Proticaret Hosting

Proticaret hosting paketlerimiz ile tamamiyle Proticaret uyumlu ve Asp.Net, .NET CORE gibi tüm Windows bileşenleri için özel olarak hazırlanmış yüksek performanslı hizmet sunmaktayız.

Güçlü Altyapı
MSSQL Uyumlu
.NET Uyumlu

KALİTELİ & HIZLI PROTİCARET HOSTİNG

ASP, ASP.NET ve MSSQL Server tabanlı web siteleriniz için özel optimizeli hızlı proticaret ile uyumlu hosting paketlerimiz tam size göre.

WİNDOWS HOSTİNG PAKETLERİ
Domain SayısıDisk AlanıTrafikMssqlRam/CPUFİYAT
1 Site Barındırma1 GB Disk10 GB1 Adet2 GB/1 Core$0.36/ay
3 Site Barındırma3 GB Disk15 GB2 Adet2 GB/1 Core$0.49/ay
5 Site Barındırma5 GB Disk20 GB3 Adet2 GB/1 Core$0.66/ay
1 Site BarındırmaLimitsiz Disk50 GB5 Adet2 GB/1 Core$0.83/ay
1 Site BarındırmaLimitsiz DiskLimitsiz1 Adet4 GB/2 Core$0.99/ay
5 Site BarındırmaLimitsiz DiskLimitsiz5 Adet4 GB/2 Core$1.59/ay
10 Site BarındırmaLimitsiz DiskLimitsiz10 Adet4 GB/2 Core$2.39/ay
Limitsiz Site BarındırmaLimitsiz DiskLimitsiz10 Adet4 GB/2 Core$3.29/ay

*  Fiyatlar aylık birim fiyatlardır  ve karşılaştırma amaçlıdır. Sipariş esnasında yıllık olarak fiyatlandırılmaktadır.

ProTicaret Hosting

UYGUN FİYATLI PROTİCARET HOSTİNG ÇÖZÜMLERİ

Limitsiz paketler veya sunucu çözümleri bütçenizi mi zorluyor ? Daha küçük veya daha ekonomik bir windows tabanlı hosting çözümüne mi ihtiyacınız bulunuyor ? O zaman Uygun fiyatlı Windows Hosting paketleri tam size göre.

Tamamen bütçe dostu ve başlangıç için ihtiyaçlara daha uygun şekilde tasarladığımız paketlerimiz ile web sitenizi yayınlayabilirsiniz. Diğer paketlerden kalite olarak farkı bulunmayan sadece daha küçük web siteleri için uygun olan paketlerimiz ile daha ekonomik çözümler sunmaktadır.

ProTicaret Hosting

Gelişmiş Plesk Kontrol Paneli

Tüm windows asp hosting paketlerimiz Plesk Onyx panel üzerinden sağlanıyor.Hosting hesabınızı ister bilgisayarınızdan ister mobil isterseniz tabletinizden yönetebilirsiniz.

Paneliniz üzerinden MSSQL veritabanı ve kullanıcısı oluşturabilir , .NET sürümünüzü kolayca değiştirebilirsiniz.Ayrıca email oluşturarak email ayarlarınızı kolayca yapılandırabilirsiniz.

UYGUN FİYATLI WİNDOWS HOSTİNG KALİTESİNİN KEYFİNİ YAŞAYIN

Bir hosting firmasında aradığınız herşey. Hızlı, güvenli ve ekonomik hosting hizmetinin yanı sıra hızlı teknik destek ile her zaman yanınızdayız.

ProTicaret Hosting

ASP .NET Uyumlu

Güncel ASP.NET desteği ile projenizi ve uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz.  ASP ya da .ASP.NET yazılımı ile bir web projesi yayınlamak için, uyum sorunları oluşturmayacaktır.

ProTicaret Hosting

MSSQL & MYSQL Desteği

Güçlü Windows Server üzerinde hem MYSQL hem de MSSQL veritabanı desteği sunuyoruz. Hem geniş depolama alanı hemde uzaktan yönetim imkanı ile tam size göre !

ProTicaret Hosting

Güncel .NET Core

Hosting Kontrol panelimiz üzerinden tümleşik şekilde çalışan son sürüm Net. Core yazılımlarınızla tam uyumlu çalışarak sizlere en ideal çözümü sunar.

ProTicaret Hosting

MVC Framework

Windows Hosting paketlerinde yazılımlarınızın güncel framework ihtiyaçlarına yüksek uyumluluk sağlayarak sizin için en iyi windows hosting deneyimi yaşatmaktayız.

ProTicaret Hosting

GÜLER YÜZLÜ KALİTELİ HİZMET

Müşteri memuniyeti bizim en önemli ilkemizdir. Tüm personelimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için maksimum çabayı sarfetmektedir. Destek ekibimiz taleplerinizi çözmek her zaman hazırdır. Sorun yaşadığınız zaman destek ekibimiz çözüm odaklı olarak her zaman yanınızda. Hızlı ve Türkçe ticket desteği için en yüksek seviyede güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında kararsız kalmanız durumunda bize Canlı Destek , Telefon ve Mail üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan hizmet için her zaman hazır ve çözüm üretmek için buradayız.

GÜVENLİK & PERFORMANS

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahale etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 erişebilirlik garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.

ProTicaret Hosting
ProTicaret Hosting

Gelişmiş Kontrol Paneli

Tüm windows sunucularımız plesk panel üzerine kurulu olmasından dolayı yönetim olarak oldukça kolaydır.Tanımlanan arayüz üzerinden kolayca eposta oluşturabilir , dosyalarınızı düzenleyebilir ve MSSQL veritabanı oluşturabilirsiniz.

ProTicaret Hosting

Yeni Microsoft Teknolojileri

Sunucularımızda uygulamalarınızı dağıtmak için ihtiyacınız olan IIS 8 ile MSSQL, ASP.NET 4.x, MVC Çerçevesi, Ajax, ADO.NET, ODBC , Persist Bileşenleri ve daha fazlası bulunuyor. Windows paketlerimiz ile , en sevdiğiniz web uygulamalarını çalıştırmak için güçlü bir platform sağlar.

ProTicaret Hosting

Hızlı Destek

Destek ekibimiz müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktadır.Alanında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz, her an size hizmet vermek için hazır durumdadır.İletmiş olduğunuz talepler kısa sürede yanıtlanarak çözüm odaklı bilgiler iletilmekteyiz.
Destek ekibimiz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir ya da bilgi edinebilirsiniz.

ProTicaret Hosting

Ücretsiz SSL

Firmamızdan satın alacağınız tüm hosting paketlerinde Let’s Encrypt ücretsiz SSL sertifikası kullanabilirsiniz. Google’ın yakın bir zamanda duyurmuş olduğu SSL sertifikası olan web sitelerinin arama sonuçlarının değerlendirilirken öncelik vermesi avantajına da ücretsiz SSL sertifikası ile sahip olacaksınız!

LİNUX HOSTİNG Mİ ARIYORSUNUZ ?

Wordpres ve Joomla Uyumlu PHP ve bileşenlerinin en verimli çalıştığı
alt yapıdaki paketlerimize inceleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting Nedir ?

Web Hosting kavramı , web sitenizin yayın alması için dosyalarınızın ( yazılım ) , mail servisinizin veya veritabanı gibi alt yapının barındığı özel olarak optimize edilmiş güçlü sunucular ve yüksek hızlı internet bağlantısının bulunduğu verimerkezi üzerinden barındırılma hizmetidir.

Windows Hosting Nedir ?

Windows hosting, Windows tabanlı sunucular üzerinde sağlanan Microsoft teknolojilerini ve ASP, ASP.NET gibi yazılım dilleri için uygun olan barındırma çözümüdür. Bu yazılım dilleri için Windows Hosting kullanılması gerekmektedir ve yazılımların sorunsuz çalışmaları için önerilmektedir.

Paketim MSSQL ve MYSQL Destekliyor Mu ?

Sunucularımız MS Access , MySQL, SQL Server 2012, SQL Server 2014 ve SQL Server 2016 desteği bulunmaktadır. Sağladığımız panel üzerinden veritabanınızı kolayca oluşturarak Management Studio aracılığı ile kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz.

Paketim ASP , .NET veya MVC destekliyor mu ?

Tüm Windows hosting paketlerimizde ASP , ASP.NET ve MVC çerçevesi ile tabanlı yazılımları sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.Sunucularımızda Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.7 ve MVC desteği mevcuttur. Daha detaylı bilgi için ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Sunucularınız WordPress veya Joomla Destekliyor mu ?

Sunucularımız sıkça kullanılan WordPress ,Joomla , Opencart , PrestaShop , phpBB , SMF , Mybb ve Vbulletin gibi php tabanlı bir çok yazılım ile uyumlu şekilde özel olarak optimize edilmiştir. Ancak bu tür yazılımlar için kesinlikle linux hosting önerilmektedir. Sağlıklı çalışabilmesi için linux alt yapısında çalışması gerekmektedir.

Farklı Firmadaki Hosting Hesabımı Taşıyabilir misiniz?

Web sitesi taşımak zahmetli bir iştir , bu durumun farkındayız. Bundan dolayı farklı bir yerde barındırdığınız sitenizi sorunsuz olarak hosting paketinize ücretsiz olarak taşıyabiliyoruz. Tamamiyle ücretsiz olan taşıma servisimizden faydalanabilirsiniz.

Limitlerini Aştığımızda Ne Yapıyorsunuz ?

Web sitenizin sürekli olarak yüksek ram ve cpu (işlemci) tüketmeniz halinde , kaynak kullanımınızın sunucularımızın kararlılığına, performansına veya çalışma süresine etki etmesi durumda sizi bilgilendirerek daha yüksek kaynağa sahip olan Bulut Sunucuya veya Kiralık (Dedicated) Sunucuya geçiş yapmanızı istemekteyiz.

Paketim PHP Destekliyor Mu ?

Sunucularımız html , Php 5.6 , 7.x sürümleri için desteğimiz bulunmaktadır.Php sürümünüzü paneliniz üzerinden dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.  Ancak php tabanlı yazılımlar için kesinlikle linux hosting önerilmektedir.

Paketimde istediğim her türlü içeriği barındırabilir miyim ?

T.C. yasalarına uygun , zararlı amaç taşımayan, telif hakları ile sözleşmemize aykırı olmayan ve depolama gibi amaçlarda kullanımı olmayan bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz.

Sunucularınız Nerede Barınmaktadır ?

Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter konumlu TIER3 sertifikalı verimerkezimizde firmamıza ait özel şifreli kabinlerimizde yine firmamıza ait donanımlar üzerinden yayın vermekteyiz.Bundan dolayı sitelerinize erişim yurt içi ve yurt dışından hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

📣 Limitsiz Hosting Paketlerinde .COM ve .NET Domain Kaydı Bizden Hediye HEMEN İNCELE
+ +