Windows Sanal Sunucu

Windows Sanal Sunucu ile %100 Paylaşımsız hızlı ve güvenilir Windows VDS hizmetlerini kaçırmayın!

Xeon İşlemci
Hızlı Kurulum
Türkçe Destek
windows vds
Güçlü ve Kaliteli SSD Windows Sanal Sunucu Hizmeti
SSD Alt yapısında Güçlü sunucular ile Web Sitelerinize ve Uygulamalarınızın Gücüne Güç Katın !

SSD VPS X25

Aylık

$9.99
 • 1 vCpu Intel Xeon E5
 • 2 GB ECC Ram
 • 25 GB SSD Disk
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Windows - Linux
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • Hemen Teslim!
Ekonomik

SSD VPS X40

Aylık

$14.99
 • 2 vCpu Intel Xeon E5
 • 4 GB ECC Ram
 • 40 GB SSD Disk
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Windows - Linux
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • Hemen Teslim!
KAMPANYA

SSD VPS X80

Aylık

$22.99
 • 4 vCpu Intel Xeon E5
 • 8 GB ECC Ram
 • 80 GB SSD Disk
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Windows - Linux
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • Hemen Teslim!

SSD VPS X120

Aylık

$44.99
 • 6 vCpu Intel Xeon E5
 • 16 GB ECC Ram
 • 120 GB SSD Disk
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Windows - Linux
 • Ücretsiz Kontrol Paneli
 • Hemen Teslim!

SSD DİSK İLE DAHA HIZLI
WİNDOWS VDS HİZMETİ

Tüm Windows Sanal Sunucu alt yapımız özel cloud teknolojisinin yanı sıra %100 kurumsal hızlı SSD diskler ve yeni nesil işlemciler ile donatılmış olup maksimum performansı alabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır.

Sağladığımız VPS / VDS hizmeti Türkiye / İstanbul konumlu olmakla birlikte anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bundan dolayı uygulamalarınızın veya web sitelerinize yurt dışı lokasyon göre erişim oldukça hızlı olmaktadır.

Gerek bireysel kullanım gerekse  kurumsal firmalar için özel olarak yapılandırılmış Windows Sanal Sunucu paketlerimiz ile ihtiyacınız olan donanımlara ve kaynaklara en uygun fiyatlara hemen sahip olun. 

Windows Sanal Sunucu

Windows Sanal Sunucu

BİLDİĞİNİZ SANAL SUNUCULARI UNUTUN !

Bildiğiniz sanal sunucu deneyimlerini unutun. Daha önce satın almış olduğunuz standart SATA Diskli , i5 veya i3 işlemcili yavaş sunucuları sizlere unutturuyoruz. Sizlere tamamiyle özel olarak hazırlanmış kurumsal sunucular üzerinde yapılandırılmış yeni nesil  sanal sunucu deneyimi yaşatıyoruz.

Xeon E5 işlemcilerin diğer işlemcilere göre  5 kat daha hızlı işlem gücününün yanı sıra ECC Server belleklerin gücünü birleştirerek sizlere gerçek sunucu hizmeti sağlamaktayız. Yeni Nesil NVME SSD Diskler ile artık disk kaynaklı yavaşlıklar ve dosya yazma / okuma işlemleriniz deki yavaşlıklara son veriyoruz.

Windows Sanal Sunucu
Hemen Hazır !

Müşterilerimizin istekleri bizim için çok değerlidir. Sunucunuzu hızlıca hazırlayıp kullanımınıza sunuyoruz.

Windows Sanal Sunucu satın aldığınızda sipariş ekranında seçtiğiniz işletim sisteminiz alanında uzman ekibimiz tarafından özel olarak yapılandırarak hazırlanır. Tüm uygulama , eklenti ve bileşenler kurularak size teslim edilir. Bunun yanı sıra özel isteklerinize göre kurulum yapılabilmektedir.

Bunun yanı sıra seçtiğiniz kontrol paneli lisanslama yapılarak hazırlanır. Kontrol paneliniz ve ayarları tarafımızca yapılarak tarafınıza teslim edilir. Size sadece sunucuzu yönetmek ve kullanmak kalır.

Windows Sanal Sunucu

NEDEN WİNDOWS VDS ?

bulut sunucu

ÖZEL KAYNAKLAR

Sunucularımızda performans alınabilmesi için kaynaklar paylaşımsız %100 sunucunuza aittir.

bulut

HIZLI DESTEK

Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

bulut sunucu

GÜÇLÜ ALT YAPI

Altyapımızda en iyi performans ve hızı sağlayabilmek için çift işlemcili kurumsal sunucular ve SSD Diskli sunucular kullanmaktayız.

Windows Sanal Sunucu

UZMAN KURULUM

Sunucunuz uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak tüm ayarları yapılarak size teslim edilir, siz kurulum detaylarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN NEDENLER

10 senelik tecrübemizle size en iyi hizmeti vermek için altyapı ve müşteri hizmetleri ile hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz.

Güçlü Alt Yapı

Altyapımızda en iyi performans ve hızı sağlayabilmek için çift işlemcili sunucular ve SSD Diskli sunucular kullanmaktayız.

hostixo
Online Sunucu Paneli

Müşteri panelinizden trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

web hosting
Uygun Fiyat

Sunucu hizmetlerinde kalitemize güveniyoruz , ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

ucuz hosting

Windows Sanal Sunucu

Hızlı Destek

Alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz ile iletmiş olduğunuz taleplere kısa sürede yanıt vererek çözüm odaklı bilgiler iletilmekteyiz.

Windows Sanal Sunucu

Hızlı Aktivasyon

Artık saatler süren kurulumlara son.Gelişmiş yapımızla birlikte hizmetiniz kısa sürede aktif olmaktadır.

Windows Sanal Sunucu

Ücretsiz Taşıma

Daha önce var olan sitelerinizi firmamıza taşımak isterseniz, uyumlu yapı olduğu sürece ücretsiz olarak taşıma yapmaktayız.

WİNDOWS VDS Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Windows VDS - VPS Nedir?

Sanal sunucu yani VPS  kavramı , sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi bileşenlerin kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla yükselme özelliği bulunan sunucu sistemleridir. Bu sunucu üzerinde sitelerinizi rahatlıkla çalıştırabilir ve müşterilerinize profesyonel hizmet sağlayabilirsiniz.

Sanal Sunucu Avantajları Nelerdir ?

Fiziksel sunucudaki gibi kullanmadığınız için yaşanacak teknik sorunlardan da etkilenmezsiniz. Eğer size ayrılan sunucu bölümünde bir sıkıntı yaşanırsa siz bunun farkına bile varmadan sorun çözümlenmiş olur. Sürekli olarak son teknoloji sunucular almak yerine sanal sunucu hizmeti aldığınızda çok uygun fiyata son teknolojiyi kullanırsınız. Sunucu panelleri üzerinden yapmak istediğiniz değişiklik ve güncellemeleri kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Hangi İşletim Sistemleri Kurulabilir ?

Sanal sunucularımızda Windows Server 2008, Windows Server 2012 ,Windows Server 2016 , Windows Server 2019 ve Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimiyapabilirsiniz. Sipariş sırasında dilediğiniz işletim sistemini seçerek kurulumu başlatabilirsiniz.

Paketimde istediğim her türlü içeriği barındırabilir miyim ?

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu networkteki yapılara zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir saldırı amaçlı kullanım yapılamaz, spam veya toplu mail noktası olarak kullanılamaz.

Hizmetime ek kaynak nasıl satın alabilirim ?

Sunucu hizmetine ek kaynak satın almak isterseniz online yönetim panelinizden kolayca işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ek kaynakları paneliniz üzerinden yönetebilirsiniz. Daha farklı kaynaklar için telefon üzerinden satış ekibimiz ile irtibata geçebilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Sanal Sunucu Kimler İçin Uygundur ?

Sanal Sunucu hizmeti kurumsal ve bireysel kullanıcılar için uygun olmakla beraber paylaşımlı hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda daha yüksek kaynak için kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca kurumsal firmaların tamamiyle paylaşımsız bir alt yapıda kurumsal bir hizmet almaları için gereken bir alt yapı hizmetidir.

Ne Kadar Sürede Teslim Ediyorsunuz ?

Sanal sunucu siparişi verdiğinizde ödeme işleminden sonra sistem tarafından otomatik kurulum başlamaktadır. Online panel sayesinde dilediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz. Yalın bir işletim sistemi ile birlikte çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ancak kurulum desteği talep ettiğinizde tam olarak sunucu ve panel optimizasyonu biraz zaman aldığı için teslim süremiz 6-12 saat arasında değişmektedir. Bu süre yoğunluğa göre uzayıp, kısalabilir.

Hangi Kontrol Panellerini Kurabilirsiniz ?

Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Centos Web Panel ( CWP ) veya Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel ve Plesk kontrol paneli tercih edebilirsiniz. Ücretli panellerde iyi niyete dayalı olarak destek sağlamaktayız.

Sunucumu Sizin Firmanıza Taşıyabilir miyim ?

Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Desteğiniz Nasıldır ?

Sanal Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir. Özel paneliniz üzerinden sunucunuzu yeniden başlatabilir , format atabilir veya konsol üzerinden işlem yapabilirsiniz. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.

İndirim Yapıyormusunuz ?

Sunucu hizmetinde 3 aylık alımda %10 , 6 aylık alımda 1 ay ücretsiz veya 12 aylık alımda 2 ay ücretsiz olacak şekilde peşin alımlarda indirim uygulamaktayız. Sipariş ekranında ödeme periyodunuzu seçerek bu indirim oranlarını aktif hale getirebilirsiniz.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm paketlerimiz için İade Sözleşmesi ve Satış Sözleşmesi birlikte aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

 • Sunucularda sürekli bir durumda download / upload amaçlı kullanım sağlanamaz.
 • Sunucu hizmetlerinde kesinlikle iade bulunmamaktadır.
 • Sunucular toplu / spam e-posta gönderimleri ve dolandırıcılık (Pishing) için kullanılamaz.
 • Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.Oluşacak aksaklıktan firmamız sorumlu olmamaktadır.
 • Yedekleme sorumluluğu öncelikli olara kullanıcı sorumluluğundadır.Firmamız oluşacak veri kaybından sorumlu tutulamaz.
 • Firmamız sorumluluğu dışında oluşan kesintilerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Teknik destek sadece destek sistemi üzerinden iletilmektedir.Bu sistem üzerinden talepler kabul edilmektedir.
 • Fatura son ödeme tarihinin 5. gününde ödeme yapılmaması durumunda sunucunuz askıya alınır 10.gününde sistemden tamamiyle silinebilir.
İzin Verilmeyen İçerikler
 • Çiftlik oyunları, saadet zinciri vb. ponzi tabanlı siteler
 • Twitter,Instagram vb. takipçi/beğeni hilesi işlemi yapan siteler
 • Metin2,Knight Online,Silkroad gibi oyunların siteleri
 • Toplist siteleri
 • IRC siteleri
 • Teamspeak ve benzeri sesli sohbet siteleri
 • Proxy scriptleri / siteleri
 • Resim yükleme ve paylaşım siteleri (hizliresim, tinypic, imgur gibi)
 • Bitcoin ve dijital para mining araçları
 • Yetişkin içeriğe sahip siteler
 • IP ve FTP tarayıcılar
 • Bruteforce programları / scriptleri / uygulamaları
 • E-Posta bombalayıcılar / spam scriptleri
 • Banner / reklam dönüşüm-dağıtım siteleri
 • Dosya yükleme / mirror siteleri (Rapidshare, Hotfile gibi)
 • Depolama amaçlı kullanılan wallpaper,stok resim indirme ve flash oyun siteleri
 • Saadet zinciri siteleri
 • Devlet tarafından yasaklanan maddelerin satışı yapılan web siteleri
 • Loto/kumar/bahis oynatılan siteler
 • Hacker odaklı siteler / arşivler / programlar
 • Yasadışı aktiviteleri teşvik eden siteler
 • Banka veya benzer kuruluşların web sitelerini taklit eden (pishing) siteler
 • Canlı spor müsabakalarının yayınlanması (Dijitürk,dsmart,tivibu vb.)
 • Anonim veya toplu SMS gönderme uygulamaları
 • Çocuk pornografisi

⚡️ Yüksek Hızlı SSD Sunucularda Performans Farkını Hemen Yaşayın!PAKETLERİ İNCELE
+ +
BİZ SİZİ ARAYALIM

Özel bir çözümemi ihtiyacınız var veyahut paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız bulunuyor ? İletişim bilgilerinizi bırakın, size en uygun çözümleri birlikte üretelim.

X
BİZ SİZİ ARAYALIM