.COM Kayıt / Transfer 6.99$

Hosting Paketlerinde %20 Ek İndirim #20OFF

Bayi Hosting'de %30 Ek Tanışma İndirimi! #30OFF

Bulut Sunucu'ya Hemen %30 İndirimli Geçiş Yapın! #30OFF

Lisanslar CloudLinux Lisansı

En Ucuz CloudLinux Lisansları

CloudLinux İşletim Sistemi ile hesaplarınızı izole ederek her hesaba özel sistem kaynağı tanımlayabilirsiniz.
  Özel Kaynak Tanımlama Çoklu PHP Seçimi İzolasyon

Google Müşteri Yorumları 5 / 5 4.5 yıldız Hostadvice Müşteri Yorumları 5 / 5 4.5 yıldız Paketleri İncele Sıkça Sorulan Sorular
$30.00 /Ay $15.00/Ay ₺660.00/Ay ₺330.00/Ay başlayan fiyatlarla

CloudLinux Lisansları

Uygun fiyatlı, gelişmiş özelliklere sahip CloudLinux lisanslarından biri mutlaka sizin için!

CLOUDLINUX - AYLIK

$ 15.00 /ay
330.00 /ay
$ 176.4 /yıl
3880.8 /yıl
$ 14.00 /ay
308.00 /ay
$ 168.00 /yıl
3696.00 /yıl
 • Yenileme Fiyatları
 • Yenileme Fiyatları
 • VPS/VDS/Dedicated
 • Php Selector / Cagefs
 • Aylık
SATIN AL
Ekonomik
CloudLinux

İşletim Sistemi Nedir?

CloudLinux İşletim Sistemi , çoklu web sitesi barındırma ortamı için lider bir platformdur. Paylaşılan sunucu üzerindeki her bir barındırma hesabına özel yalıtım uygulayarak ve onlara ayrılmış sunucu kaynakları vererek sunucu kararlılığını, yoğunluğunu ve güvenliğini artırır. Bu, paylaşılan bir barındırma hesabından çok sanal bir sunucu gibi hissettiren bir ortam oluşturur.

CloudLinux yönetim maliyetlerini hem maddi hemde iş gücü olarak düşürür ve karlılığı artırır. Bu nedenle, CloudLinux işletim sistemini kullanarak herhangi bir kullanıcının sunucunuzu etkilemesini ve diğer kullanıcılara zarar vermesini kesinlikle engelleyecektir.

Her kullanıcı için ayrı İşlemci , RAM ve I/O gibi limitlemeler yapabilirsiniz. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer kullanıcıların etkilemesinin engellemiş olursunuz.

Neden

CloudLinux?

Cloudlinux işletim sistemi, LVE Manager ve MySQL Governor gibi mükemmel stabilite özellikleri sağlar. LVE özelliği ile her kullanıcı için tüm işlemci , Disk IO ( okuma – yazma ) , bellek kaynakları, işlem sayısı ve eş zamanlı bağlantıları sınırlandırmanıza olanak tanıyan çekirdek düzeyinde bir teknolojidir.

MySQL Governor özelliği ile MySQL kullanımını izler ve kötüye kullanımı engeller. Böylece sunucunun aşırı yük yüklenmesini önler, bu da genel kararlılığı ve performansı geliştirir, MySQL 5.1 – 5.6 ve MariaDB 5.x ve 10.x’i desteklemekle beraber her geçen gün yeni teknolojiler ile geliştirilmektedir.

PHP Seçici

Özelliği

Cloudlinux işletim sistemi php selector özelliği ile son kullanıcıların ihtiyaç duydukları PHP sürümünü seçmelerine olanak tanır. PHP’nin tüm popüler sürümlerini sunarak nihai esnekliğe izin verir. PHP Seçici, müşterinin eski sürümleri olan PHP 4.4, 5.1, 5.2, 5.3, 5.4’ü seçmesine ve yapılandırmasına izin verir. Yeni çıkan tüm php sürümleri ile tam uyumlu çalışmakla beraber kolay kurulumu ve yönetimi için kullanıcılar için avantaj sunar. Php seçici 7 sürümlerini performanslı olarak sunarak web sitelerinizin yüksek performansla çalışmasını amaçlamaktadır.

Bunun yanı sıra ek php bileşenlerini kurmanıza gerek kalmaz. Arayüzü ile sitenizin sistem gereksinimlerini kolayca seçebilir ve aktif edebilirsiniz. Sunucuların güvenlik düzeyini daha da artırarak ve kötü niyetli kullanıcıların sembolik bağlantı dosyaları oluşturmasını önler.

