Directadmin Lisansı

Güçlü ve Kullanımı Kolay Web Hosting Kontrol Paneline uygun fiyatlara hemen sahip olun.

Online Yönetim
Hızlı Aktivasyon
Uygun Fiyat
Directadmin Lisansı 1

DİRECTADMİN LİSANSI İLE HIZLI VE KULLANIMI KOLAY
HOSTİNG KONTROL PANELİ

Uygun Fiyatlı Hemen Aktivasyon Directadmin VPS/VDS ve Dedicated Lisansları

DENEME SÜRÜMÜ

Ücretsiz

$0.00
 • Dedicated / VPS
 • Sınırsız Domain
 • Limitsiz Alt Özellik
 • Linux Desteği
 • 30 GÜN

PERSONAL 10 DOMAIN

Yıllık

$30.00
 • Dedicated / VPS
 • 10 Domain
 • 1 Hesap
 • Linux Desteği
 • Aylık Yenileme

VPS / VDS LİSANS

Aylık

$10.00
 • VPS / VDS / Cloud
 • Limitsiz Domain
 • Limitsiz Alt Özellik
 • Linux Desteği
 • Aylık Yenileme

DEDICATED LİSANS

Aylık

$25.00
 • Dedicated
 • Limitsiz Domain
 • Limitsiz Alt Özellik
 • Linux Desteği
 • Aylık Yenileme
directadmin lisansı

Directadmin Kontrol Paneli

DirectAdmin 2003’ten beri sürekli olarak geliştirilmektedir. DirectAdmin, günümüzün yazılım teknolojileri ile en gelişmiş çözümleriyle adım adım ilerliyor. Global eğilimler ve müşterilerin özellik istekleri sürekli analiz edilmekte ve fikirler hayata geçirilmektedir. İstikrar, güvenlik ve yeni teknolojileri sizlere en uygun fiyatlara sunmaktayız.

En önemli özelliği ise diğer eklentiler ile %100 uyumlu olarak çalışmasıdır. Cloudlinux işletim sistemi , Litespeed Web Server , Softaculous ve bir çok eklentiyi desteklemektedir.

Çoklu dil desteği ile kullanıcılara kolaylıklar sağlar. Türkçe , İngilizce ve bir çok dili destekleyerek kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Directadmin Lisansı 2

Directadmin Panel ile Kolayca Yönetim

Directadmin minimum sistem kaynaklarını kullanan son derece verimli bir kontrol panelidir. Bu, DirectAdmin’i düşük seviye VPS sunucularından Dedicated sunuculara kadar olan sistemler için ideal kılar. Directadmin Lisansı satın alarak hız farkını yaşayın!

Directadmin sayesinde hem müşterilerinize reseller hesabı oluşturabilir hemde root yetkilisi olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca reseller yani bayi hosting tarafında da bu panelin kullanımı mümkündür.
Directadmin panel sayesinde hesap oluşturabilir , paket oluşturabilir ve silme gibi yönetici seviyesinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Panelin sağladığı en büyük avantaj ise yedek yüklemek ve farklı sunucudan hesap transferidir. Transfer özelliği ile farklı firmadaki bir hesabı root yetkisi ile kolayca kendi sunucunuza taşıyabilirsiniz.
Ayrıca yedekleme zamanları tanımlayarak otomatik sunucunuzu yedekleyebilirsiniz.

Neden Sizden Lisans Satın Almalıyım ?

Firmamız Directadmin firması ile resmi olarak özel bayilik anlaşması bulunmasından dolayı , uygun fiyata lisans hizmeti sağlayabilmektedir. Bundan dolayı firmamızdan aldığınız lisans hizmeti ayrıcalıklı olmaktadır.

Directadmin Panel Nedir ?

Directadmin kullanıcılarına kolay kullanım sunan ve bir çok sunucu bileşeni ile uyumlu çalışan linux alt yapı destekli VPS , VDS ve Dedicated sunucu lisans türü bulunan lisanslı sunucu kontrol panelidir. Bir diğer adı ile hosting kontrol otomasyonudur.
Directadmin’in hem sanal sunucu hemde fiziksel sunucu olarak iki tür lisansı bulunmaktadır.

PERSONAL 10 DOMAİN LİSANS NEDİR ?

PERSONAL 10 DOMAİN LİSANSI Dedicated / VPS sunucuları için uygun olmakla beraber 1 Hesap ve 10 Domain limiti bulunmaktadır. Yıllık ödeme için uygundur.

VPS / VDS LİSANS NEDİR ?

VPS / VDS LİSANSI Sadece Cloud / VDS ve VPS sunucuları için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. Aylık yenilenmektedir.

DEDİCATED LİSANS NEDİR ?

DEDİCATED LİSANSI Sadece Dedicated ( Fiziksel ) sunucular için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. Aylık yenilenmektedir.

DENEME SÜRÜMÜ NEDİR ?

DENEME LİSANSI Sadece Dedicated , VPS , VDS ve Cloud sunucular için uygun olmakla beraber limitsiz özellikleri bulunmaktadır. 30 Gün süresi bulunmaktadır.

Directadmin Lisansım Ne Zaman Aktif Olur ?

Satın alma işleminde kredi kartı ile ödemelerde  kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.Havale ile ödemelerde ödeme bildirimi sonrası aktif olmaktadır. Havale işleminizden sonra dekont resminizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

cPanel Lisansımı Sunucuma Nasıl Yüklerim ?

cd /usr/local/directadmin/scripts ./getLicense.sh CliendID LicenseID

Komutu ile SSH üzerinden Directadmin lisansınızı yükleyebilirsiniz.

Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?

Lisanslama  işlemi  IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.
Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşteriler üye olurken isim , soyisim, adres bilgilerini mutlaka doğru girmek zorundadırlar. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

* Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
* Lisans Hizmetlerinde hiç bir ücret iadesi yoktur.
* Lisans IP Adresi değiştirilemez.
* Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
* Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
* Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
* Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.

⚡️ Ekonomik HostingPaketlerimiz Tam Bütçenize Göre ! Litespeed ile Daha Hızlı Bir Hosting Paketi İçinHEMEN İNCELE
+ +