız üzerinden hizmet sağlayabileceğiniz özel nameserver kaydı desteği sağlamaktayız.

Bu sayede kullanıcılarınız sorgulamalarda sadece firmanızın kayıtlarını görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Müşterinize firmanızın özel olduğunu gösterebileceğiniz dns kayıtlarını oluşturmanız için yapmanız gereken ilettiğimiz ip adreslerine gerekli kayıtları oluşturmaktır. Bu konuda teknik ekibimizden detaylı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Devamını oku

Tek Panelden Yönetim

Reseller Hosting paketlerimizde web sitelerinizi her yönü ile basitçe yönetmenizi sağlayan Türkçe arayüze sahip kontrol paneli kullanmaktayız.

Hiçbir ek programa gerek duymadan web sitelerinizi paneliniz üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize özel olarak kontrol paneli sağlayabilir ve yönetim hakkı tanımlayabilirsiniz. Kontrol Panelini üzerinden, kolayca e-posta hesapları oluşturabilir , veritabanları, uygulamalar, güvenlik ve FTP hesapları gibi kendi web sitelerinin her yönünü kontrol edebilirsiniz.

Devamını oku

Linux Bayi Hosting Karşılaştırma

Bayi Hosting paketlerimize ait detayları aşağıdaki tablo aracılığıyla inceleyebilirsiniz.
WHM X5+ WHM X10+ WHM X15+ WHM X20+
Site Adedi 5 Site 10 Site 15 Site 20 Site
Disk Alanı Limitsiz Disk Limitsiz Disk Limitsiz Disk Limitsiz Disk
Aylık Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Veritabanı Adedi Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
CPU / RAM 2 Core CPU /4 GB RAM 2 Core CPU /4 GB RAM 2 Core CPU /4 GB RAM 2 Core CPU /4 GB RAM
I/O Limiti 15MB/Sn 15MB/Sn 15MB/Sn 15MB/Sn
Inode Limiti 250.000 250.000 250.000 250.000
Ücretsiz SSL
Yedekleme Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık
Tüm Detayları Göster
Ortak Özellikler
İşletim Sistemi CloudLinux CloudLinux CloudLinux CloudLinux
Kontrol Paneli WHM/cPanel WHM/cPanel WHM/cPanel WHM/cPanel
Web Servisleri Litespeed Litespeed Litespeed Litespeed
LiteSpeed
Cache
IonCube
Softaculous
Cron Süresi 15dk 15dk 15dk 15dk
Uzak MySQL
E-Posta Özellikleri
E-Posta Adedi Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
E-Posta Kotası 250 MB 250 MB 250 MB 250 MB
Saatlik Limit 100 Adet 100 Adet 100 Adet 100 Adet
E-Posta Yönlendirme
Otomatik Cevaplama
E-Posta Filtreleme
Webmail Hizmeti
POP3, IMAP, SMTP
Fiyatlar
Aylık Fiyat $3.33 ₺73.26 $4.92 ₺108.24 $5.83 ₺128.26 $6.67 ₺146.74
Yıllık Fiyat $39.99 ₺879.78 $58.99 ₺1297.78 $69.99 ₺1539.78 $79.99 ₺1759.78
* Belirtilen tutarlar kıyaslama için en düşük aylık birim fiyatlardır.

2.000+ Web Sitesi Bize Güveniyor

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana çıtayı sürekli yükselterek, portföyümüze yeni müşteriler katarak ilerlemeye devam ediyoruz. Müşterilerimize daha yüksek standartlarda hizmet verebilmek için altyapı yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Kurumsal Donanımlar

Türkiye lokasyonlu, %100 şirket sermayemize ait olan SSD diskler, çift işlemcili son teknoloji kurumsal donanımlar kullanıyoruz.

Tek Panelden Yönetim

Hem kendi, hem müşterilerinizin sitelerini tek bir panelden yönetin. Firmanıza özel nameserver oluşturarak kendi markanızı ön plana çıkarın.

SEO Dostu Performans

Yeni Nesil NVME SSD'lerimiz ile 10 kata kadar ekstra performans sağlayarak, arama motorlarının sitenize jet hızında ulaşmasını sağlıyoruz.

SEO Dostu Hosting
SEO Dostu Hosting

Sitenizin hızı arama motoru optimizasyonu için oldukça önemlidir. Yalnızca 1 saniyelik gecikme dahi SEO sıralamanızı olumsuz etkileyebilir.

Kurumsal Donanım
Kurumsal Donanımlar

Müşterilerimize en yüksek performansı sağlayabilmek için tüm sunucularımızda son teknolojiye sahip kurumsal donanımlar tercih ediyoruz.

