Directadmin Lisansı

Sunucularınızı kolaylıkla yönetebilmenizi sağlayan, en hızlı ve en ucuz hosting kontrol paneli olan Directadmin Lisansına hemen sahip olun.

Kullanım kolaylığı
Uygun Fiyat
Hostixo Kalitesi

EKONOMİK VE GÜVENLİ DİRECTADMİN LİSANSI

Uygun Fiyatlı Hemen Aktivasyon Directadmin VPS/VDS ve Dedicated Lisansları
VPS / VDS veya Dedicated Directadmin Lisansı
Lisans AdıTürüDomain Sayısıİşletim SistemiYenilemeFİYAT
DİRECTADMİN PERSONALDedicated / VPS10 DOMAİN LİNUXYILLIK$30.00
DİRECTADMİN VPSVPS / VDS / CloudLİMİTSİZ DOMAİN LİNUXAYLIK$10.00
DİRECTADMİN DEDICATEDDedicatedLİMİTSİZ DOMAİN LİNUXAYLIK$25.00

AZ MALİYET YÜKSEK PERFORMANS

DirectAdmin, bilindiği gibi diğer ücretli kontrol panellerinden çok daha az sunucu kaynağı kullanarak çalışır ve maliyet açısından daha çok avantajlıdır. Diğer ücretli panellerin fiyatlandırması bazı durumlarda sunucu ücretini geçebilmektedir. Directadmin fiyatlandırma olarak tamamiyle bütçe dostu bir kontrol panelidir. Limitsiz domain lisans sunması diğer kontrol panellerine göre maliyeti minumuma düşürmektedir.
Diğer kontrol panelleri ile karşılaştırıldığında modern ve bir çok farklı kullanıcı dostu arayüzleri dikkat çekmektedir. DirectAdmin ile kontrol paneli tarafındaki yazılımsal çökmeler otomatik olarak kurtarılabilir. Buda kullanıcısını güvende hissetmesini sağlar.

Directadmin Lisansı
Directadmin Lisansı
directadmin lisansı

Directadmin Kontrol Paneli

DirectAdmin 2003’ten beri sürekli olarak geliştirilmektedir.  DirectAdmin kontrol paneli , günümüzün yazılım teknolojileri ile en gelişmiş çözümleriyle adım adım ilerliyor. Global eğilimler ve müşterilerin özellik istekleri sürekli analiz edilmekte ve fikirler hayata geçirilmektedir. İstikrar, güvenlik ve yeni teknolojileri sizlere en uygun fiyatlara sunmaktayız.

En önemli özelliği ise diğer eklentiler ile %100 uyumlu olarak çalışmasıdır. Cloudlinux işletim sistemi , Litespeed Web Server , Softaculous ve bir çok eklentiyi desteklemektedir.

Çoklu dil desteği ile kullanıcılara kolaylıklar sağlar. Türkçe , İngilizce ve bir çok dili destekleyerek kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Directadmin Lisansı

Directadmin Panel ile Kolayca Yönetim

Directadmin minimum sistem kaynaklarını kullanan son derece verimli bir kontrol panelidir. Bu, DirectAdmin’i düşük seviye VPS sunucularından Dedicated sunuculara kadar olan sistemler için ideal kılar. Directadmin Lisansı satın alarak hız farkını yaşayın!

Directadmin sayesinde hem müşterilerinize reseller hesabı oluşturabilir hemde root yetkilisi olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca reseller yani bayi hosting tarafında da bu panelin kullanımı mümkündür.
Directadmin panel sayesinde hesap oluşturabilir , paket oluşturabilir ve silme gibi yönetici seviyesinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Panelin sağladığı en büyük avantaj ise yedek yüklemek ve farklı sunucudan hesap transferidir. Transfer özelliği ile farklı firmadaki bir hesabı root yetkisi ile kolayca kendi sunucunuza taşıyabilirsiniz.
Ayrıca yedekleme zamanları tanımlayarak otomatik sunucunuzu yedekleyebilirsiniz.

Directadmin Panel Nedir ?

Directadmin kullanıcılarına kolay kullanım sunan ve bir çok sunucu bileşeni ile uyumlu çalışan linux alt yapı destekli VPS , VDS ve Dedicated sunucu lisans türü bulunan lisanslı sunucu kontrol panelidir. Bir diğer adı ile hosting kontrol otomasyonudur.
Directadmin’in hem sanal sunucu hemde fiziksel sunucu olarak iki tür lisansı bulunmaktadır.
Cloudlinux , litespeed ve bir çok sunucu bileşeni ile uyumlu çalışmaktadır. Bundan dolayı cPanel kontrol paneline en iyi alternatif paneldir.

Neden Sizden Lisans Satın Almalıyım ?

Firmamız Directadmin firması ile resmi olarak özel bayilik anlaşması bulunmasından dolayı , uygun fiyata lisans hizmeti sağlayabilmektedir. Bundan dolayı firmamızdan aldığınız lisans hizmeti ayrıcalıklı olmaktadır.

PERSONAL 10 DOMAİN LİSANS NEDİR ?

PERSONAL 10 DOMAİN LİSANSI Dedicated / VPS sunucuları için uygun olmakla beraber 1 Hesap ve 10 Domain limiti bulunmaktadır. Yıllık ödeme için uygundur.

VPS / VDS LİSANS NEDİR ?

VPS / VDS LİSANSI Sadece Cloud / VDS ve VPS sunucuları için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. Aylık yenilenmektedir.

DEDİCATED LİSANS NEDİR ?

DEDİCATED LİSANSI Sadece Dedicated ( Fiziksel ) sunucular için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. Aylık yenilenmektedir.

Directadmin Lisansım Ne Zaman Aktif Olur ?

Satın alma işleminde kredi kartı ile ödemelerde  kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.Havale ile ödemelerde ödeme bildirimi sonrası aktif olmaktadır. Havale işleminizden sonra dekont resminizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Directadmin Lisansımı Sunucuma Nasıl Yüklerim ?

cd /usr/local/directadmin/scripts ./getLicense.sh CliendID LicenseID

Komutu ile SSH üzerinden Directadmin lisansınızı yükleyebilirsiniz. Bu konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?

Lisanslama  işlemi  IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.
Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşteriler üye olurken isim , soyisim, adres bilgilerini mutlaka doğru girmek zorundadırlar. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

* Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
* Lisans Hizmetlerinde hiç bir ücret iadesi yoktur.
* Lisans IP Adresi değiştirilemez.
* Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
* Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
* Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
* Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +