.COM Kayıt / Transfer 6.99$

Hosting Paketlerinde %20 Ek İndirim #20OFF

Bayi Hosting'de %30 Ek Tanışma İndirimi! #30OFF

Bulut Sunucu'ya Hemen %30 İndirimli Geçiş Yapın! #30OFF

Lisanslar Directadmin Lisansı

Directadmin Lisans

Sunucularınızı kolaylıkla yönetebilmenizi sağlayan, en hızlı ve en ucuz hosting kontrol paneli olan Directadmin Lisansına hemen sahip olun.
  Hızlı Aktivasyon Kolay Kullanım Uygun Fiyatlar

Google Müşteri Yorumları 5 / 5 4.5 yıldız Hostadvice Müşteri Yorumları 5 / 5 4.5 yıldız Paketleri İncele Sıkça Sorulan Sorular
$20.00 /Ay $10.00/Ay ₺440.00/Ay ₺220.00/Ay başlayan fiyatlarla

DirectAdmin Lisansları

Uygun Fiyatlı Hemen Aktivasyon Directadmin VPS/VDS ve Dedicated Lisansları

VPS / VDS LİSANS

$ 12.00 /ay
264.00 /ay
$ 1.05 /yıl
1.05 /yıl
$ 10.00 /ay
220.00 /ay
$ 1.00 /yıl
1.00 /yıl
 • Yenileme Fiyatları
 • Yenileme Fiyatları
 • Limitsiz Hesap
 • Limitsiz Domain
 • VPS / VDS
 • Aylık
SATIN AL

DEDICATED LİSANS

$ 30.00 /ay
660.00 /ay
$ 1.05 /yıl
1.05 /yıl
$ 25.00 /ay
550.00 /ay
$ 1.00 /yıl
1.00 /yıl
 • Yenileme Fiyatları
 • Yenileme Fiyatları
 • Limitsiz Hesap
 • Limitsiz Domain
 • Dedicated
 • Aylık
SATIN AL
Lisans Hesap
Adedi
Domain
Adedi
Lisans
Türü
Yenileme Fiyat
VPS / VDS LİSANS Limitsiz Hesap Limitsiz Domain VPS / VDS Yenileme Fiyatları Yenileme Fiyatları $10.5/ay 231.00/ay
$10.00/ay 220.00/ay
$1.05/yıl 1.05/yıl
$1.00/yıl 1.00/yıl
SATIN AL
DEDICATED LİSANS Limitsiz Hesap Limitsiz Domain Dedicated Yenileme Fiyatları Yenileme Fiyatları $26.25/ay 577.5/ay
$25.00/ay 550.00/ay
$1.05/yıl 1.05/yıl
$1.00/yıl 1.00/yıl
SATIN AL

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Sizi Arayalım
DirectAdmin Lisans

Düşük Maliyet Yüksek Performans

DirectAdmin, bilindiği gibi diğer ücretli kontrol panellerinden çok daha az sunucu kaynağı kullanarak çalışır ve maliyet açısından daha çok avantajlıdır. Diğer ücretli panellerin fiyatlandırması bazı durumlarda sunucu ücretini geçebilmektedir. Directadmin fiyatlandırma olarak tamamiyle bütçe dostu bir kontrol panelidir. Limitsiz domain lisans sunması diğer kontrol panellerine göre maliyeti minumuma düşürmektedir.

Diğer kontrol panelleri ile karşılaştırıldığında modern ve bir çok farklı kullanıcı dostu arayüzleri dikkat çekmektedir. DirectAdmin ile kontrol paneli tarafındaki yazılımsal çökmeler otomatik olarak kurtarılabilir. Buda kullanıcısını güvende hissetmesini sağlar.

DirectAdmin İle Kolay Yönetim

Directadmin minimum sistem kaynaklarını kullanan son derece verimli bir kontrol panelidir. Bu, DirectAdmin’i düşük seviye VPS sunucularından Dedicated sunuculara kadar olan sistemler için ideal kılar. Directadmin Lisansı satın alarak hız farkını yaşayın!

Directadmin sayesinde hem müşterilerinize reseller hesabı oluşturabilir hemde root yetkilisi olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca reseller yani bayi hosting tarafında da bu panelin kullanımı mümkündür.