Güvenlik ve Hız
Güvenli ve Hızlı

Bütün sunucularımız 7 gün 24 saat izlenmekte ve olası sorunlara en kısa sürede teknik ekibimiz tarafından müdahale edilmektedir. Bu sayede siteniz her zaman kesintisiz ve hızlı cevap verecek şekilde çalışır.

Kullanıcılarımız Neler Söyledi?

Müşteri Yorumları

Hostadvice kayıtlarına göre müşterilerimizden gelen yorumlar

Yurtiçi Veri Merkezi

Firmalar için web sitelerine veya uygulamalarına erişim hızı çok önemlidir. Tüm servislere erişim en hızlı yurt içi lokasyondan olmaktadır.

Tüm sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu olmakla birlikte Türkiye üzerindeki internet ağının merkezinde bulunmaktadır. Bundan dolayı Linux bayi hosting sahibi müşterilerimiz web sitelerine yurt içinden en hızlı erişime sahip olur.

  • Tier III Sertifikalı
  • %99 Erişilebilirlik
  • Yurt içi Hızlı Erişim
  • %100 Yerli Sermaye
  • Yedekli Donanım
  • Hızlı Destek
Linux Reseller Hosting

Sıkça Sorulan Sorular

Linux Bayi Hosting hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
Bayi hosting nedir?
Bayi hosting Hosting kavramı , İngilizce ismiyle Reseller Hosting normal web hosting ile aynı olmakla beraber farklı siteler için kullanmanızı veya kendi müşterilerinize satabilmenizi sağlayan, birden çok web sitesi barındırılabilir bir yapıdır. WHM panel üzerinden yönetilen bu sistem ile kolayca birden fazla hesap oluşturabilirsiniz.
Linux bayi hosting nedir?
Linux bayi hosting, açık kaynak kodlu veya PHP ve HTML programlama dili ile kodlanmış , MYSQL veritabanına sahip web sitelerinin ihtiyaçlarını en yüksek performans ile karşılayan çoklu hosting hizmetidir. Örneğin Codeigniter, Laravel gibi framework’ler ve WordPress, Joomla , Opencart, Joomla, Prestashop, Magento gibi içerik yönetim sistemleriyle hazırlanmış internet siteleri için en uygun alt yapıdır.
Limitsiz reseller hosting kapsamı nelerdir ?
Limitsiz Bayi Hosting , birden fazla web sitesini barındırmanızı sağlayan ve limitli bir pakette anlık trafik , disk kotası gibi aşımlarda yaşanacak problemleri engellemek amaçlı sınırsız olarak tanımlanan reseller hosting paketleridir. Depolama veya yedekleme amaçlı kullanılmadığı durumlarda ve sözleşmemize uygun olduğu sürece herhangi bir sınır bulunmamaktadır.
Bayi hosting kimler için uygundur ?
Bayi Hosting , birden fazla alan adı barındırma ihtiyacı olan kişi veya web tasarım ajansları için daha uygun olmaktadır. En büyük avantajı müşterilerinize özel panel erişimi sağlanması ile beraber yazılım geliştiricileri , barındırma hizmeti sağlayan şirketler , kod geliştiricileri, tasarımcılar ve SEO uzmanları tarafından tercih edilir.
Neden bayi hosting satın almalıyım?
Birden fazla hosting barındırma ihtiyacınız mevcut ise ve bu hesapları tek bir panelden barındırarak kendi özel nameserver kayıtlarınızı kullanmak istiyor iseniz reseller hosting paketlerimiz size uygundur.
Reseller Hosting ile müşterilerimize farklı hostingler açabilir miyiz ?
Bayi hosting hizmetinin en önemli özelliği müşterilerinize web siteleri için farklı kontol panelleri ve hesap açılabilmesidir. Müşteriniz için hosting firması gibi özel kotalar belirleyerek kullanıcılarınıza hosting hizmeti verebilirsiniz.
Reseller (Bayi) Hosting Paketlerinde Özel Nameserver ( NS ) oluşturabiliyormuyuz ?
Bayi Hosting paketinde kendi alan adınıza özel olacak şekilde nameserver oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize veya alan adlarınıza özel isim sunucularınızı tahsis edebilirsiniz. Bu konuda teknik ekibimiz size yardımcı olabilmektedir.
Reseller Hosting Paketlerinde Hangi Kontrol Panelini Veriyorsunuz?
Tüm linux bayi hosting alt yapımızda %100 Türkçe WHM/cPanelkontrol paneli kullanmaktayız. Sitelerinizi WHM panel aracılığı ile kolayca oluşturabilir ve cPanel ile kolayca yöneterek ; veritabanı oluşturma , dosya kontrolü ve email hesabı açma gibi işlemleri cpanel aracılığı ile hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca linux hosting paketlerimizde apache web servisinden 10 kat daha hızlı litespeed enterprise web servisi kullanmaktayız. Buda sitelerinizin daha hızlı açılmasına , yüksek performansta çalışmasına sebep olmaktadır.
