PANEL GİRİŞİ

Lisanslar Softaculous Lisansı

En Ucuz Softaculous Lisansları

Sizin için en uygun lisansları|fiyatları|çözümleri sağlıyoruz

Softaculous Lisansı 400’den fazla php yazılımı içinde barındıran tek tıkla kolayca kurmanızı sağlar.
  • cPanel / DirectAdmin Desteği
  • 400+ Yazılım
  • Uygun Fiyatlar

Softaculous Lisansları

Uygun fiyatlı ve hemen aktivasyon Softaculous lisansları
Lisans Lisans
Türü
Kontrol
Paneli
Yenileme Fiyat
Softaculous VPS VPS/VDS/Cloud cPanel / Plesk / Directadmin Aylık $1.50 /ay ₺18.74 /ay $1.50 /yıl ₺18.74 /yıl SATIN AL
SitePad Lisans VPS/VDS/Cloud cPanel / Plesk / Directadmin Aylık $6.50 /ay ₺81.19 /ay $6.50 /yıl ₺81.19 /yıl SATIN AL
Softaculous Dedicated Dedicated cPanel / Plesk / Directadmin Aylık $2.50 /ay ₺31.23 /ay $2.50 /yıl ₺31.23 /yıl SATIN AL

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
Softaculous

Nedir?

Softaculous, cPanel , DirectAdmin gibi hosting kontrolleri için özel olarak geliştirilmiş bir otomatik yazılım yükleyicidir. Sağladığı arayüz sayesinde FTP gibi teknik işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Kontrol panelleri ile %100 uyumlu çalışarak yazılım kurulumuna harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Diğer otomatik yükleyicilerin aksine Softaculous çok daha hızlı, iyi tasarlanmış ve tüm yazılım dosyalarını tek bir adımda yükler.

Softaculous ile

Tek Tıkla Kurulum

Softaculous, cPanel ve Plesk üzerinden kullanıcılara WordPress, Joomla gibi hazır sistemleri otomatik olarak kurdurabilen bir eklentidir.Blog, Forum, Portal, E-ticaret, Anket, Foto Galeri vb. birçok hazır php yazılımı tek bir tık ile kolayca kurabilirsiniz.Uygulama, kurulumdan sonra çıkan güncellemeleride kolayca yükleyebilme özelliğine sahiptir.

Kurulum çok kısa sürmekte ve tüm konfigürasyon işlemleri uygulama tarafından otomatik olarak yapılmaktadır. Softaculous ile sitenizi yayınlamak sadece saniyelerinizi alır.

SitePad

Web Site Oluşturucu

SitePad bir hazır web sitesi oluşturucusudur. cPanel, Plesk, Directadmin, CentOS Web Panel, Interworx gibi birçok Web Hosting Kontrol Paneli ile tam uyumlu çalışır.

Bir web sitesi hazırlanması için kullanıcılarınızın yazılım bilgisine sahip olmasına gerek kalmaz. Sitepad eklentisi ile çok kolay şekilde yüzlerce örnek şablon içerisinden seçim yaparak web sitesi hazırlanabilir. Sürükle Bırak yapısı ile web sitesi dilediğiniz gibi düzenlenebilir ve içerik eklenebilir. Hızlı yönetilebilir, mobil uyumlu ve kullanışlı temaları ile Sitepad işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
Softaculous Lisansı

Sıkça Sorulan Sorular

Softaculous Lisansı hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
Softaculous Lisansım ne zaman aktif olur ?
Satın alma işleminden kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.
Sitepad Lisansım ne zaman aktif olur ?
Satın alma işleminden kısa süre sonra lisansınız otomatik olarak aktif olmaktadır.
Lisans IP adresimi değiştirebilirmiyim ?
Lisanslama işlemi IP adresine sadece bir kere yapılabilir. Farklı IP adresi için yeni bir lisans alınması gerekmektedir.

Hala Karar Veremediniz mi?

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

SİZİ ARAYALIM

Hizmet ve Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları ile birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Müşterilerimiz üye olurken isim, soyisim ve adres bilgilerinin geçerli biçimde girilmesinden sorumludur. Bu işlem güvenlik teyidi ve fatura kesimlerinde sorun yaşanmaması için zorunludur. Hesap bilgilerinin kasıtlı olarak yanlış girilmesini engellemek için Hostixo.com hesap bilgilerini yanlış giren kullanıcıların, ücretlerini ödemiş olsalar dahi, bilgilerini düzeltene kadar hesaplarını aktive etmeyecektir.

Lisans Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Ödemesi yapılmayan hiç bir lisans aktive edilmez.
  • Lisans hizmetlerinde hiç bir şekilde ücret iadesi yoktur.
  • Lisans IP Adresi değiştirilemez.
  • Daha önce lisanssız kullanımdan dolayı oluşacak problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
  • Son ödeme tarihini 1 gün geçirmiş lisanslar kapatılır ve tekrar açılabilmesi için kullanılan lisansın 1 aylık ücretinin yatırılması istenir.
  • Son ödeme tarihini 3 gün geçmiş lisanslar sistemden tamamen silinir. Ödeme gecikmesi sebebiyle silinen lisanslardan müşteriler hak iddia edemezler.
  • Havale/EFT ile gönderilen ödemelerden sonra ticket açılması gerekmektedir. Ticket açılmadığı taktirde ödemeniz gözden kaçabileceği için lisansınız aktif olmayabilir veya kapanabilir. Kapanması sonucu doğabilecek zararlardan hostixo.com sorumlu tutulamayacaktır.
Hostixo
Mesajınız başarıyla iletildi. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.
Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz.
Hostixo 6698 sayılı KVKK madde 10 aydınlatma yükümlülükleri çerçevesinde kişisel verilerinizi hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasalara uygun olarak kullanmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek ve hizmetlerimizi kullanarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.