Sunucu Almanya Dedicated Server

Almanya Lokasyonlu
Kiralık Sunucu

Sizin için daha fazla
kaynak|uptime|performans sağlıyoruz

Almanya Lokasyon Kiralık Sunucu ile hızlı, güçlü ve kesintisiz fiziksel sunucu deneyimini yaşayın!
 • Güçlü SSD Altyapısı
 • Yüksek Uptime Oranları
 • Uygun Fiyatlar

Almanya Lokasyon Dedicated Server

Ekonomik ve Yüksek Performanslı Almanya Kiralık Sunucu (Dedicated Server) hizmetine en uygun fiyata sahip olun.
$89.99/ ay
1491.36/ ay
$1079.88/ yıl
17896.35/ yıl

XGR AMD-1

 • AMD Opteron® 8x 2.4 GHz
 • 16 GB RAM
 • 2x2 TB SATA
 • 100 Mbit
 • Limitsiz
 • 1 Adet
 • Opsiyonel
 • Linux - Windows
SATIN AL
Ekonomik
$129.99/ ay
2154.26/ ay
$1559.88/ yıl
25851.17/ yıl

XGR i5-1

 • Intel® i5-4590 4x 3,3 GHz
 • 32 GB RAM
 • 2x250 GB SSD
 • 200 Mbit
 • Limitsiz
 • 1 Adet
 • Opsiyonel
 • Linux - Windows
SATIN AL
Kampanya
$139.99/ ay
2319.99/ ay
$1679.88/ yıl
27839.88/ yıl

XGR i7-1

 • Intel® Core i7-6700 4x 4.0 GHz
 • 32 GB RAM
 • 2 X 250 GB SSD
 • 300 Mbit
 • Limitsiz
 • 1 Adet
 • Opsiyonel
 • Linux - Windows
SATIN AL

Dilediğiniz İşletim Sistemini Seçin

Hemen Kullanmaya Başlayın!
Geniş İşletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerimiz ile ister linux tabanlı ister windows tabanlı sunucunuzu hemen oluşturabilirsiniz.
CentOS
Debian
Fedora
OpenSUSE
cPanel
Plesk
Gerçek Limitsiz Trafik

Yüksek Hat Kapasitesi

Amerika Lokasyon Kiralık Sunucu çözümlerimizde tamamiyle sunucunuza tahsis edilmiş, paylaşımsız hat kapasitesi sunulmaktadır. Fiziksel sunucunuza ayrılmış yüksek hat kapasitesi ile gelen veya giden trafik limitiniz bulunmamaktadır.

Amerika dedicated sunucu hizmetimizde tüm sunuculara özel olarak 100 Mbit , 250 Mbit ve 1Gbit internet bağlantısı sunulmaktadır. Bu bağlantı sayesinde yüksek hat kapasitesine sahip işlemlerinizi uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Dedicated Server alt yapımız %100 kurumsal hızlı SSD diskler ve yeni nesil donanım bileşenleri ile donatılmış olup maksimum performansı alabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Siz de Hostixo farkıyla tamamen size özel gerçek bir sunucuya hemen sahip olun donanım maliyetlerinden kurtulun!

Sunucunuzu

Ücretsiz Taşıyoruz

Fiziksel olarak sunucunuzun bir veri merkezinde barındırılması oldukça maliyetli bir işlemdir. Dedicated Sunucu hizmetinin en büyük avantajlarından biride sizlere ek donanım ve teknik alt yapı masrafı oluşturmamasıdır. Sizleri bu masraflardan kurtararak maliyet açısından fayda sağlamaktadır. İşlerinizi kolayca büyütürken karlılığınızı da artırabilirsiniz.

Aynı zamanda sürekli değişen güncel donanım teknolojisine her zaman ulaşma imkanı sağlamaktadır.Tamamı yedekli alt yapısı ile kesinti gibi problemler olmadan fiziksel sunucu hizmetinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Size özel sunucu için hemen bizimle iletişime geçin. Özel çözümlerimiz ile maliyetlerinizi birlikte düşürelim!

Ücretsiz

Kontrol Paneli

Dedicated Server hizmeti satın aldığınızda dilerseniz ücretli kontrol panelleri (cPanel, Plesk ve Directadmin) dilerseniz de ücretsiz kontrol paneli hizmeti sağlıyoruz. Sizlere Dedicated sunucu satın aldığınızda Kontrol Paneline ücret ödemeye son veriyoruz. Linux tabanlı dedicated server hizmetimizde Cyber Panel ve Openlitespeed hizmetini tamamiyle ücretsiz olarak sağlıyoruz.

 • Ücretsiz Litespeed
 • Sınırsız Hesap Ekleme
 • Sınırsız MySQL Veritabanı
 • Sınırsız Alt Domain
 • FTP Hesapları
 • Seçilebilir PHP Sürümleri
Sunucunuzu

Ücretsiz Taşıyoruz

Sunucunuzda bulunan web siteleriniz oldukça önemlidir. Bu durumun farkındayız. Bundan dolayı firmamızdan bir dedicated server hizmeti satın aldığınızda başka bir firmada bulunan web sitelerinizi firmamızda ki sunucunuza teknik ekibimiz tarafından taşıyoruz. Üstelik bu hizmeti tamamiyle ücretsiz olarak sunuyoruz.