Sunucunuzu

Stabil Hale Getirin

Şüphesiz CageFS Cloudlinux işletim sisteminin en önemli özelliklerinden biridir. CloudLinux CageFS Özelliği ile kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak kaynak kullanımını sizin belirlediğiniz oranlarda kullanma şansı yaratır. Böylelikle sisteminiz stabil ve güvenli çalışmaktadır.

Her kullanıcı için ayrı İşlemci , RAM ve I/O gibi limitlemeler yapabilirsiniz. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer kullanıcıların etkilemesinin engellemiş olursunuz.

Sunucunuzu

Yeniden Başlatmaya Son

Dünyanın en iyi Linux çekirdek koruyucusu olan KernelCare, sunucuların yeniden başlatılmasına son veriyor. KernelCare, sunucunuz yeniden başlatılmadan otomatik kernel güvenlik güncelleştirmeleri yapar.

Yeniden başlatmanız gerekmediğinde, yeniden başlatma işleminde gerçekleşen yama gecikmelerinden etkilenmezsiniz. KernelCare, iş birimleriniz ve çeşitli BT departmanları ile yama güncellemeleri sağlamak veya kesinti sürelerini koordine etmek için geceleri ayakta kalma ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Sizi Arayalım
Litespeed Web Server Lisansı

Litespeed Lisans Sıkça Sorulan Sorular

Litespeed Lisansı hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
Litespeed nedir ?
LiteSpeed, Apache’den 9 kata kadar daha hızlı olacak şekilde tasarlanmış performans tabanlı bir web servisidir. Linux tabanlı sunucular için uygun olmaktadır.
Sanal Sunucu için hangi tür lisansı seçmeliyim ?
Tüm lisans türleri sanal sunucu , VPS / VDS veyahut bulut sunucu için uygundur. Ram ve hesap miktarı sunucunuza uygun ise satın alabilirsiniz.
Hangi lisans türü "Fiziksel Sunucu ( Dedicated ) " için uygundur ?
Tüm lisans türleri fiziksel sunucular için uygundur. Ram ve hesap miktarı sunucunuza uygun ise satın alabilirsiniz.
Site Owner Lisansı özellikleri nelerdir ?
Site Owner Lisansı 8GB RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.
Site Owner Lisansı özellikleri nelerdir ?
Site Owner Lisansı 8GB RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.
Site Owner Plus Lisansı özellikleri nelerdir ?
Site Owner Plus Lisansı sınırsız RAM ve maksimum 5 adet siteye sahip sanal ve fiziksel sunucular için uygundur.
Web Host Elite Lisansı özellikleri nelerdir ?
8 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 64 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.
Web Host Professional Lisansı özellikleri nelerdir ?
2 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 16 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.
Web Host Enterprise Lisansı özellikleri nelerdir ?
4 CPU işlem limiti dahilinde kullanılabilecek fiziksel sunucu yada vds lisansıdır. Genellikle 32 çekirdeğe kadar ayrılmış sunucular için önerilir.
Litespeed Cache eklentisi hangi lisanslarda bulunuyor ?
SİTE OWNER , SİTE OWNER PLUS , WEB HOST PROFESSİONAL , WEB HOST ENTERPRİSE VE WEB HOST ELİTE paketlerinde Litespeed cache dahil olmaktadır.
Worker limiti ne anlama gelmektedir ?
Lisans açıklamasındaki worker ( işlem ) sayısı kaç tane LiteSpeed işleminin üretileceğini gösterir. Yapılan çalışmalara şunlar dahildir: yönlendirme istekleri, SSL şifre çözme / şifreleme, önbellekleme, yeniden yazma, statik içerik sunma vb.
Lisansım ne zaman aktif olur ?
Satın alma işleminde kredi kartı ile ödemelerde kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır. Havale ile ödemelerde ödeme bildirimi sonrası aktif olmaktadır.
Lisansımı sunucuma nasıl yüklerim ?
Size iletilen Keyi litespeed admin arayüzünden ve kontrol panelinizin litespeed eklentisi arayüzünden kolayca yükleyebilirsiniz.
Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?
Lisanslama işlemi IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.

Hala Karar Veremediniz mi?

SİZİ ARAYALIM

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

Hizmet ve Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları ile birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşterilerimiz üye olurken isim, soyisim ve adres bilgilerinin geçerli biçimde girilmesinden sorumludur. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için Hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

Lisans Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
 • Lisans hizmetlerinde hiç bir şekilde ücret iadesi yoktur.
 • Lisans IP Adresi değiştirilemez.
 • Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
 • Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
 • Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.
Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleriniz yasalara uygun olarak kullanılmaktadır. Hostixo.com'u kullanarak kabul etmiş sayılırsınız. Tamam
X