Directadmin panel sayesinde hesap oluşturabilir, paket oluşturabilir ve silme gibi yönetici seviyesinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Panelin sağladığı en büyük avantaj ise yedek yüklemek ve farklı sunucudan hesap transferidir. Transfer özelliği ile farklı firmadaki bir hesabı root yetkisi ile kolayca kendi sunucunuza taşıyabilirsiniz. Ayrıca yedekleme zamanları tanımlayarak otomatik sunucunuzu yedekleyebilirsiniz.

DirectAdmin Lisans
DirectAdmin Lisans

DirectAdmin Nedir ?

DirectAdmin 2003’ten beri sürekli olarak geliştirilmektedir. DirectAdmin kontrol paneli , günümüzün yazılım teknolojileri ile en gelişmiş çözümleriyle adım adım ilerliyor. Global eğilimler ve müşterilerin özellik istekleri sürekli analiz edilmekte ve fikirler hayata geçirilmektedir. İstikrar, güvenlik ve yeni teknolojileri sizlere en uygun fiyatlara sunmaktayız.

En önemli özelliği ise diğer eklentiler ile %100 uyumlu olarak çalışmasıdır. Cloudlinux işletim sistemi , Litespeed Web Server , Softaculous ve bir çok eklentiyi desteklemektedir. Çoklu dil desteği ile kullanıcılara kolaylıklar sağlar. Türkçe , İngilizce ve bir çok dili destekleyerek kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Sizi Arayalım
Directadmin Lisansı

Sıkça Sorulan Sorular

Directadmin Lisansı hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
Directadmin nedir ?
Directadmin kullanıcılarına kolay kullanım sunan ve bir çok sunucu bileşeni ile uyumlu çalışan linux alt yapı destekli VPS , VDS ve Dedicated sunucu lisans türü bulunan lisanslı sunucu kontrol panelidir. Bir diğer adı ile hosting kontrol otomasyonudur. Directadmin’in hem sanal sunucu hemde fiziksel sunucu olarak iki tür lisansı bulunmaktadır. Cloudlinux , litespeed ve bir çok sunucu bileşeni ile uyumlu çalışmaktadır. Bundan dolayı cPanel kontrol paneline en iyi alternatif paneldir.
Neden sizden lisans satın almalıyım ?
Firmamız Directadmin lisansı üretici firması ile resmi olarak özel bayilik anlaşması bulunmasından dolayı , uygun fiyata lisans hizmeti sağlayabilmektedir. Bundan dolayı firmamızdan aldığınız lisans hizmeti ayrıcalıklı olmaktadır.
Personel 10 domain lisansı nedir ?
PERSONAL 10 DOMAİN LİSANSI Dedicated / VPS sunucuları için uygun olmakla beraber 1 Hesap ve 10 Domain limiti bulunmaktadır. Yıllık ödeme için uygundur.
VPS / VDS Lisansı Nedir ?
VPS / VDS LİSANSI Sadece Cloud / VDS ve VPS sunucuları için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. Aylık yenilenmektedir.
Dedicated Lisansı Nedir ?
DEDİCATED LİSANSI Sadece Dedicated ( Fiziksel ) sunucular için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. Aylık yenilenmektedir.
Lisansım ne zaman aktif olur ?
Satın alma işleminde kredi kartı ile ödemelerde kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır. Havale ile ödemelerde ödeme bildirimi sonrası aktif olmaktadır.
Lisansımı sunucuma nasıl yüklerim ?
cd /usr/local/directadmin/scripts ./getLicense.sh CliendID LicenseID Komutu ile SSH üzerinden Directadmin lisansınızı yükleyebilirsiniz. Bu konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz.
Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?
Lisanslama işlemi IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.

Hala Karar Veremediniz mi?

SİZİ ARAYALIM

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

Hizmet ve Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları ile birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşterilerimiz üye olurken isim, soyisim ve adres bilgilerinin geçerli biçimde girilmesinden sorumludur. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için Hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

Lisans Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
 • Lisans hizmetlerinde hiç bir şekilde ücret iadesi yoktur.
 • Lisans IP Adresi değiştirilemez.
 • Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
 • Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
 • Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.
Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleriniz yasalara uygun olarak kullanılmaktadır. Hostixo.com'u kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. Tamam
X