Web sitesi taşıma işlemi veya sunucu değiştirme işlemi size zor gelebilir. Teknik kavramlar ve DNS yönlendirme gibi uğraştırıcı işlemlerle sizi uğraştırmıyoruz. Tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştirerek , dns ayarlarınızı sizin için ücretsiz yapılandırıyoruz.

Türkiye

Kiralık Sunucularımızı Tercih Etmeniz İçin Nedenler

10 senelik tecrübemizle size en iyi hizmeti vermek için altyapı ve müşteri hizmetleri ile hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz.

Güçlü Altyapı

Altyapımızda en iyi performans ve hızı sağlayabilmek için çift işlemcili sunucular ve SSD Diskli sunucular kullanmaktayız.

Online Sunucu Paneli

Müşteri panelinizden trafik kullanımını görebilir, gerektiğinde yeniden başlatma, sunucu kapatma gibi işlemleri kendiniz yapabilirsiniz.

Uygun Fiyat

Sunucu hizmetlerinde kalitemize güveniyoruz , ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

Hızlı Aktivasyon

Artık saatler süren kurulumlara son. Gelişmiş yapımızla birlikte hizmetiniz kısa sürede aktif olmaktadır.

Ücretsiz Taşıma

Daha önce var olan sitelerinizi firmamıza taşımak isterseniz, uyumlu yapı olduğu sürece ücretsiz olarak taşıma yapmaktayız.

SSD Performansı

Tüm alt yapımız SSD yüksek hızlı disk ve son teknoloji donanımlar ile donatılmıştır.

Hızlı Destek

Sorun Yaşadığınız Zaman Destek Ekibimiz Her Zaman Yanınızda. Çözüm Odaklı , Hızlı ve Türkçe Ticket Desteği!

%99.5 Uptime

7/24 Monitör edilen sunucularımız ortalama %99.5 ve üzeri erişim sunmaktadır.

Özel Kaynaklar

Sunucularımızda performans alınabilmesi için kaynaklar paylaşımsız %100 sunucunuza aittir.

Ek Özellikler

Yeni sunucu hizmetinizle birlikte satın alabileceğiniz, yapılandırmanızı güçlendirmeye ve çeşitlendirmeye yardımcı olabilecek ek özelliklerden bazıları.

Statik IP Adresi

Arama Motoru sıralamanızı iyileştirmek veya SSL için satın alabilirsiniz. $2.00 /ay ₺33.15 /ay

Günlük Yedekleme

Sunucunuzdaki verileri garantiye almak için günlük yedekleme hizmeti (100GB) $10.00 /ay ₺165.73 /ay

Directadmin Lisansı

Linux altyapısında gelişmiş arayüzü ile fiziksel sunucu için kontrol paneli. $25.00 /ay ₺414.31 /ay

cPanel Metal Lisansı

Linux işletim sistemi için en çok tercih edilen cPanel lisans türüdür. $40.00 /ay ₺662.90 /ay

CloudLinux Lisansı

CloudLinux İşletim Sistemi ile her hesaba özel sistem kaynağı tanımlayabilirsiniz. $15.00 /ay ₺248.59 /ay

Litespeed VPS (2GB) Lisans

10 kata kadar daha hızlı LiteSpeed lisansı ile sunucunuzun performansını artırın. $13.00 /ay ₺215.44 /ay

Kullanıcılarımız Neler Söyledi?

Müşteri Yorumları

Hostadvice kayıtlarına göre müşterilerimizden gelen yorumlar

Bizi arayın +90 (850) 441 51 67 mesaj gönderin destek@hostixo.com

Müşteri danışmanlarımızla birlikte ihtiyaçlarınızı belirleyelim ve sizin için en uygun çözüme karar verelim! Bize Ulaşın
Yurtdışı Lokasyon Dedicated Server