Bayi Hosting Paketlerinde Litespeed Quic/HTTP2/Brotli Var Mı?
Reseller hosting paketlerimizde apache web servisinden 10 kat daha hızlı litespeed enterprise web servisi kullanmaktayız. Buda sitelerinizin daha hızlı açılmasına , yüksek performansta çalışmasına sebep olmaktadır. Tüm linux alt yapılı sunucularımız üzerinde Quic/HTTP2/Brotli desteği mevcuttur.
Linux Reseller Hosting paketleriniz Wordpress veya Joomla uyumlu mu ?
Linux bayi hosting paketlerimiz Wordpress ve Joomla ile %100 uyumlu çalışacak şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Bunun yanı sıra Sunucularımız sıkça kullanılan Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi bir çok yazılım ile %100 uyumlu şekilde özel olarak optimize edilmiştir. 250’den fazla hazır yazılımı paneliniz aracılığı ile hızlıca tek tık ile kolayca kurabilirsiniz.
Reseller Hosting'in Paylaşımlı Hosting'den farkı nedir ?
Paylaşımlı hosting paketlerinde web siteleriniz tek bir hosting üzerinden yayın almakla beraber FTP ve panel gibi tüm alanları ortaktır. Tanımlanan RAM , İşlemci gibi kaynaklarda ortak kullanılmaktadır. Bayi paketlerinde ise tüm siteler ayrı bir hosting hesabına sahip olmakla beraber her sitenin işlemci ve RAM limitleri farklıdır , ortak kullanılmaz.
Hangi PHP sürümlerini ve bileşenlerini destekliyorsunuz ?
PHP 5.3 ve PHP 7.4 e kadar tüm PHP sürümlerini desteklemekteyiz. Paneliniz üzerinden tek bir tıklama ile siteniz için değiştirebilirsiniz. Sıkça kullanılan Ioncube , GD , Mbstring , PDO , SOAP ve zend gibi yüzlerce bileşenleri panelinizden dilediğiniz gibi aktif konuma getirebilirsiniz.
Farklı firmadaki bayi hosting hizmetimi taşıyabilir misiniz?
Web sitesi taşımak zahmetli bir iştir, bu durumun farkındayız. Bundan dolayı farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Tamamiyle ücretsiz olan taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet için %100 taşıma garantisi verilememektedir ancak sitenizi sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.
Bayi Hosting Paketlerinde Ücretsiz Yedekleme Nasıl Oluyor ?
Bayi Hosting paketlerimizde haftalık olarak farklı bir yedekleme ünitesine ücretsiz yedekleme yapmaktayız. Ancak bu yedekleme hizmetinde veri garantisi sağlanmamaktadır. Bundan dolayı veri sorumluluğu öncelikli olarak kullanıcılarımıza aittir. Müşterilerimiz hosting kontrol paneli aracılığı ile full yedek alabilmekte veya dilerseniz günlük veya 3 günlük periyotlarla ücretli yedekleme hizmeti satın alabilmektesiniz.
Sunucularınız nerede bulunuyor ?
Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Comnet verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz. Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.
Inode ( dosya sayısı ) limitiniz bulunuyor mu ?
Reseller hosting alt yapısında daha yüksek performans sağlamak adına hesap başına limitli paketlerimizde 200.000 adet limitsiz bayi hosting paketlerimizde de 300.000 adet olacak şekilde limitlendirme yapmaktayız.
Paketimi kayıpsız yükseltebilirmiyim ?
Paketinizi dilediğiniz gibi üst paketlere geçişini sağlayabilirsiniz. Paket geçişlerinde herhangi bir veri kaybı yaşanmamaktadır.
Bayi Hosting Paketlerinde İsim Sunucu ( NS ) bilgileri nedir ?
Firmamızdaki reseller hosting hesabınız için aşağıdaki nameserver kayıtlarını kullanabilirsiniz.
Linux bayi için :

ns1.nsixo.com

ns2.nsixo.com
Hosting hizmetimde hangi tür içerikleri barındırabilirim?
T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.
Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleriniz yasalara uygun olarak kullanılmaktadır. Hostixo.com'u kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. Tamam
X