img
%100 SSD Server

SSD Sunucu Fiyatları

Tamamen Paylaşımsız SSD Sunucu Kaynakları ile Web Sitelerinize ve Uygulamalarınızın Gücüne Güç Katın!

SSD S40

Sepette Ek %10 İndirim
28.33$
897.13₺

14.17 $  / ay

448.56 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 19.99$ 632.99₺
3 Ay 49.99$ 1582.94₺
6 Ay 94.99$ 3007.88₺
1 Yıl 169.99$ 5382.77₺
 • 4 vCpu Intel Xeon E5
 • 4 GB ECC Ram
 • 80 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

SSD S120

Sepette Ek %15 İndirim
49.98$
1582.73₺

24.99 $  / ay

791.37 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 29.99$ 949.64₺
3 Ay 84.99$ 2691.23₺
6 Ay 149.99$ 4749.47₺
1 Yıl 299.90$ 9496.40₺
 • 6 vCpu Intel Xeon E5
 • 8 GB ECC Ram
 • 120 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

SSD S180

Sepette Ek %20 İndirim
81.83$
2591.22₺

40.92 $  / ay

1295.61 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 49.99$ 1582.94₺
3 Ay 139.99$ 4432.81₺
6 Ay 249.95$ 7914.72₺
1 Yıl 490.99$ 15547.31₺
 • 8 vCpu Intel Xeon E5
 • 16 GB ECC Ram
 • 180 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

SSD S240

Sepette Ek %30 İndirim
133.00$
4211.42₺

66.50 $  / ay

2105.71 ₺  / ay

Periyot Fiyat
1 Ay 79.78$ 2526.25₺
3 Ay 229.00$ 7251.34₺
6 Ay 395.68$ 12529.29₺
1 Yıl 797.99$ 25268.53₺
 • 12 vCpu Intel Xeon E5
 • 32 GB ECC Ram
 • 240 GB NVME SSD
 • 100 Mbit Port
 • Limitsiz Trafik
 • Türkiye/İstanbul Lokasyon

* Belirtilen fiyatlar 12 aylık alımda aylık baz fiyatı belirtir ve karşılaştırma amaçlıdır.


limitsiz hosting

Ultra Hızlı SSD Sunucu

Yüksek performanslı ultra hızlı ssd sunucu hizmetiyle işinizi ileri taşımayı hedefliyoruz. Özel olarak hazırlanmış yeni nesil ssd server alt yapımız, maksimum performansı sağlamak için son teknolojiye dayalı bileşenlerle donatılmıştır. En önemlisi, sunucularımız, standart SSD disklerine kıyasla 10 kat daha hızlı olan %100 kurumsal NVME disklerle ve yeni nesil işlemcilerle güçlendirilmiştir. Yüksek I/O (okuma-yazma) hızı ile diğer sıradan ssd sunucu veya sanal sunuculara oranla kat kat hızlı çalışır.

Ayrıca, sağladığımız ssd sunucu hizmeti Türkiye/İstanbul konumlu olup, anlık 100 Mbit bağlantı hızıyla yurt içinden erişim sağlamaktadır. Bu, uygulamalarınıza veya web sitelerinize yurt dışı lokasyonlara göre yurt içinde daha hızlı erişim imkanı sağlar. İşletmenizin hedef kitlesiyle yakın bir konumda bulunmak, düşük gecikme süreleri ve hızlı yanıtlarla hizmet sunmanızı sağlar.

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! 0850 441 51 67 Sizi Arayalım

img

SSD Sunucu Avantajları

SSD Sunucu Kiralama hizmeti ile projelerinizi Türkiye’nin en hızlı cloud alt yapısında barındırın!
img
%100 Paylaşımsız

Web sitelerinizi ve uygulamalarınızın gücünü artırmak için paylaşımsız ssd sunucu kaynaklarından yararlanın!

img
Ölçeklendirilebilir

Trafik arttıkça, taşıma işlemine ihtiyaç duymadan kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. İster RAM ister CPU olsun, istediğiniz gibi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz.

img
Tam Yönetim

Sunucunuza SSH veya Uzak Masaüstü bağlantıları üzerinden tam yetki ve kontrol sağlayarak sunucunuzun tam kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.

img
img
Uygun Fiyat

Fiziksel sunucudaki gibi ek donanım ve teknik altyapı masrafı olmadan ssd sunucunuzu en uygun fiyatlara oluşturun.

img
Ücretsiz Panel

Linux alt yapısında Ücretsiz Cyberpanel sayesinde hem sitelerinizi kolayca yönetin hem de ek kontrol paneli masrafından kurtulun.

img
Ücretsiz Kurulum

Sunucu kullanmanız için teknik bir bilgiye sahip olmanıza gerek yok. Sunucu kurulumu ve tüm yapılandırmalar, teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır ve size teslim edilir.

img
Geniş İşletim Sistemi Seçenekleri
Dilediğiniz Linux ve Windows İşletim Sistemlerinin Arasından Seçiminizi Yapın.
Ubuntu
AlmaLinux
Debian
Ubuntu
CloudLinux
Windows
img img img
Uygun Fiyatlı
Dilediğiniz Kontrol Panelini Seçin
Geniş kontrol paneli seçenekleriyle sunucunuz için en uygun hosting kontrol panelini seçebilirsiniz.
 • img

  cPanel / WHM

  Hostixo cPanel Inc. firmasının Türkiye'deki sayılı resmi çözüm ortağı firmalarından biri olmasından dolayı müşterilerimiz SSD Sunucuları için en uygun cPanel/WHM lisansı hizmeti alma avantajına sahip olurlar.

 • img

  Plesk

  Plesk panelin sunduğu özellikler sayesinde web sitelerinizi yönetmeniz için uzman olmanıza gerek yok. Linux veya Windows tabanlı SSD sunucularınızı, uygun fiyatlı Plesk lisanslarına sahip olarak , web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. .

 • img

  CyberPanel

  Linux SSD Sunucu hizmetinde sunulan Ücretsiz Cyberpanel kontrol paneli ile hem sitelerinizi kolayca yönetin hem de kontrol panel maliyetinden kurtulun.

img
img img img
Yüksek Performans SSD Server

Kaliteli SSD Sunucu Deneyimi

Daha güçlü ve daha yüksek performans yeni nesil SSD Server alt yapısının yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.
SSD Server ile Neler Yapabilirsiniz?
Standart sanal sunucu çözümlerine göre daha yüksek kaynak ve trafik çözümü sunan Hostixo Cloud ile neler yapabileceğinizi keşfedin.
Web Sitelerinizi Barındırın

Firmanıza ait web sitenizi veya yüksek kaynak , trafik gerektiren web siteleriniz için en ideal çözümdür.

Uygulamalarınızı Çalıştırın

Mobil veya web tabanlı uygulamalarınızı barındırarak , sunucunuzda çalıştırabilirsiniz.

Uzak Masaüstü

Sunucunuza uzak masaüstü erişimi yaparak verilerinizi , programlarınızı saklayabilir ve sürekli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Veritabanı Sunucusu

MSSQL , MySQL ve PostgreSQL tarzı veritabanı sunucusu olarak yapılandırarak , veritabanlarınızı barındırabilirsiniz.

Mail Server

Mail sunucusu olarak yapılandırarak kurumsal veya bireysel olarak maillerinizi kendinize özel sunucuda saklayabilirsiniz.

Geliştirme Ortamı

Yazılımlarınız için test ve geliştirme ortamı olarak kullanabilirsiniz.

Yorumlar
SSD Sunucu Müşterilerimiz Neler Diyor ?

Mutlu Müşteriler

img
img
Kadir A.
Yazılım

Çok uzun zamandır sunucu çözümlerinden faydalanıyorum. Çevremdekilerede öneriyorum. Anında destek almak ve sorunsuz hizmet almak çok güzel. Devamı

img
Segir M.
Otomotiv

Gerek fiyat politikaları gerek destek kısımları gerçekten takdir edilmesi gereken bir firma. Her yönü ile hangi saat dilimi olsa yazdığım da hızlıca dönüş yapmaktadırlar. Tavsiye ederim.Devamı

img
Cihan K.
Eticaret

Hostixo'daki ilgil ve alaka çok iyi. Eski sunucularımı da kademeli olarak taşıyorum. Ekipteki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hizmet kalitesi ve iş takibatı konusunda oldukça iyiler.Devamı

img
Aykut Ö.
Blogger

Hostixo ile uzun süredir aktif olarak çalışıyorum. Sunucu hizmeti dışında görevleri olmamasına rağmen destek aldığım bir çok konu var. Bu konuda teşekkür ediyorum.Devamı

img
Yusuf S.
Yazılım

Web tasarım yapıyorsanız arkanızda sonuna kadar yardımcı olan profesyonel bir sunucu destek ekibide edinmiş oluyorsunuz. Çok memnunuz fiyat ve hizmet konusunda bizi üzmüyor.Devamı

img
Müslüm A.
Seo & Dijital Pazarlama

10 yıldan uzun süredir hizmet alıyoruz, bu güne kadar her sorunumuz için birebir destek sağlamış bir firmadır. UPGO olarak gözümüz kapalı güvendiğimiz bir firma olduğunu bildirmek isteriz.Devamı

Merak Edilenler

SSD Sunucu Sıkça Sorulan Sorular

Sınırsız Hosting hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular ve cevapları.

SSD sunucu kavramı , sanallaştırma teknolojisi kullanılarak işlemci, ram, disk gibi kaynakların kaynak kullanımlarının ihtiyaca uygun olarak kolaylıkla güncellenebildiği sunucu sistemleridir. Bu sunucu üzerinde sitelerinizi rahatlıkla çalıştırabilir ve müşterilerinize profesyonel hizmet sağlayabilirsiniz.

Fiziksel sunucu gibi olmadığı için yaşanacak donanımsal teknik sorunlardan etkilenmezsiniz. Eğer size ayrılan sunucu bölümünde bir sıkıntı yaşanırsa siz bunun farkına bile varmadan sorun çözümlenmiş olur. Sürekli olarak son teknoloji sunucular almak yerine SSD sunucu hizmeti aldığınızda çok uygun fiyata son teknolojiyi kullanırsınız. Sunucu panelleri üzerinden yapmak istediğiniz değişiklik ve güncellemeleri kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

SSD Sunucu hizmeti kurumsal ve bireysel kullanıcılar için uygun olmakla beraber paylaşımlı hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda daha yüksek kaynak için kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca kurumsal firmaların tamamiyle paylaşımsız bir alt yapıda kurumsal bir hizmet almaları için gereken bir alt yapı hizmetidir.

SSD sunucu siparişi verdiğinizde ödeme işleminden sonra sistem tarafından otomatik kurulum başlamaktadır. Online panel sayesinde dilediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz. Yalın bir işletim sistemi ile birlikte çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ancak kurulum desteği talep ettiğinizde tam olarak sunucu ve panel optimizasyonu biraz zaman aldığı için teslim süremiz 6-12 saat arasında değişmektedir. Bu süre yoğunluğa göre uzayıp, kısalabilir.

SSD sunucularımızda bütün Wibdows Server dağıtımları ve Almalinux , Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimi yapabilirsiniz.

Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel , Plesk ve Directadmin kontrol paneli tercih edebilirsiniz.

Bir üst pakete sunucunuzdaki verilere herhangi bir işlem yapmadan geçiş yapabilirsiniz. Geçiş işleminde sunucunuz yeniden başlatılması gerekmektedir.

Sayfamızda bulunduğu gibi yıllık alımlarda ek indirimler bulunmaktadır. Sipariş ekranında indirim kuponunu uygulayarak faydalanabilirsiniz.

SSD Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir ancak yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.

Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.

Ücretsiz yedekleme hizmeti ile SSD sunucu servisinizde işletim sistemi bazlı ( snapshot ) olarak haftalık otomatik olacak şekilde yedekleme hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Ancak veri garantisi sunulmamakla birlikte yedekleme sorumluluğu öncelikli olarak kullanıcılarımıza aittir.

Sunucularımız Türkiye / İstanbul konumlu TIER3 sertifikalı Telehouse verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz. Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Tabiki , ekibimiz ile görüşerek ücretli olarak destek paketi satın alabilirsiniz.

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.