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı Kiralık Sunucu hizmetimize ilişkin aklınıza takılabilecek sorular
Kiralık Sunucu (Dedicated Server) nedir?
Kiralık Sunucu , tek bir kullanıcı ya da bir şirket için özel olarak ayrılan, paylaşımlı veya paylaşımsız internete sahip tamamiyle paylaşımsız bir fiziksel sunucusudur. Dedicated Server’ın sanal sunucunun bir üst seviye hizmet türüdür. Dilimize “Kiralık veya Fiziksel Sunucu” olarak da geçmektedir.
Kiralık Sunucu avantajları nelerdir ?
Fiziksel sunucunun en büyük avantajı tamamen paylaşımsız olmasıdır. Bir sanal sunucudan kat kat yüksek performans alabilirsiniz. Yüksek sayıda web sitesi barındırabilirsiniz. Daha yüksek kaynaklı ihtiyaçlarınız için tercih etmeniz önerilir. Sunucu maliyetlerinizi düşürerek daha ekonomik biz çözüm sağlar.
Yurtdışı Dedicated Sunucu kimler için uygundur ?
Fiziksel Sunucu hizmeti kurumsal ve bireysel kullanıcılar için uygun olmakla beraber sanal sunucu veya paylaşımlı hosting hizmetinin yetersiz gelmesi durumunda daha yüksek kaynak için kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca kurumsal firmaların tamamiyle paylaşımsız bir yapıda kurumsal bir hizmet almaları için gereken bir alt yapı hizmetidir.
Dedicated Server kurulum desteği veriyormusunuz ?
Firmamız ilk kurulum desteğini tamamiyle ücretsiz sunmaktadır. Kiralık sunucu kurulumunu istediğiniz donanım ve özellikler dahilinde firmamız teknik ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.
Toplam internet kapasiteniz ne kadar ?
Verimerkezimiz Dünya'daki en yüksek hat kapasitesine sahiptir. Dünya'da birden çok verimerkezine sahip ve milyonlarca sunucu barındırmaktadır. Toplam internet kapasitesi Petabitlere kadar erişebilmektedir. İnternet alt yapımız %100 yedeklidir.
Yurtdışı Lokasyon Sunuculara ne kadar internet hızı tanımlıyorsunuz ?
Yurtdışı konumlu kiralık sunucu hizmetimizde müşterilerimizin sunucuları paylaşımsız 250mbit full duplex internete sahiptir. Bu hızla yurt dışı ve yurt içi internet erişimi yapabilirler.
Ne kadar sürede teslim ediyorsunuz ?
Sunucularımız stok durumuna 24 ila 48 saat arasında teslim edilmektedir. İstenilen özel yapılandırmaya göre veya stok durumuna göre daha kısa sürebilmekte veya bir takvim belirlenebilmektedir. Bundan dolayı ekibimiz ile görüşerek süre konusunda daha net bilgi alabilirsiniz.
Hangi işletim sistemlerini destekliyorsunuz ?
Dedicated sunucularımızda Windows Server 2008, Windows Server 2012 ,Windows Server 2016 , Windows Server 2019 ve Centos, Ubuntu, Debian gibi Linux tabanlı işletim sistemleri için seçimiyapabilirsiniz. Sipariş sırasında dilediğiniz işletim sistemini seçerek kurulumu başlatabilirsiniz.
Hangi kontrol panellerini kurabilirsiniz ?
Sipariş esnasında ücretli ve ücretsiz paneller için seçim ekranı bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz Ücretsiz olarak Centos Web Panel ( CWP ) veya Cyberpanel seçebilir dilerseniz de cPanel , Plesk ve Directadmin kontrol paneli tercih edebilirsiniz.
Donanım yükseltebilirmiyiz ?
Sunucu hizmetine ek kaynak satın almak isterseniz ekibimiz ile görüşerek işlem yaptırabilirsiniz. Daha farklı kaynaklar için telefon üzerinden satış ekibimiz ile irtibata geçebilir veya destek talebi oluşturabilirsiniz.
İndirim yapıyormusunuz ?
Sunucu hizmetinde 3 aylık alımda %10 , 6 aylık alımda 1 ay ücretsiz veya 12 aylık alımda 2 ay ücretsiz olacak şekilde peşin alımlarda indirim uygulamaktayız. Sipariş ekranında ödeme periyodunuzu seçerek bu indirim oranlarını aktif hale getirebilirsiniz.
Destek sağlıyormusunuz ?
Kiralık Sunucu hizmetimizde sunucu yönetimi tamamen müşteriye aittir. Özel paneliniz üzerinden sunucunuzu yeniden başlatabilir , format atabilir veya konsol üzerinden işlem yapabilirsiniz. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz durumunda iyi niyete dayalı olarak yardımcı olmaktayız.
Farklı firmadaki sunucumu taşıyabilir misiniz?
Sunucu taşımak zahmetli bir iştir , bundan dolayı sunucunuzu firmamızdaki sunucunuza ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz. Ancak %100 taşıma garantisi verilememektedir . Sorunsuz taşımak için maksimum özen göstermekteyiz.
Sunucularınız nerede bulunuyor ?
Sunucularımız Yurtdışı / OVH verimerkezi üzerinden yayın vermektedir.
Ücretli yönetim desteği alabilirmiyim ?
Tabiki , ekibimiz ile görüşerek ücretli olarak destek paketi satın alabilirsiniz.
Dedicated Server hizmetimde hangi tür içerikleri barındırabilirim?
T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu networkteki yapılara zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir saldırı amaçlı kullanım yapılamaz, spam veya toplu mail noktası olarak kullanılamaz.

Hala Karar Veremediniz mi?

Bizimle iletişim kurun ve uzman ekibimizle birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme birlikte karar verelim.

SİZİ ARAYALIM
Hostixo

Mesajınızı Bırakın Sizi Arayalım.

Mesajınız başarıyla iletildi. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecekler.
CAPTCHA Resimde gördüğünüz karakterleri girin.
Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmıyoruz.
Hostixo 6698 sayılı KVKK madde 10 aydınlatma yükümlülükleri çerçevesinde kişisel verilerinizi hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasalara uygun olarak kullanmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek ve hizmetlerimizi kullanarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.